Jump to content
Reborn fórum

Breeseovna 23.03.2010


Guest rodix-

Recommended Posts

A proto pak na SE hraje wiznu, ktera ma naklady nula :P

 

On má určitě propracovaný harmonogram nákladů na každé GW :P Na FE platí­ jen sebe, tak hraje co chce, na SE dotuje 5 cizí­ch lidí­, tak musí­ hrát za něco co hned chcí­pne a neutratí­ moc potů :P Jen joke :P I wizna na sacri podle mÄ něco utratí­, minimálnÄ alespoř za jí­dla, gemy a SP itemy.

Edited by Vertol
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

On má určitě propracovaný harmonogram nákladů na každé GW :P Na FE platí­ jen sebe, tak hraje co chce, na SE dotuje 5 cizí­ch lidí­, tak musí­ hrát za něco co hned chcí­pne a neutratí­ moc potů :P Jen joke :P I wizna na sacri podle mÄ něco utratí­, minimálnÄ alespoř za jí­dla, gemy a SP itemy.

Pakatel ve srovnani s 140 fragy udelane creatorem :P... at rekne kolikrat pouzil skill AD :P

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-
Pakatel ve srovnani s 140 fragy udelane creatorem :P... at rekne kolikrat pouzil skill AD :P

Neco pod 600 ad. Podpriemerna spotreba. Pamatam GW kedy som daval cez 1k.

 

A s tymi SE za wiznu sa pletes. Jak v tom, kolik utratim, tak v tom, proc ji vlastne hraju.

Jen tak btw. priemerne GW za HW u mna: 500-600cwp, 40berry, +-350y&b gemu, 3-4 +7dex jidla.

 

Na to, ze je to char s nulovou spotrebou mam utraty vacsie ako kompletne FE guildy.

Edited by rodix-
Link to comment
Share on other sites

Neco pod 600 ad. Podpriemerna spotreba. Pamatam GW kedy som daval cez 1k.

 

A s tymi SE za wiznu sa pletes. Jak v tom, kolik utratim, tak v tom, proc ji vlastne hraju.

Jen tak btw. priemerne GW za HW u mna: 500-600cwp, 40berry, +-350y&b gemu, 3-4 +7dex jidla.

 

Na to, ze je to char s nulovou spotrebou mam utraty vacsie ako kompletne FE guildy.

Kdyz mi reknes ktere SE jsi byl za HW na GW, tak ti udelam velmi podrobnou statistiku kolik jsi toho sezral, vypil :P Pak to prevedeme na zeny a porovname s creatorem. Byrokracie viteziii !!!

Link to comment
Share on other sites

Tohle je možná důvod proÄ tu jsou gw jaký jsou, když je killer jen sinx, asura, crea a nikdo jinej si ani neÄkrtne.

Se podí­vejte na ty videa z jiných serverů..

High wizard, sniper nic? A jinak to je ÄpatnÄ, že nÄkteré chary jsou dmg makeři a jiné support? To mám killovat s profou? Nebo s HP? Nebo se naopak mám nechat zabí­t od nějakýho knechta kterej do mÄ buÄí­ brandishem? Vzpamatuj se.

 

Btw když je magnet, tak pneuma fakt nefunguje. Tuto teorii se pokouÄelo vyvrátit mnoho lidí­ a gild, ale i tito zatvrzelí­ jedinci museli uznat tento pokus za neíşspÄÄný poté, co v té pneumÄ na magnetu vymřeli na AD. Chyba nebyla v pneumách, ale v tom, že lidi nabí­hali naprosto neorganizovanÄ. Kdyby nebyl magnet umřou na mind breakovaný SG. Creator nedává ploÄnej dmg na rozdí­l od high wizarda - tzn když nabÄhne 20-30 lidí­ a rushnou to (snažit se nás vybí­t taky funguje, ale musí­ nÄkdo kempit kafru, protože na jedinej nábÄh na to - alespoř na poslední­ch GW - nikdo nemÄl) ve velké skupinÄ, tak mají­ Äanci na íşspÄch.

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-
Pak to prevedeme na zeny a porovname s creatorem.

A este mi ukaz, kde som napisal, ze GW za HW su drahsie ako za creatora.

 

Jedine, co tvrdim je, ze kvalitna wizna nemoze mat nulovu spotrebu, ako tvrdis ty.

 

SE su drahe vo vseobecnosti pre guildu, FE pre tych, co idu za fragmi a mozu si to dovolit.

Link to comment
Share on other sites

Ve srovnani s crea ty naklady jsou nula. A ted resme naklady na dmg potencialne to co dela fragy. CWP berry chlastas predpokladam za oba, proto je muzeme s klidem vypustit a je to tedy 700-1000bomb podle toho co rikas ty proti 300 y/r gemum :P At pocitam jak pocitam tak je to nula :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Hej ta diskuze nejak nedava smysl. :P

 

Const: Jestli se ptas proc hraje Rodix na SE HW, tak je to mozna protoze na SE se vetsinou kazdej snazi hrat to co umi nejlip(nebo co je potreba) a na FE se jde "vyblbnout". To kolik to stoji me a urcite mnoho dalsich lidi nezajima. :P

Link to comment
Share on other sites

hral jsi nekdy za creatora? jeho BM tvori prevazne cwp, bp, hide a ad. hadej co z toho by mel pouzivat nejcasteji...

