Jump to content
Reborn fórum

GW 19.07.2010


Arcik

Recommended Posts

Původně sem chtěl taky videovat, ale jak jsem to dneska (vlastně už včera) failoval, tak sem to vypnul. Ale aspoň z toho mám ponaučení pro příště. Jíst se má PŘED gw ani během, ani po :vava:

I když škoda, dneska (včera) ty miltankovy hlášky byly opravdu hodně dobré :lol:

Edited by Nerosan
Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Docela jsem se pobavil, hlavne nad Crashem, ten by mel hrat s Rusama, furt by jen nekam rushoval. :D Ale asi tri hlasy vubec nemuzu rozpoznat. Nejvic tam mluvi Marw, Baraka, Nagedo(klasickej creator, furt jen remca ze nema devo a bragi :) ), Mirinko(tha recal failor :D), potichu Morgie a prislo mi, ze tam slysim Silva, ale zbytek uz nvm.

Btw koukam, ze si si do me docela zaassuroval co? Ten bubak je strasna prasarna, ja bych to zrusil. :P Zato si me nastval tou assurou na empu, uz jsem klikal na ghosta, ale asi sem mel lag, nebo nechapu, ze ho to neswitchlo.

Jinak moje dnesni nejvetsi faily, dvakrat smrt na GCccko(jednou z toho jeste rana od reflectu, to je tim, ze nosim jen ED a ghosta, at se mi to lip switchuje :D ), pak dvakrat sonic do kaupe(jednou do Crashe podruhe do Biosicka), a vzapeti sonic od nich, s tim kaupe jsem nepocital tak jsem nestihl dost rychle switchnout. :(

Celkove mi prislo, ze jsem dneska nehral nijak extra, proto me docela prekvapilo, ze jsem byl treti ve fragach a nejlepsi sinx se 4! dobytejma hradama(a ten geff jsem dobyl driv, nez vy prontu :P ).

Link to comment
Share on other sites

 

 

JeÄtÄ tam připiÄ ten fail se sleepem!!1! :D

 

A s tí­m kaupe fakt nevim, nemÄli jsme aktivní­ho linkera. Možná jsi je prostě občas missnul bez blessu.

 

btw. a ty killy co jsi mÄl ty a ten champ s ghostem od vás bylo jen tí­m, že jste nemÄli creaturu co by ty killy vyží­rala :)

Link to comment
Share on other sites

crashi , crashi :D

videa z vtckom ma zacinaju bavit :)

kazda guilda musi mit sveho Milta :-)

 

A s tím kaupe fakt nevim, neměli jsme aktivního linkera. Možná jsi je prostě občas missnul bez blessu.

 

Já to kaupe napriklad mel :D.... me malo kdo missne :-D

 

sory doku, jedinej tam nejsi slyset, jsi to mel moc potichu

prd je tam

Edited by Baraka
Link to comment
Share on other sites

Koukám, že to RCX se fakt hodí­. Jen bych chtÄl vědět jestli to je nebo není­ povolený (protože podle stávají­cí­ch pravidel jsou za to celkem vysoké tresty

4. Jsou zakázány programové íşpravy herní­ho klienta pří­padnÄ jiné programy/íşpravy (inject, hook, boti, makrovací­ programy) i Äí­ření­ informací­ o nich (odkazy, návody). GRF archí­vy je povoleno mÄnit.

 

- Tyto programy ani nemusí­ umožnovat herní­ zvýhodnÄní­ vůči ostatní­m.

 

- Tresty:

1. trest: Smazání­ vÄech íşÄtů, IP ban.).

 

Jinak jak sis hodil ten otazní­k, když jsi mi skákal profku (ve chví­li, kdy jsem vám tam pobí­hal okolo empa a spell breakoval recall 6:50 - btw solidní­ fail od toho crosse), tak to bylo na tu safetku (hraju bez efektů) a nebo na to, že jsem to přežil (myslí­m, že jsi mÄ poslal pod 1000 HP - a to jsem si ani nesocknul dia manteau)?

