Jump to content
Reborn fórum

GW 23.08.2010


Arcik

Recommended Posts

12:50, 237MB, z pohledu HW, 37/2, 112 int

 

tentokrát docela lagy..díky equilibrium za gw..to aldebaransky empo je epic :X ... chvilku je tam ruske vt(ts) cca 5vterin(neznam nazev toho songu tak jsem pouzil celou zvukovou stopu z jednoho videjka) .. bez RCX je to běs...jo a gp mam nabindovane, ale mam vsude jine bm, tak se v tom ztracim :)

 

k hudbě pro rýpaly typu Miltank teehee.gif : ano, The Pretender- Foo Fighters uz mel ve videu Silv, Takashi,asi Crash a mnoho dalsich..devil2.gif

 

 

http://www.edisk.cz/...vi_231.5MB.html

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

Nekasle... jen je to jedna z nejtezsich veci co jsem kdy programoval. A nejakej tejden to jeste zabere... bohuzel na to nemam moc casu.Pokud si nekdo mysli ze je hardcore programator a vyzna se nejen v API hookach ale i v hookovani objektu a dokaze rozpoznat struktury v hernim klientovi pripadne analyzovat assambler at se ozve.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Nekasle... jen je to jedna z nejtezsich veci co jsem kdy programoval. A nejakej tejden to jeste zabere... bohuzel na to nemam moc casu.Pokud si nekdo mysli ze je hardcore programator a vyzna se nejen v API hookach ale i v hookovani objektu a dokaze rozpoznat struktury v hernim klientovi pripadne analyzovat assambler at se ozve.

 

Pak by byla jeste moznost povolit RCX pouze! behem GW, alespon do te doby, nez se dodela to RCX pro Reborn, aby si i lidi, co nemaji pocitace jako jahy mohli zahrat GW, kde budou vedet, kde je magnet, safetky, pneumy apod.

Link to comment
Share on other sites

Pak by byla jeste moznost povolit RCX pouze! behem GW, alespon do te doby, nez se dodela to RCX pro Reborn, aby si i lidi, co nemaji pocitace jako jahy mohli zahrat GW, kde budou vedet, kde je magnet, safetky, pneumy apod.

 

+1

Link to comment
Share on other sites

Mel bych tu jednu prosbu,kdyz jsme se pripravovali na Gw na GWRO zaslechl jsem jednu vetu "kezby byl otevreny jen jeden hrad pri GW na Rebornu,jako je to tady" nebo alespon neco v tomhle smeru,vim ze to asi nepatri do tohoto topicku,ale kdyz byla pronesena tato veta tak se cela nase mistnost na VT rozdvitila do barev zelenych mikrofonu... a kazdy potvrzoval tuto vetu :) Já neví­í­m ale slysel jsem ze ty lidi se chteji na tech GW neco naucit,ale kempenim prazdneho hradu kam jdou lidi maximalne na poslednich 10 minut GW,se vazne asi moc ti lide nezlepsi :P Dle meho nazoru.

Link to comment
Share on other sites

Kdysi taky creatoři nemÄli SPP, Dema se házely s 160aspd s bazeraldama, pí­sničky se nepřehazovaly (aspoř ne tak rychle), wizny nemÄly ani nabindovaný gamb.

Kdybych mÄl vÄera zapnuté RCX tak mám vyházených asi o 300dem ménÄ na stejný poÄet fragů.

 

Ale tracy nám vysvÄtlil, že by si to nějaký zkuÄený člověk mohl předÄlat ke svému prospÄchu (nebo jak to napsal)

Link to comment
Share on other sites

Nevim Äí­m to je, ale když jsme tu hráli GW tak dva roky zpátky, tak to bylo hratelné i s efektama. TeÄka to laguje pomalu i bez nich...

S tim mi nezbyva nez souhlasit a absolutne nechapu cim to. Driv sem to hraval na starym kompu s efektama uplne v pohode, ted mam i novy pocitac, vcera vetsinu gw uplne bez efektu a stejne kdyz sem mel na screenu vic nez 20 lidi tak se to docela trhalo.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

povolit RCX? jste zhejckany..

 

kdysi nic takovyho nebylo, chodilo na gw mnohem vic lidi a neknourali jako vy.

