Jump to content
Reborn fórum

20.1.2010


Baraka

Recommended Posts

Omg s cim mlatis to empo od zacatku, vzdyt je to jen miss, miss, miss, miss, miss ...

Jinak ty zrychleny sceny bych tam nechal s normalni rychlosti.

Link to comment
Share on other sites

Omg s cim mlatis to empo od zacatku, vzdyt je to jen miss, miss, miss, miss, miss ...

Ja viem, ze to jako je strasnej bug, ale ten modry stloupec, co moze hadzat mage class, alebo priest, jak se to jmenuje Safety wall, to by se jako urcite malo zakazat! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
omg tak toto video bol fakt hnus, neoplati sa pozerat

 

Nvm ale podle me bylo v pohode. To, ze nechce davat do videa, jak jen 2 minuty mlati do barikad se ani nedivim, tak to jen zrychli, aby bylo videt, jak ty GW probihali.

Link to comment
Share on other sites

Ja viem, ze to jako je strasnej bug, ale ten modry stloupec, co moze hadzat mage class, alebo priest, jak se to jmenuje Safety wall, to by se jako urcite malo zakazat! :P

Modry sloupec :) Tak to vazne neznam ... kdyby byl cervenej/ruzovej tak to beru, ale grf s modrou safetkou jsem jeste nevidel. Kdyz tam prisel tak na empu dle videa zadna safetka (ani pneuma) nebyla.

Kazdopadne zajimavy GW ... snad to priste dopadne jinak. :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Modry sloupec :) Tak to vazne neznam ... kdyby byl cervenej/ruzovej tak to beru, ale grf s modrou safetkou jsem jeste nevidel. Kdyz tam prisel tak na empu dle videa zadna safetka (ani pneuma) nebyla.

Kazdopadne zajimavy GW ... snad to priste dopadne jinak. :P

 

Prvnich par ran dal s katarem a to mel aspo, jakmile preklik na dagger, tak uz to hitoval...

Link to comment
Share on other sites

Prvnich par ran dal s katarem a to mel aspo, jakmile preklik na dagger, tak uz to hitoval...

Aspoř nÄkdo kdo si to prohlidne než něco ří­ká

to betr: ví­m že SW je skill nějakým jedincům neznámý

to blahsen: tak sorry že se tady stim nÄkdo dÄlá a pokud si ty ten člověk co hraje za Testamenta tak bych na to fórum radči ani nechodil. :P:)

Link to comment
Share on other sites

hravam za Testamenta a co akoze?

len som povedal svoj nazor co sa tyka tohto videa, tie predtym boli lepsie.

 

Edit> no a co ze som mal viac smrti ako fragov? mna to vobec netrapi, ak vas to trapy, alebo sa cuduje, tak si moji podrezavajte zili.

Edited by Blahsen2
Link to comment
Share on other sites

len som povedal svoj nazor co sa tyka tohto videa, tie predtym boli lepsie.

bolo tam vidiet vsetko co bolo treba nechapem co sa ti na nom nepacilo,boli tam vsetky barikady a pohlad vsetkeho co sa dialo na empe....

 

silvik >> chapes no, niekdo vidi skill v niecom inom:)

Link to comment
Share on other sites

pÄkný video ;)

a ty zrychlený zábÄry byly dobrý nápad ;):laughing1:

muj nazor: kdyz se to dalo zrychlit, tak se to dalo i vystrihnout ;)

ale beru to tak ze si baraka jeste porad hleda nejaky svuj styl. rozhodne o kus lepsi nez predchazejici instruktazni "one man show", ale taky myslim ze jeste muze a ma na cem zamakat. rozhodne bych mu ale nechtel brat motivaci k toceni videi, jen tak dal, aspon vidim ze existuje nekdo komu to na gw nelaguje a jeste dokaze drzet bezici fraps:)

Link to comment
Share on other sites

no coz o to kdyz mi nelaguje internet tak je tomu pocitaci uplne jedno jestli tam mam fraps

to zrychleni tam bylo aby tam byl nejak videt dej....jestlize bych mel vystrihnout to zrychleni tak by tam byla 1. barikada + empo :-)

to ja kdyz zapnu fraps tak mi na gw padne fps na 7-10 :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...