Jump to content
Reborn fórum

GW 23.08.2010


Arcik

Recommended Posts

ano, prosazujes svuj nazor.... ale kennyvam uz nekolikrat rekl, ze RCX nepovoli a vy se stejne porad snazite ...

 

Tyjo kezby se dalo najak zatrhnout IRC,icq nebo chat ve hre vam musi prece stacit .) ironie.. neberte to jako urazku ..

Link to comment
Share on other sites

Ani, saravoku, to chce klid. Me rocko posledni dobou taky zacina "lagovat" nvm proc, ale kenny tu rekl, ze se snazi napsat program podobny RCX, ktery by se tu dal pouzivat bez problemu. Proto cekam, jak to dopadne a pevne verim, ze se mu to povede a vsichni budou spokojeni ;)

 

Edit: hruzostrasny omyl napraven :)

Edited by Dark Warrior
Link to comment
Share on other sites

Prosim nech si tato nesmyslna vysvetleni radeji sám pro sebe kdyz nevis vubec co/jak/kde/proc... Vis celkove co to vubec dela?Pouzil jsi to nekdy,ci odskousel,prosim .....(opakuji prvni vetu)

ale ja vim co/jak/kde/proc. vim i co to dela, aktivne jsem to pouzival, jednu verzi na expeni, druhou na gw. nemohl jsem si to vynachvalit a pak jsem se dozvedel ze to kennymu rozblikava bot alarmy a ze se mu to vubec nelibi, tak jsem to pouzivat prestal. porad to mam na disku, ale nebudu to pouzivat protoze opravdu nemam zajem porusovat pravidla. smiril jsem se s tim ja, a je na case aby se s tim smirili i ostatni.

 

navic pevne verim ze k3dt dodela tu alternativu kterou se pokousi naprogramovat, akorat si vim predstavit ze to neco potrva protoze ne u kazdeho je RO priorita ve volnem case. na nas je jen aby jsme byli tolerantni, drzeli palce a prezili to hrat do te doby hrat tak jak jsme to hravali roky.

Link to comment
Share on other sites

ale ja vim co/jak/kde/proc. vim i co to dela, aktivne jsem to pouzival, jednu verzi na expeni, druhou na gw. nemohl jsem si to vynachvalit a pak jsem se dozvedel ze to kennymu rozblikava bot alarmy a ze se mu to vubec nelibi, tak jsem to pouzivat prestal. porad to mam na disku, ale nebudu to pouzivat protoze opravdu nemam zajem porusovat pravidla. smiril jsem se s tim ja, a je na case aby se s tim smirili i ostatni.

 

navic pevne verim ze k3dt dodela tu alternativu kterou se pokousi naprogramovat, akorat si vim predstavit ze to neco potrva protoze ne u kazdeho je RO priorita ve volnem case. na nas je jen aby jsme byli tolerantni, drzeli palce a prezili to hrat do te doby hrat tak jak jsme to hravali roky.

 

a pojem vlezloprdelka dostal nový rozmÄr megalol.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-

Mne by jen strasne zajimalo, jak je mozny, ze to amikum/frantikum/nemcum/spanelum a buhvi komu jeste jejich "bot alarmy" nerozblikava...

A to sou ty servri AntiBot vic nez je Reborn AntiGW.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Nemyslim si. Spis mi prijde, ze jako jeden z mala lidi umi pouzivat mozek.

 

A co je na mem napadu, ze bude RCX povolene jen na GW a pouze do te doby, nez dodela Kenny tu "Reborn verzi" RCX, tak moc pritazene za vlasy?

Edited by Miltank
Link to comment
Share on other sites

a pojem vlezloprdelka dostal nový rozměr megalol.gif

mozna jo, ale kennyho zde povazuju za jednu z mala autorit. kdyby mi bylo sumak co pise, tak zde nehraju. to je jako bys nekde pracoval a mel na haku sveho sefa, skoncil by jsi vcelku rychle. taky se mi RCX libilo a byl bych radsi kdyby povolene bylo vzdy a vsude, ale kdyz uz jsem jednou s pravidly souhlasil tak je budu dodrzovat. a kazdej z nas zaskrtaval tu kolonku pri kazde tvorbe uctu.

 

to ze nekde jinde maji neco povolene a u nas ne, si ja osobne vysvetluju tim ze kdyz k3 nastavoval ochrany, tak neco jako RCX neexistovalo a nepocital s tim. a nemusim chodit daleko pro domenku ze se mu to nechce cele prekopavat odznova.

 

ohledne povoleni pocas GW to prinese pouze praci navic a vime jako to nase GM maji s casem. proste se jim to nechce sledovat. navic nic mi nebrani zapinat bota pouze pocas GW.

