Jump to content
Reborn fórum

WoE FE 18.1.2010


Baraka

Recommended Posts

prohanel unicorny, zabil ve dvou bodlu, zabil mi rogunu.. tj tak vse

ve vedlejsi roli paladin, ktery asi nema sacri takze hazi pressure zatimco mu parta umira..

 

ale pekny vykon, nejvic me pobavilo kdyz Gilbertus na screenu odlogl, ja u empa odhidnu a hned sonic

Link to comment
Share on other sites

:D vetsina z nás se porad na GW maji co ucit a myslim ze ucit se dá do nekonecna... každý nekdy zaÄí­nal... tipujem,ze aj oni se casem zlepÄí­ .)

..btw/ pekne PVP to bylo ... akorat mi tech unicornu bylo nekdy lito,obvzlast v tu chvili jak sis je tam vsechny vySBckoval Crashy..ze se ani trochu nestidis ;p

 

Edit: jinak Darte,mensi rada.. nikdy nebehej naproti champovy.. nech ho at jde on nejprve za tebou .)

Edited by Aniteru
Link to comment
Share on other sites

Milovnik Emperia je za jedny GW :D Pochlub se az budes mit 100x Emperium :D

a já umí­m Äůrat 2 metry vysoko... :D pochlub se až to budeÄ umÄt

 

edit: ne dva, ale over 9000 sem chtÄl ří­ct :D

Edited by presi
Link to comment
Share on other sites

jeden dotaz k napadené skupinÄ unicornů: poty nosí­te? nwm ci nebyly na videu videt kvuli grf ci kvuli tomu, že nebyly

a jinak všiml jsem si pÄkné perly..

00:30 pastic zapastil jedny schody, nechal tam průchod ( asi pro sinXe ) a pak vyÄel před pasti aby umřel?

Link to comment
Share on other sites

ja bych tem unicornum nejak pomohl, akorat nvm jak :x

ono i ten boltici profa by mohl popremyslet jestli by treba guilde vic nepomohl jinyma skillama nez CB za 2,5k:(

a pritom jsou to lidi co maji chut chodit na GW, akorat by potrebovali trochu poradit. ale obavam se ze timto tempem proste o tu chut casem prijdou.

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

jeden dotaz k napadené skupinÄ unicornů: poty nosí­te? nwm ci nebyly na videu videt kvuli grf ci kvuli tomu, že nebyly

a jinak všiml jsem si pÄkné perly..

00:30 pastic zapastil jedny schody, nechal tam průchod ( asi pro sinXe ) a pak vyÄel před pasti aby umřel?

 

Mi připomí­ná Maddoga cca 2 mÄsí­ce zpÄt, bránili jsme prontu proti PF + gumam a Maddog to zapastil tak, že zůstal u warpu a když jsme mu ří­kali aÂť se odpastí­ a dojde k nám,tak nám řekl, že po nábÄhu hidne :) A tak samozřejmÄ nabÄhli, maddog okamžitÄ mrtvej a pasti fuÄ :D

Link to comment
Share on other sites

jeden dotaz k napadené skupinÄ unicornů: poty nosí­te? nwm ci nebyly na videu videt kvuli grf ci kvuli tomu, že nebyly

a jinak všiml jsem si pÄkné perly..

00:30 pastic zapastil jedny schody, nechal tam průchod ( asi pro sinXe ) a pak vyÄel před pasti aby umřel?

 

 

hm urobil som chybu na tych schodoch len to ze som si to vtedy nevsimol :lookaround:

Link to comment
Share on other sites

když pomůžete a poradí­te tak prima, kritizovat umí­ každý, my jsme vÄtčinou naprostí­ nováÄci, naví­c neznáte spoustu souvislostí­... na každých gw se něco nového uÄí­me :teehee: safetku má k nÄÄemu hw, ale ten tam má jiné starosti, aspoř zatí­m... paladin s ostatní­mi zatí­m není­ na sdí­lka tak pomáhá jak může a myslí­m že k možnostem je to super...

 

takže... dí­k za vÄemožnÄ podané ruce: :teehee::lookaround:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...