Link to comment
Share on other sites

 

Podle mÄ jsi tu asuru přežil, kdyby to Älo do safety, tak by bylo vidÄt miss. Jsem to ří­kal cedrikovi už vÄera :D

 

S RCX by mÄ to taky zají­malo, ale na vÄech serverech co znám vÄetnÄ oficiální­ch to povolený je, tak to asi ani nikdo neřečil.

Link to comment
Share on other sites

Jinak jak sis hodil ten otazník, když jsi mi skákal profku (ve chvíli, kdy jsem vám tam pobíhal okolo empa a spell breakoval recall 6:50 - btw solidní fail od toho crosse), tak to bylo na tu safetku (hraju bez efektů) a nebo na to, že jsem to přežil (myslím, že jsi mě poslal pod 1000 HP - a to jsem si ani nesocknul dia manteau)?

 

všimni si, že jsem pod tebe hodil pneumu, takže safetka tam ani nebyla :Dblink.gif

 

edit: no každopádně zajímavé, jak říkal marw na icq, jestli jsem neměl 1/2 attack z tarotky nebo tak něco.. protože pochybuju, že bys mi bez ghosta/devla / jablek s tvoji low vit profkou přežil asuru..

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-

S RCX by mě to taky zajímalo, ale na všech serverech co znám včetně oficiálních to povolený je, tak to asi ani nikdo neřešil.

Coskoro by to mala byt automaticka sucast novych klientov, takze nevidim dovod, preco to zakazovat.

Kto trosku googluje najde to, nikoho to extra nezvyhodnuje. S nastavenim mozu byt problemy, ale to sa kazdy, trosku technicky schopny clovek nauci.

 

všimni si, že jsem pod tebe hodil pneumu, takže safetka tam ani nebyla :Dblink.gif

 

edit: no každopádně zajímavé, jak říkal marw na icq, jestli jsem neměl 1/2 attack z tarotky nebo tak něco.. protože pochybuju, že bys mi bez ghosta/devla / jablek s tvoji low vit profkou přežil asuru..

Nvm no, ked si ho skakal mal si 1200SP. Mne podla calcu s 90 str, +7 2+1 panev z 1200 SP asura do 50%demi, full EC a 20% neutral, dmg 11600-12100

Edited by rodix-
Link to comment
Share on other sites

Nvm přesnÄ kolik jsi mÄl SP, ale jestli cca tak 1380, tak to vychází­ přes 50% dh, 20% neutral, 30% EC na nějakých 12,9-13,5k. Přeží­t to mohl

1207 SP - dal jsem mu dispell, nahodil si boosty a jeÄtÄ hodil bless gypsy, které jsem předtí­m dal SC... A s tou safetkou jsem to myslel tak, jestli ten otazní­k nebyl na to, že jsem si házel safetku na pneumu/magnet (což samozřejmÄ fungovat nebude, ale bez efektů fakt nevidim, kde co je - přece jen RCX nechci použí­vat, dokud se nepovolí­ nÄkým z GM).

Link to comment
Share on other sites

Nvm no, ked si ho skakal mal si 1200SP. Mne podla calcu s 90 str, +7 2+1 panev z 1200 SP asura do 50%demi, full EC a 20% neutral, dmg 11600-12100

 

Moje chyba, nevsiml jsem si, ze jsem mel tak malo sp ;) na konkrétní hodnotu jsem se nedíval a kontroloval spíš jen přes "modrou čárku" :D

 

normalne bych tam ani ten otaznik nehazel, jen elleshar mi vzdy prijde strasne "immortal" devil2.gif

 

no nic, příště si dam více pozor na sp, zvlášť u něj :P

 

 

edit:

 

Docela jsem se pobavil, hlavne nad Crashem, ten by mel hrat s Rusama, furt by jen nekam rushoval. :) Ale asi tri hlasy vubec nemuzu rozpoznat. Nejvic tam mluvi Marw, Baraka, Nagedo(klasickej creator, furt jen remca ze nema devo a bragi :D ), Mirinko(tha recal failor :D), potichu Morgie a prislo mi, ze tam slysim Silva, ale zbytek uz nvm.

