Jump to content
Reborn fórum

GW 9.6.2010


Dark Warrior

Recommended Posts

Guest rodix-

pekne :D dou videt krasne nase chyby a nedostatky ;]

Keby som na tych GW nebol, tak to podla videa zhodnotim tak, ze tie GW boli hodne oblacne se spoustou prirodnich katastrof, hodne vysoka vulkanicka cinnost, sem tam se dost zatahlo a zustala uplna tma, ale nastesti se nad tym svetem zlitovali andele, kteri litali vsude kolem.

Asi som len moc rozmazlenej videama od rusu.

 

A jinak se mi potvrdilo to, co som si hovoril cele GW. Nemali sme vas cim zabijat.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Asi sem to moc nepobral rodi :D hafo wizen?;p

 

Ten hovad sem napsal neco na zpusob meho komentare jednoho starsiho videa z czechra, kde hral typek s full effectama proti precastu asi 10 HW. :D

Link to comment
Share on other sites

VÄak nikdo netvrdí­, že jsme to ubránili nějakým skillem, bylo to vaÄí­ neschopností­ :D KromÄ obrany empa to byla u nás tragédie

informativní­ videjko, norm

pravÄké efekty, nepřehledné, Äpatná orientace, odkaz na zjednoduÄené efekty má tuÄí­m dokonce nÄkdo v signatuře

uspávací­ hudba aka pí­sničky z babiÄčiny krabičky

kde je magnet? kde je magnet? náÄ LP prof opÄt zdoch (volná citace z Thors TS)

závÄr: nechcu hrát za linku

Link to comment
Share on other sites

informativní­ videjko, norm

pravÄké efekty, nepřehledné, Äpatná orientace, odkaz na zjednoduÄené efekty má tuÄí­m dokonce nÄkdo v signatuře

uspávací­ hudba aka pí­sničky z babiÄčiny krabičky

kde je magnet? kde je magnet? náÄ LP prof opÄt zdoch (volná citace z Thors TS)

závÄr: nechcu hrát za linku

 

Nez jste zacali hrat na ruznyhc serverech tak jste s temahle efektama hravali vsichni, me nevadi :D . Stary pisnicky tam bylo schvalne.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Nez jste zacali hrat na ruznyhc serverech tak jste s temahle efektama hravali vsichni, me nevadi :D . Stary pisnicky tam bylo schvalne.

 

No kdyz jeste nebyly upravene effekty, tak je vetsina lidi mela vyple. :D Jinak imo za to, ze to video bylo uspavajici nemuze ani tak moc Warri, ale to jak sux byly(a asi i budou :D) ty GW. Ono 20v20 a to este s dualama na SEcka proste nepatri.

Link to comment
Share on other sites

Hrozná hudba a FAIL rozlišení (se musí hrát hrozně), ale jako závidim ti to jak ti to krásně plynule běží beg.gif , já si nastavit stejné rozlišení, zapnout efekty a fraps tak se nepřiblížim k notebooku na 5 metrů xD

 

edit: jo a nevim proč, ale tvoje videa mi čas od času rozhodí nastavení KMP playeru a začnou mi tam blbnout barvy, tak ho musim vždy smazat a znova nainstalovat :/

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

Hrozná hudba a FAIL rozliÄení­ (se musí­ hrát hroznÄ), ale jako závidim ti to jak ti to krásnÄ plynule bÄží­ beg.gif , já si nastavit stejné rozliÄení­, zapnout efekty a fraps tak se nepřiblí­žim k notebooku na 5 metrů xD

 

Jaky fail rozliseni?:) hraju normalne 1440x900 a nahraval sem na half size. A hudba byla dobra :D Stary pisnicky jsou fajn :D jediny co mi vadi z efektu je ten blind, ale to se vetsinou snazim zrusit green potama co nejdriv :)

Link to comment
Share on other sites

Jaky fail rozliseni?:) hraju normalne 1440x900 a nahraval sem na half size. A hudba byla dobra :D Stary pisnicky jsou fajn :D jediny co mi vadi z efektu je ten blind, ale to se vetsinou snazim zrusit green potama co nejdriv :)

 

 

No vÄak, v rozliÄení­ 1440x900 mi to přijde straÄnÄ nepřehledné. Jako hrát v nÄÄem takovém nebo vyÄÄí­m http://www.reborn.cz/forums/index.php?showtopic=1458 , to jako fakt ne. Já blind ručim @refresh :)

Ale jinak video docela fajn, ty efekty mi nevadily. HlavnÄ pořád lepÄí­ než ruské, zrychlené videa. (oa a spol. nechápu jak se vám to může lí­bit)