...navic rodix i prohazoval equip, coz je nad ramec beznych povinnosti :P

 

dovolim se nesouhlasit.. ja v bm u crea nema AD!! fakt!

 

>> http://img517.imageshack.us/img517/1462/creabm.jpg

neni aktualni ale moc se nezmenil ;p

Edited by Mei
Link to comment
Share on other sites

dovolim se nesouhlasit.. ja v bm u crea nema AD!! fakt!

 

>> http://img517.imageshack.us/img517/1462/creabm.jpg

neni aktualni ale moc se nezmenil ;p

Protoze mas homuna :> Jinak by jsi to mel polovicni... fail

 

To rodix a miltank: neni to zadny utok nebo zpochybnovani neciho skillu, proc bych si nemohl zaflejmovat, tak jak to umite vy vsichni? Troska odreagovani od stresu z prace a Rebu :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Protoze mas homuna :> Jinak by jsi to mel polovicni... fail

 

To rodix a miltank: neni to zadny utok nebo zpochybnovani neciho skillu, proc bych si nemohl zaflejmovat, tak jak to umite vy vsichni? Troska odreagovani od stresu z prace a Rebu :P

 

Hh v pohode. :P Ja jen, ze pri tech utratach za SE bych si pripadal vcelku divne, kdyby si lidi mysleli, ze se snazime na SE setrit a na FE utracime za fragy, kdyz nejdrazsi FE stoji tak polovinu co nejlevnejsi SE. :P

Link to comment
Share on other sites

Hlupa otazka>Rozumiem tomu, ze preco su SE take drahe od FE....Ale preco je tam potrebny az taky "goodlike" eq aky vlastnia na serveri iba par ludi (vacsina RNR a PF), mi nejde do hlavy?..ANo cital som ten popis na wiki, ale nic konkretne tam o zmenach redukcií­nieje napisane (redukcie su tam mensie ci vacsie?)... Kolko premerne (ak sa to da vobec urcit) trva utocnikom prejst az k empu??

(nekamenovat, pytam sa)

Link to comment
Share on other sites

...

FE: 5 minut se plahocis do emproomu kde na zakempenym warpu behem 5sec vychlastas 10 potu pripadne hodis 1 demo/1 asuru apod. a chcipnes a jdes znova; nebo to nekdo dobije a tebe to hodi do mesta (a jdes znova), nebo zustanes v hrade a cekas 5 minut na utocniky.

SE: behem 5 sec vlezes do hradu a 5 minut chlastas / demujes / asurujes a az pak chcipnes.

Staci ? :)

Link to comment
Share on other sites

Btw když je magnet, tak pneuma fakt nefunguje. ...

Pneuma je vetsinou zbytecna. I na videu je videt ze ma u sebe furt profu, ktej pod protivnika hodi magnet, nebo alespon hw kterej ti pneumu vygambuje (popr. jeste dalsi varianta ze si kvuli pozicaku hodi clovek pneumu jinam nez by chtel).

Link to comment
Share on other sites

Hlupa otazka>Rozumiem tomu, ze preco su SE take drahe od FE....Ale preco je tam potrebny az taky "goodlike" eq aky vlastnia na serveri iba par ludi (vacsina RNR a PF), mi nejde do hlavy?..ANo cital som ten popis na wiki, ale nic konkretne tam o zmenach redukcií­nieje napisane (redukcie su tam mensie ci vacsie?)... Kolko premerne (ak sa to da vobec urcit) trva utocnikom prejst az k empu??

(nekamenovat, pytam sa)

na SE chlastav ovela viacej aj preto ze tam niesu warpy, takze si stale vystaveny boju kemp vs kemp a mas stale koho zabijat/byt zabijany.

plus cesta do hradu: warp z mesta>3 kroky a si tam znova. zabijes niekoho pri warpe a do 10sekund ho tam mas zasa. jedine co utocnikov zdrzuje je cesta hradom k empu, v tom maju obranci vyhodu vlajky.

pre utocnikov trva prejst k empu minimalne pol hodiny ked je slaba obrana. u nas zvacsa 50 minut. ale tiez sa stava ze utocnici empo ani neuvidia za cele GW. ked teraz nad tym rozmyslam, tak okrem tocenia hradu u nas este nikto nikdy SE hrad nedobil.

Link to comment
Share on other sites

Kdyby byl prázdný hrad tak 5-10minut. VÄera jsme byly v 20:55:00 v 1/5 na cestÄ do empa :/

To se ty hrady je treba naucit, se nedivim ze 5 minut, kdyz tam bloudis jak madar v kukurici :) imo maximalne 1-2minuty, dle hradu.

 

Mereno :)

cesta do payonu: warp pred gw mapou -> vstup do hradu 38 sec (lagy jako krava) warp do hradu -> empo 43sec

U SE hradu je to jeste min, tam je to tak na 30-60 sec

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...