Jump to content
Reborn fórum

GW 28.06.2010


Arcik

Recommended Posts

ja si puvodne myslel ze to bude ciste frag fest video, ale klobouk dolu ze jsi tam soupnul ty hezke, i mene vydarene pasaze. clovek pak ziska lepsi obrazek o GW.

bistu ale dobre GW to byli v 20 proti 25 vyborne hrajicim rnr. pravda ze nas zachranovali vyborne recally a PF ktere volili mensi zlo, ale i to se pocita;)

Link to comment
Share on other sites

Opravdu pekny video, jednou jsem si tam vsimnul a to mne prislo fakt vtipny, ze jsi boostil aj mrtvyho cloveka (pres partu). :D

Skoda ze hrajes uplne bez efektu, ale i tak ... aspon je videt ze jsem se jen nedival a obcas i neco udelal. :cool:

Link to comment
Share on other sites

No musim rict ze pekne videjko..mozna najit nejaky jine songy... ale kdyz jsem koukal ze Ramosek to moc za toho snipu nedaval(nic ve zlem,on to vazne neni tak jednoduchy char jak se zda.. tak asi zas po dlouhe dobe obliknu snipku dnes :cool:

Link to comment
Share on other sites

Opravdu pekny video, jednou jsem si tam vsimnul a to mne prislo fakt vtipny, ze jsi boostil aj mrtvyho cloveka (pres partu). :cool:

když je dýl v hidu tak v partÄ vypadá jako mrtvola, až na to že tam má (Aldebaranský) Hrad, ne mÄsto :D

Link to comment
Share on other sites

když je dýl v hidu tak v partě vypadá jako mrtvola, až na to že tam má (Aldebaranský) Hrad, ne město :)

 

Vypada jako mrtvola myslis jako ze ma v parte hp 0/0 nebo 0/N ?

Ve 3ti minute - Surya - nak jsem si nevim ze by byla v hidu, natoz delsi dobu, nicmene ja mel na mysli 5:40 Lump - a ten mrtvej byl. ^_^

 

edit: pisu jen ze me to pobavilo, ne ze by na tom bylo neco spatnyho :D

Taky jsem boostival pres partu, ale vzhledem k tomu ze jsem mel v parte jen pulku lidi a ta druha mi na vt furt nadavala (no ona i ta prvni, ale to je fuk), tak jsem toho radsi nechal. :cool:

Edited by betr
Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Opravdu pekny video, jednou jsem si tam vsimnul a to mne prislo fakt vtipny, ze jsi boostil aj mrtvyho cloveka (pres partu). :cool:

 

Jako betre sry, ale lepsi boostit i mrtve lidi nez zadne...Jinak ja kdyz boostuju pres partu, tak taky jedu odshora nebo odspoda a podle HPcek to nejak neresim, to si asi pletes se sacri, tam musis sledovat HPcka, aby si vedel komu mas hodit devo, pac dostal dispel.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...