Jump to content
Reborn fórum

Jak udelat BG pro Reborn


Mitheress

Recommended Posts

a je opakovaný vtip jeÄtÄ vtipem?

 

Vzhledem k poÄtu termí­nu by si i tak vybral každý, vždyÂť tam máÄ 4 ( dny ) *2 (Äasy) = 8 možností­, kdy huntit

já bych navrhnul středu, 03AM-04AM, pro top eq člověk musí­ přinést obÄti :D

 

(tak jim to nech aÂť se jim to nemí­chá s feelRO, nebuÄ labuÂť, když jsou na tom tak ÄpatnÄ že stí­hají­ dva servery :) )

 

edit:

pro blbce co si neumí­ domyslet z kontextu sloví­Äko...

 

edit2: aza +1

Edited by presi
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

já bych navrhnul středu, 03AM-04AM

ideální­ by bylo aby se to nekrylo: GW - po,st,so Lovecka sezona - pá, so, ne; navrhnul bych íşterý a Ätvrtek třeba od pÄti do deví­ti, přecijen když už se o to bude bojovat ve vÄtÄí­m, tak ti dvÄ, tři kola boje stačit nebudou

Link to comment
Share on other sites

+1, už tak mají­ lidi co shánÄt

 

 

normalne s tebou naprosto souhlasim. nemam k tematu zadne pripominky, jsem jsem ti chtel vyjadrit podporu xD

BG equip se puvodne navrhoval jako top GW/pvp equip, proto jsem byl proti nemu. ale s tim navrhem ktery tu byl par postu nahore bych ho klidne uznal, beztak si ho nikdo delat nebude ;) ja myslel ze nejvetsi problem bude v tom ze se to neda tradovat, ale koukam ze kluci k tomu nahazeli tolik nevyhod ze je to sunt a ne equip, natoz top gw equip. vyborne :D

 

 

Hosi vy jste asi vážne natvrdlí­,že?:D (presiho ani radsi nequotuji,skoda slov)..

.. 1. budte radi,že se tady nekdo vůbec o to vaÄe blbé hraní­ a za ty vaÄe blbe pripominky stará,a pokouÄí­ se ho zlepčit...

.. 2. byly jste si ho nekdy vyzkouÄet ten BG eq? (Tedasi,zkus si ho nejprve otestovat,nez sem neco napiÄeÄ .)) (Vittku ty tvoje posty me vážne dorážeji,že tys neco nekdy poctive shánel...)

.. 3. jestli chcete mit Reborn takový jaky byl pred 1,5 rokem,co tu lidí­ jen ubyvalo tak prosí­m,mejte dál blbe kecy.. ale v tom pripade nechapu proc teda chodite nekdy na normani GW? myslim ze ne kvuli mufflikum .),ale kvuli zabavÄ...nenapadlo vás,ze i pri BG rvaÄkách muže byt zábava?... vy si jen všimáte toho EQ,EQ,EQ... a ni jiného vás nezají­má..

 

btw.. Já už jsem Essexovy svuj nápad prozradil,tak uvidí­me jestli se zrealizuje :D

 

Za pří­padné chyby se omlouvám,nemám náladu to po sobě opravovat ;)

 

EDIT: no dobrá,nedalo mi to a neco jsem opravil( nebylo toho zrovna moc) :D

Edited by Aniteru
Link to comment
Share on other sites

něco jiného je GW... hrad, předem daný termí­n kdy si včichni dáme naprdel tak, jak to má být a co nej íşÄastí­, aby se vytáhli a mÄli vlajku a mÄli i ty truhličky... BG? prostě pvp aréna (to už máme) za kterou dostaneÄ eq, pokud tam smrdí­Ä dost dlouho (nezávisle na íşspÄchu/neíşspÄchu...), myslí­Ä že se tam poskládá tolik lidí­ jak na gw? že se jim bude chtí­t tak jak na gw?