 

 

 

mi povídej, já tam taky jeden hlas neznam a to jsem RNRko :( , ted se na to konecne muzu zeptat :P

for RNR: kdo řve v 1:58 "ježis kams nás to dostal proboha?" megalol.gif

 

jo a Silv tam promluvil snad jen jednou a pres ten jeho novej mikrak(presneji notas :) ) to skoro ani neslo poznat

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-

jen elleshar mi vzdy prijde strasne "immortal" devil2.gif

Je to haxor!

Mna vcera v noci zabil miltank jak sme jeste rozebirali to video. Prej: "Mozna vratili Ellesharovi Devila a ta socka nam o tom nerekla" :D

Link to comment
Share on other sites

"Mozna vratili Ellesharovi Devila a ta socka nam o tom nerekla" :D

sak uz na trade chatu prestal psal devila a pise zas jen bony.... :)

 

ale treba ho nekoupil a vzdal se naděje že ho sežene.. :D

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

JeÄtÄ tam připiÄ ten fail se sleepem!!1! :(

 

A s tí­m kaupe fakt nevim, nemÄli jsme aktivní­ho linkera. Možná jsi je prostě občas missnul bez blessu.

 

btw. a ty killy co jsi mÄl ty a ten champ s ghostem od vás bylo jen tí­m, že jste nemÄli creaturu co by ty killy vyží­rala :P

 

Jakej fail, kde by me napadlo, ze budes roflit se sleep macou. :P

 

S Crashem to bylo kdyz jsme sli hradem, mel jeste asu a akorat si nahazoval convertor, tak jsem mu dal sonic a vylitl z nej effekt kaupe(vyjimecne jsem si zapnul effekty!) a Biosicek mel asi jeste kaupe z mesta, pac to bylo chvili po vasem recalu, ale tam uz si jistej nejsem.

 

Vubec, zas jsme meli dva champy a dmg HW(teda alespon Speedmen rika, ze je dmg wizna :) ), vsecko to bylo diky memu mighty grimu! :)

 

jo a Silv tam promluvil snad jen jednou a pres ten jeho novej mikrak(presneji notas :D ) to skoro ani neslo poznat

 

Silva poznam dycky. :D

 

Je to haxor!

Mna vcera v noci zabil miltank jak sme jeste rozebirali to video. Prej: "Mozna vratili Ellesharovi Devila a ta socka nam o tom nerekla" :D

 

To bylo ale jeste predtim, nez jsem si vsimnul, ze mel Cedrik jen 1200 SP(vsim jsem si toho JA a ne Rodix! ;) ).

Link to comment
Share on other sites

mi poví­dej, já tam taky jeden hlas neznam a to jsem RNRko :D , ted se na to konecne muzu zeptat :)

for RNR: kdo řve v 1:58 "ježis kams nás to dostal proboha?"

 

Jsem před GWÄkama vykopal nabalzamovaného siciho, v tu chví­li to byl na vt on :D

Link to comment
Share on other sites

S Crashem to bylo kdyz jsme sli hradem, mel jeste asu a akorat si nahazoval convertor, tak jsem mu dal sonic a vylitl z nej effekt kaupe(vyjimecne jsem si zapnul effekty!

Ale prd konvertor... jsem rikal i na vt tusim... "tedka jsem udelal fajn past na Miltanka"

 

bylo to tak ze jsem te videl jak jdes za mnou (effekt vstupu do warpu). Byl jsem cca 15 policek pred tebou uz s nahozenym edp+elementem tak jsem si odcloakl a cekal na tvuj sonic 8)

 

edit Maltank > Miltank :D

Edited by Baraka
Link to comment
Share on other sites

bylo to tak ze jsem te videl jak jdes za mnou (effekt vstupu do warpu). Byl jsem cca 15 policek pred tebou uz s nahozenym edp+elementem tak jsem si odcloakl a cekal na tvuj sonic 8)

 

ten chlapec se nezdá :D

 

Jsem před GWčkama vykopal nabalzamovaného siciho, v tu chvíli to byl na vt on :)

 

 

 

to rozhodne neni sici, to je ramosek nebo tak nekdo

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...