 

Mas uplnou pravdu, ja taky porad rikam, ze by lidi nemeli pouzivat auta, ale kone, protoze ty nenici prirodu. Normalne vis ze jsou lidi, tak liny, ze perou v prackach a ne v ruce u reky, jako pradleny? To taky nechapu. A dneska jsem videl nejakeho cloveka pouzivat takovej malej pristroj do ktereho mluvil, pry je to nejaky prenosny telefon, to jako od kdy lidi nepisou dopisy? Ten pokrok je hrozna svine. :listen:

Link to comment
Share on other sites

reagoval jsem na to ze je to "nehratelny" coz je naprosta blbost kdyz vidim kolik tu hraje lidi gwcka. Semtam se zajdu podivat s GMkem na GWcka se zapnutyma efektana a jeste s Ragnarokem na MacBooku (Windows bezi na virtualu pod VMware Fusion co bezi v MacOS a je to hratelny pac fps neklesnou pod 40) jinak nemuzes srovnavat to, co srovnavas s hrou a hrou s rcx... jsou to uplne rozdilny veci.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

reagoval jsem na to ze je to "nehratelny" coz je naprosta blbost kdyz vidim kolik tu hraje lidi gwcka. Semtam se zajdu podivat s GMkem na GWcka se zapnutyma efektana a jeste s Ragnarokem na MacBooku (Windows bezi na virtualu pod VMware Fusion co bezi v MacOS a je to hratelny pac fps neklesnou pod 40) jinak nemuzes srovnavat to, co srovnavas s hrou a hrou s rcx... jsou to uplne rozdilny veci.

 

Samozrejme, ze to co jsem ja napsal je hovadina, to byl umysl. Tady jde ale o to, ze ne kazdy ma tak dobry pocitac(i kdyz ja hral GW s temer permanentne vyplyma effektama skoro odjakziva a i tak se mi to dost casto kousalo). Opravdu velmi pocetna skupina lidi, co chodi na GW ma v ROcku problemy s lagama a to RCX jim to dost usnadnuje diky tomu, ze nemusi mit pustene effekty. Napr kdyz hraju dotu a je tam maximum effektu, tak mi to jede temer bez cuknuti, ale i tak mi GW sekaji(a to nejenom na Rebornu, napr na Visionu to bylo temer nehratelne, ale tam to taky dost dorazila nejaka "super" uprava klienta). Ja se v tom houby vyznam ale od dost lidi jsem slysel, ze ROcko v tomhle ohledu neni uplne dotazene do konce. Kazdopadne v tom asi nebudem sami, kdyz vzniklo RCX a je to jeden z nejvyuzivanejsich programu k ROcku.

Link to comment
Share on other sites

povolit RCX? jste zhejckany..

 

kdysi nic takovyho nebylo, chodilo na gw mnohem vic lidi a neknourali jako vy.

 

povolit RCX jen na GW. JO zhejckanej treba sem, ale proc mam pit teply pivo, kdyz muzu mit vychlazene. Tj to same s RCX, proc mam hrat bez efektu, kdyz muzu mit efekty ktere potrebuju a bez lagu :listen:

Link to comment
Share on other sites

protoze podle adminu bys tim porusoval pravidla serveru?

 

Prosim nech si tato nesmyslna vysvetleni radeji sám pro sebe kdyz nevis vubec co/jak/kde/proc... Vis celkove co to vubec dela?Pouzil jsi to nekdy,ci odskousel,prosim .....(opakuji prvni vetu)

Link to comment
Share on other sites

povolit RCX jen na GW. JO zhejckanej treba sem, ale proc mam pit teply pivo, kdyz muzu mit vychlazene. Tj to same s RCX, proc mam hrat bez efektu, kdyz muzu mit efekty ktere potrebuju a bez lagu :)

abych se drzela toho, cos psal... pro to, abys mel vychlazeny pivo, musis neco udelat, minimalne zmenit hospodu ;) pokud vim, kenny je tu porad sef a myslim si, ze se s nim da o vsem v klidu mluvit. A pokud nezmeni svuj nazor, nic s tim neudelate.

Link to comment
Share on other sites

abych se drzela toho, cos psal... pro to, abys mel vychlazeny pivo, musis neco udelat, minimalne zmenit hospodu :) pokud vim, kenny je tu porad sef a myslim si, ze se s nim da o vsem v klidu mluvit. A pokud nezmeni svuj nazor, nic s tim neudelate.

 

plati to i u cepicek ? BTW ja se bavim v klidu, jen prosazuju svuj nazor.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...