Link to comment
Share on other sites

.. 1. budte radi,že se tady nekdo vůbec o to vaÄe blbé hraní­ a za ty vaÄe blbe pripominky stará,a pokouÄí­ se ho zlepčit...

o me blbe pripominky se tady nikdo nestara, bo v tom pripade by se tento equip vubec nezavadel.

.. 2. byly jste si ho nekdy vyzkouÄet ten BG eq? (Tedasi,zkus si ho nejprve otestovat,nez sem neco napiÄeÄ .)) (Vittku ty tvoje posty me vážne dorážeji,že tys neco nekdy poctive shánel...)

testoval jsem oficialni verzi a musim ti prozradit, ze muj creator z toho vubec nebyl nadsenej tolik jako champ, ktery snad dostane novy top kus equipu s kazdou epizodou. reborn verzi testovat tim padem ani neminim at bude jakakoliv, protoze v tom vidim pouze desitky hodin pvp "zabavy" ktere bych mohl travit radeji schanenim starsandu do guildy kuprikladu. to ze se zmensi pocet badge ziskanych za hru znamena pouze ze tam budu muset travit ne desitky, ale stovky hodin, a system ranku to cislo pozene do tisicu. safe upgrade +2 zase zpusobi ze me vynda kdejakej sinX... nemoznost tradovat zase skyta stovky hodin pri hunteni karet ktere pak vlozim do veci co mi budou za nekolik tydnu na houby protoze mi za dobu hunteni padl rank, nebyl jsem aktivne BG nebo jsem proste jen odjel na dovolenou.

...nenapadlo vás,ze i pri BG rvaÄkách muže byt zábava?

napadlo, a proto bych ty rvacky nechal porad o zabave a ne o tom jaky uber, nebo upraveny sunt equip si tam muzu nahrabat. je mi jasne ze bez odmeny by tam nikdo nechodil, ale ja bych se urcite sem tam stavil i kdyby pro viteze byli misto badge treba jen tri bony.

 

v kazdem pripade jsem pro to aby se to zavedlo dle posledniho essexoveho navrhu, alespon budou mit sinXove, wizny a champove radost. pripadne jeste profove z acessorek a my ostatni budeme mit cas sehnat si nejaky poradny equip postaru v pvm.

 

taky bych se chtel ujistit: v battle groundech budou doufam normalne fungovat homuni, ne? predpokladam ze by meli, ale na rebornu clovek neprohloupi kdyz se zepta.

 

edit: duplicitni slovicko:)

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

muj creator z toho vubec nebyl nadsenej tolik jako champ, ktery snad dostane novy top kus equipu s kazdou epizodou. reborn verzi testovat tim padem ani neminim at bude jakakoliv, protoze v tom vidim pouze desitky hodin pvp "zabavy" ktere bych mohl travit radeji schanenim starsandu do guildy kuprikladu. to ze se zmensi pocet badge ziskanych za hru znamena pouze ze tam budu muset travit ne desitky, ale stovky hodin, a system ranku to cislo pozene do tisicu. safe upgrade +2 zase zpusobi ze me vynda kdejakej sinX... nemoznost tradovat zase skyta stovky hodin pri hunteni karet ktere pak vlozim do veci co mi budou za nekolik tydnu na houby protoze mi za dobu hunteni padl rank, nebyl jsem aktivne BG nebo jsem proste jen odjel na dovolenou.

 

Ano, souhlasim :D akorat to creator bych vymenil za LK, mozna nektery myslenky nesdilim uplne, ale celkove souhlasim s duchem toho co jsi napsal :D

Link to comment
Share on other sites

muj creator z toho vubec nebyl nadsenej tolik jako champ

Ja ti teda neviem, ale mozes sa spytat dost ludi, ze ked som robil build na feelru tak zaklad buildu u creatora mi robili veci z BG. A tak isto by to bolo aj na reborne...

