Jump to content
Reborn fórum

WoE:SE 28.07.2010


Arcik

Recommended Posts

Guest Miltank

Tentokrát z pohledu HW - Balrogh - PF - 48/3

http://www.edisk.cz/stahni/33596/GW28072010.avi_229.05MB.html

 

PS. nemam rád puntiÄkáře :P

 

Ty voe Cedriku, ten druhej song Somewhere I Belong od Linkinu, co si mu to proved? :) Vsak to zni jak kdybych to zpival ja, proste desna kvalita(asi to ma byt live koncert, ale des bes :P ). Original:

Jo a Thousand Foot Krutch-Phenomen uz nekdo ve videu urcite mel a myslimze dokonce nekdo z Rebornu(mozna Silv, ted fakt nvm). :)

Link to comment
Share on other sites

..

 

prostě sem nějakou verzi stáhnul, tak sem jí tam hodil :)

 

a ten Phenomen jsem chtěl hodit do videa od chvíle, kdy ho měl kdysi ani v commentu :P

 

edit: nicméně pokud tě ta kvalita tak stresuje, tak kdykoli můžeš vypnout zvuk a pustit si "originál" :)

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

Nechces se domluvit s jirkanem nebo s nekym o hosting?:D Tech 250kB/s je fakt porod :sadbye:

Chudák, já mu to ří­kám po každém videu co stahuju :D

 

(11:46:33) Zereges: zbývá 1hodina? wtf

(11:46:37) Cedrik: xD

(11:46:42) Zereges: nějaký zku*vený edisk :D

(11:47:23) Zereges: stahuju 80KB/s :D

(11:48:11) Cedrik: mi zarid nejaky normalni ftp .D

(11:48:16) Zereges: jirkan :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

prostě sem nějakou verzi stáhnul, tak sem jí­ tam hodil :D

 

a ten Phenomen jsem chtÄl hodit do videa od chví­le, kdy ho mÄl kdysi ani v commentu :D

 

edit: nicménÄ pokud tÄ ta kvalita tak stresuje, tak kdykoli můžeÄ vypnout zvuk a pustit si "originál" :D

 

No nemohl jsem si pomoct a proste jsem to sem musel napsat. :sadbye: Ja si hudby u videii docela vsimam no. :D

 

Jinak mne to intro prislo docela napadite, akorat bych si ho byt tebou schoval na GW, kde by bylo vic nez 30 lidi. Nejlepe na nejake poradne zerg GW, tam by to melo i svuj effekt. Nebo napr jak 20 RNR/PF rushuje proti trojnasobne presile, ktera pred nima ale presto utika, takdle to nebylo ono, Gandalf a spol takova masla zas nebyla. :D

Link to comment
Share on other sites

 

Jinak mne to intro prislo docela napadite, akorat bych si ho byt tebou schoval na GW, kde by bylo vic nez 30 lidi. Nejlepe na nejake poradne zerg GW, tam by to melo i svuj effekt. Nebo napr jak 20 RNR/PF rushuje proti trojnasobne presile, ktera pred nima ale presto utika, takdle to nebylo ono, Gandalf a spol takova masla zas nebyla. :D

 

Nj, ale to na rebornu nehrozí­ blink.gif , mÄl jsem jí­t za Balrogha na nějaké gw za pestilence :sadbye:

Link to comment
Share on other sites

Ale Cedriku znovu jsi me nastval!!! vsechny moje dobre mommenty jsi vystrihal a dal moje faily :sadbye:

 

jj, při stří­hání­ jsem na to koukal :D , poslali jsme vás do mÄsta a ty jsi tam potom často zůstal mezi náma a prudil :D , ale bylo to moc málo akÄní­ a my tÄ nemÄli Äí­m zabí­t ,tak jsem to tam nedal :D

Link to comment
Share on other sites

my tě neměli čím zabít ,tak jsem to tam nedal :sadbye:

To sem se ho ptal jestli měl ghosta že nešel zbombit a Ani na to že neeee. Vím že s ním měl i rodix s miltem problém když ho bombili.

Prostě ti ani nevěřím že nemáš ghosta, když sem tě měl problém ubombit do luku :D

Edited by Nerosan
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...