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Ale jinak video docela fajn, ty efekty mi nevadily. HlavnÄ pořád lepÄí­ než ruské, zrychlené videa. (oa a spol. nechápu jak se vám to může lí­bit)

 

Zrychlena videa s drumem/technem/trancem nejvic tepou! :D

Link to comment
Share on other sites

mÄ se na íşpravách grf libí­ jen ten hax jak je vidÄt magnet a pneuma ( a este cosi ) s /effect

 

a nebyl to tusim miltank kdo tvrdil ze skoro vse jde hrat s vyplymi efekty? :D

 

warriho videa jsou jediná, která vypadají­ jak hra skuteÄnÄ vypadá a proto je zají­mavé je sledovat

btw, proc na te prvni barikade neprerusit boomem z hidu to SG ci meteor?

Link to comment
Share on other sites

btw, proc na te prvni barikade neprerusit boomem z hidu to SG ci meteor?

 

Protoze nejdriv sem tam chtel byt schovany az dokud neprijdou vsechny pf k barikade abych byl mezi nima, ale pak sem si to rozmyslel. A navic to jedno preruseny sg by to asi stejne nevytrhlo :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

a nebyl to tusim miltank kdo tvrdil ze skoro vse jde hrat s vyplymi efekty? :D

 

Vsak ja porad hraju s vyplyma effektama vsechny chary. Upravene GRF sice mam, ale i tak mi to moc seka, kdyz je na screenu moc lidi. A ty upravene effekty, ktere jedou i kdyz je mas vyple mi nefungujou.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Jeste Rivers of Babylon a jsme kompletni. Po dlouhe dobe (pokud ne vubec prvni) video od Warriora, nad kterym jsem uvazoval ze nesmazu...nicmene Kabat je stale fail :|

 

Ja si teda Warriorova videa schovavam prave kvuli hudbe. Kabati, Offspring, Hammerfall, Seether, Linkini, Nickelback, Sonata, Dragon Force, Withini, Nightwish, Disturbed, Brichta(tim me Warrior velmi mile prekvapil, ze ho mel ve videu dokonce nekolikrat :D ), ale i ty Evanescence a Horkyze(i kdyz o tech jsem driv rikal jak sux to je kapela, ale texty maji proste dobre no :D ) skousnu. Urcite jsem na neco zapomnel, ale todle jsou veci na ktere jsem si tak zhruba vzpomnel. Samozrejme mel ve videu i par songu ktere mi nebyly po chuti, ale tak nemuzeme mit vsichni uplne stejny vkus, to by pak nebylo ono.

Link to comment
Share on other sites

Zrychlena videa s drumem/technem/trancem nejvic tepou! :)

 

Si nedÄlej srandu, u videí­ s drumem/technem/trancem hudbu vypí­nám a pouÄtí­m si vlastní­ :D Taková hudba patří­ na pařby s ženskýma a chlastem a ne do videa mg :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Si nedÄlej srandu, u videí­ s drumem/technem/trancem hudbu vypí­nám a pouÄtí­m si vlastní­ :D Taková hudba patří­ na pařby s ženskýma a chlastem a ne do videa mg :D

 

To by me zajimalo, co za hudbu by si k zrychlenemu videu dal. :) K tomu se nejakej rock/pop fakt moc nehodi.

Link to comment
Share on other sites

Ja si teda Warriorova videa schovavam prave kvuli hudbe...

 

Spatne pochopeno muj sdilny priteli. Me se ta hudba libila, Boney M jsem si poustel z magice jako 5ti-lety kluk, Bloodhound Gang je klasika a Eurythmics jeste vetsi. Nicmene agrometal mi nejak nesedi jak by rekl klasik. Navic obsah je casto slabsi (ikdyz ze spatnych GW nic moc nikdy nevzejde), proto jsem vahal.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Subliminal message: Posthunt ftw !

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Spatne pochopeno muj sdilny priteli. Me se ta hudba libila, Boney M jsem si poustel z magice jako 5ti-lety kluk, Bloodhound Gang je klasika a Eurythmics jeste vetsi. Nicmene agrometal mi nejak nesedi jak by rekl klasik. Navic obsah je casto slabsi (ikdyz ze spatnych GW nic moc nikdy nevzejde), proto jsem vahal.

 

No ja to pochopil dle tveho predesleho postu tak, ze do tohoto posledniho videa se ti kvuli hudbe vsechny nelibila a proto si je mazal a az toto posledni se ti zalibilo, ale kvuli Kabatum to stale nebylo ono.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...