Link to comment
Share on other sites

To stim rankem a dovolenou s tebou naprosto souhlasim

Vim ze ode mne jako sinxe a champa to bude znit blbe ale z tveho posledniho postu to vypadalo ze ty bg equipy ti vadej jen tim ze tvuj char to nebude mit tak preboosteny jak sinx champ wizna

no ono ja mam i sinXe zejo, nebo HW ve vyrobe, sice low lvl, ale zato aspon muzu jeste celkem dobre upravovat build podle novinek.

me spis vadi ten system jako takovej. upgrady, rank, pocet badge a fakt ze i kdyz budu aktivni az do nebe, ale za pul roku proste bude problem najit 10 lidi ochotnych na BG tak ziskam kafru plnou okartovaneho bezcenneho equipu a teprv si budu muset schanet neco na GW. teda nvm jak rodix, ale za techto podminek bych na tom svuj build nestavel.

Link to comment
Share on other sites

nenapadlo vás,ze i pri BG rvaÄkách muže byt zábava?... vy si jen všimáte toho EQ,EQ,EQ... a ni jiného vás nezají­má..

lhát sám sobě je dost low, RO není­ zábava už tak po 4 mÄsí­cí­ch hraní­, ale pak je to tÄžká závislost (ty si na mÄ vzpomenÄÄ, teÄ to nevidí­Ä, ale když sem končil... furt tady spamuju fórum :D ... Äak si zkus se toho mÄsí­c nedotknout (a pochopitelnÄ ostatní­ch MMO, přecejen když konÄí­m s kouření­m, tak nenahrazuju startky LMkama...))

Link to comment
Share on other sites

To stim rankem a dovolenou s tebou naprosto souhlasim

A to ja zase vubec, to mi chcete rict, ze kdyz vlezu do Bg a ziskam ten OP equip, tak se mi ten puvodni smaze? No jeje, ke vsemu ten rank nebude mit kazdy item, ale jen ten, ktery je podle vas OP.

Konecne rozhodnuti o zavedeni nebo opaku spada do Essexovi pravomoci, takze ja si pockam na jeho vyjadreni a zvazeni, verim, ze ma PVP scenu na Rebu ma pod palcem.

 

Radsi to nebudu dal komentovat.

Link to comment
Share on other sites

Casove omezeni udela z BG jen dalsi GW s jinymi pravidly. O tom rozhodne ja ani Essex neuvazujeme.

BG vždycky byly pvp, za které je odmÄna woe equip. BG eq si budou pořizovat jenom lidi, co chodí­ na gw. Pochybuju, že to budou shánÄt pvm hráči. Tak proÄ to komplikujete a dÄláte složité, složitÄjÄí­, komplikované a komplikovanÄjÄí­.

Äasový limit ti umožní­ uhlí­dat leachery a 10_account_masters.

Anebo si urči cca dobu, která je "přijatelná" pro zí­skání­ každého itemu a podle toho zvol poÄet badge, které hráÄ dostane za vyhrané/prohrané kolo. Tierra trvá cca 10min, Flavius trochu dýl, když se to hraje pořádnÄ.

Rank je podle mÄ blbost, hodnÄ lidí­ se loguje jenom kvůli gw a shánÄní­ vÄcí­ na nÄ. Utrácet dalÄí­ hodiny idlení­m na BG kvůli ranku mi přijde úplně marný.

Link to comment
Share on other sites

...

Anebo si urči cca dobu, která je "přijatelná" pro zí­skání­ každého itemu a podle toho zvol poÄet badge, které hráÄ dostane za vyhrané/prohrané kolo. Tierra trvá cca 10min, Flavius trochu dýl, když se to hraje pořádnÄ.

...

 

Presne to som chcela navrhnut. Urcit cas potrebny pre ziskanie (pripadne udrzanie ranku) itemu a podla toho nastavit system. Mozno to bude chciet trocha testovania a nejake upravy za behu, ale preco nie.

Link to comment
Share on other sites

a když už teda musí­ být ten rank, tak proÄ mu dávat decay? nic tady decay nemá, tak proÄ to teÄ zavádÄt? protože to je na wowku a tam to potřebují­, aby lidi hráli a hráli (Äti platili) furt a furt? proÄ to chcete tu?

Link to comment
Share on other sites

a když už teda musí­ být ten rank, tak proÄ mu dávat decay? nic tady decay nemá, tak proÄ to teÄ zavádÄt? protože to je na wowku a tam to potřebují­, aby lidi hráli a hráli (Äti platili) furt a furt? proÄ to chcete tu?

Proc to tak vadi cloveku kterej konci/skoncil ?

A co je tohle za argumentaci .. proc neco (decay) zavadet, kdyz to na rebu neni ... tak treba prave proto. :)

Myslim ze na rebu je uz dost veci, ktery cloveka zamestnaj prakticky na neomeze dlouhou dobu, takze jestli (ne)pribude jedna dalsi uz nebude takovej rozdil.

Za sebe muzu rict, ze .. je mi to celkem jedno. :)

PS: pro me je RO zabava i po 4 letech. :D A tezka zavislost rovnez.

Link to comment
Share on other sites

..

testoval jsem oficialni verzi a musim ti prozradit, ze muj creator z toho vubec nebyl nadsenej tolik jako champ,.

..

 

J..to je mozné ale creator prece nema jen Demo .)

já bych treba na snipera taky nemel nic extra.. ale i tak budu rád za kazde 1% redukce na demihumany a % max hp .)

 

A jinak Warri.. za ten tvuj armor na LK bych dal i zivot kdyby sel i na snipu :D

..ikdyz tem muj taky neni k zahozeni .p

Link to comment
Share on other sites

 

je na nic hned z nekolika duvodu... kombo tidalky+green ferus a wool ti daji 20% hp nezavisle na armoru to je vic nez 12% za tohle kombo a nejaka ta stovka co to jeste pridava. Ma to pak sice nejaky procento na demih, ale asuru v tom bych stejne neprezil. Nejvetsi nevyhoda je to, ze je to rozbitny... rozbijou ti armor a mas po kombu... jediny jak se da prezit asura je stejne devil nebo ghost... ma to samozrejme dalsi plusy jako vic def a tak.. ale porad je to rozbitny a dava to min hp... navic... daleko lepsi je pro me poridit si diablo robu a diablo botky, takze bych o tom asi moc nepremyslel ani kdyby byl ten armor nerozbitny

Link to comment
Share on other sites

btw. merchant medal of honor jsou asi nejlepÄí­ accessorka na crea, Äí­m ví­c aspd tí­m rychleji se dá demo spamovat ze stringů

No tak ked mas kvalitny comp a net tak ti to ma sancu pomoct... :D Inac podla mna celkom stacia vselijake party buffy a nemas sancu pokusat sa to davat rychlejsie nez mas aspd... Mozno sa mylim... :)

Link to comment
Share on other sites

Ako som si presiel prispevky tak povodne Essexovo /Constove riesenie sa mi zdalo najlepsie. Osobne sa mi Ofic BG moc nepacia aspon ta cast ako banda hracov uteka co najrychlejsie rozbit suter co mi pride skor ako pvm.

 

rank - zaujimava vec na udrzanie aktivity ( ja by som to dal na komplet cely eq :) nie len OP eq (len treba vyratat nejaky rozumny cas aby pri tom ludia nemusely sediet 5hod dene ))

 

1/3 badge - nvm to posudit, niektore veci budu asi celkom casovo narocne

 

cas - pri tomto navrhu by som to nechal asi bezat nonstop

 

upgrade - to sa mi moc nepaci nakolko gravity si to poistila def +3 v zaklade, kludne by som tam zdvihol cenu za plusnutie a nechal moznost plusovat len E elu ale znizit este sancu no neviem :D

 

som zvedavy ako to doriesite a GL pri realizacii

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...