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

Nemyslim si. Spis mi prijde, ze jako jeden z mala lidi umi pouzivat mozek.

mi to spí­Ä přijde, že ho nepouží­vá

typ člověka, který co dÄlá přesnÄ to, co se mu poruÄí­, i kdyby to byl sebevÄtÄí­ nesmysl, ani nemukne

 

RCX jsem poprvé vidÄla na videjku od WPE, do druhého dne jsem to mÄla sehnaný. od té doby se to Äí­ří­ i mezi mí­stní­ hráÄe. grf, nodelay, wpe nedávám/nepouží­vám, bo znám mí­stní­ filuty...

to, že zdejÄí­ GM a klika z irc neví­/nevěděli, co to vůbec RCX je, je vÄeobecnÄ známo

samozřemÄ, že ho nepouží­vají­, ani ho použí­vat nepotřebují­, pvm se hrálo vždycky s efekty. je to vyloženÄ záležitost pro gw hráÄe, pro pvm to není­ potřeba, tam se nikdy tolik efektů dohromady nenakupí­ jako bÄhem gw, kdy je na screenu 40 (Reborn) - 300 (jinde) hráÄů, a včici skillují­, což pc vÄtčiny lidí­ prostě s efekty nezvládá. hrát bez efektů se dá, ale to je jako bys byl slepý, i když s originální­m grf to vyjde možná nastejno.

cení­m snahu kennyho, jsem zvÄdavá na ten program, přijde mi to ale plýtvání­ Äasem, nápad povolit rcx pouze na gw by vÄechno vyřečil.

Link to comment
Share on other sites

hh, ta tvoje signatura to krasne vystihuje :)

 

jak to napsal pred casem Kenny nebo Mith,co by to jednoduse vyresilo.

Vypnout GW a nebudou zadne starosti s RCX a kenny nebude muset travit spousty sveho casu s vymyslenim nejakeho programu....

 

kdo si chce hrat GW s RCX, tak si je stejne hraje na jinych serverech ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-

Vypnout GW a nebudou zadne starosti s RCX

Anakin na hrad.

 

Postrielat ciganov a nemusime riesit romsku otazku.

Vytlacit nove peniaze a rozdat ich medzi ludi, nebude financna kriza.

Vyhodit vsetkych z prace a ostatni sa nebudu stazovat, ze ONI su bez prace.

 

...a mohol by som pokracovat...

Link to comment
Share on other sites

hh, ta tvoje signatura to krasne vystihuje :)

 

jak to napsal pred casem Kenny nebo Mith,co by to jednoduse vyresilo.

Vypnout GW a nebudou zadne starosti s RCX a kenny nebude muset travit spousty sveho casu s vymyslenim nejakeho programu....

 

kdo si chce hrat GW s RCX, tak si je stejne hraje na jinych serverech ;)

 

Ok kdyz zrusime GW,muzeme zrusit aj hunty,boss arenu,atd atd.... musi byt prece nejaka rovnováha .) Nic ve zlem ale je ti jasne ze kdyby se splnila tato "vyhruska",tak odejde asi 50% hracu co tu hraji? Já ví­m,my jsme prece ti co tu delame jen problemy,alespon by tu byl klid.. Ale jestli jste chteli takovy server tak jste ty GW meli zrusit uz hned na zaÄatku .)

Link to comment
Share on other sites

Anakin na hrad.

 

Postrielat ciganov a nemusime riesit romsku otazku.

Rodix na hrad, nebo lepe do cela cele EU. :)

 

Zruseni GW by nejvic odnesli pvm hraci, protoze gwckari by sli hrat jinam a pvmkarum by se zhroutila ekonomika, takze doufam ze veskere zpravy o ruseni gw jsou jen ironicke poznamky.

Link to comment
Share on other sites

Ok kdyz zrusime GW,muzeme zrusit aj hunty,boss arenu,atd atd.... musi byt prece nejaka rovnováha .) Nic ve zlem ale je ti jasne ze kdyby se splnila tato "vyhruska",tak odejde asi 50% hracu co tu hraji?

 

mluvi se o RCX ktere potrebujes jen na GW, na expeni a hunty RCX nepotrebujes :) hunty, guildhunty, boss arena, atd, atd - tohle pred casem prilakalo hodne novych hracu, kdyz zajem o GW kdysi upadl a lidi si nasli zabavu v tomhle :) a pvmkaru tu mas mnohem vice, takze tezko se bude rusit neco, co lidi bavi vice jak GW :)

a ze by odeslo 50% hracu? to si teda hodne fandis giggle.gif

 

 

Zruseni GW by nejvic odnesli pvm hraci, protoze gwckari by sli hrat jinam a pvmkarum by se zhroutila ekonomika, takze doufam ze veskere zpravy o ruseni gw jsou jen ironicke poznamky.

 

tim ze by odesli GWkari, by se zhroutila ekonomika? a to jako proc? ze by nemel kdo od pvmkaru kupovat za levno material na GW? berryny, herby, poty, material na AD? tak by je pouzivali hraci pro svou potrebu pri expeni, mvp, atd

nebo ze kdyz tu nebudou "GW skilleri", tak nikdo nebude moci zabijet velka mvp(satan, naght sieger), na ktere ted lidi neumi chodit? tak co, bud se to nauci, nebo maji smulu a ten equip mit nebudou

 

takze jako nazor, ze bez GW hracu Reborn nebude fungovat nevidim jako realny :P

 

ale tohle je jen muj nazor, kazdy mame holt rozdilny uhel pohledu ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

tim ze by odesli GWkari, by se zhroutila ekonomika? a to jako proc? ze by nemel kdo od pvmkaru kupovat za levno material na GW? berryny, herby, poty, material na AD? tak by je pouzivali hraci pro svou potrebu pri expeni, mvp, atd

 

já snad na rebornu nevidÄl nikdy nikoho, kdo by při expení­ použí­val poty,beryny... nicménÄ s tym, že by se při zruÄení­ gw nezhroutila ekonomika souhlasim :)

Link to comment
Share on other sites

tim ze by odesli GWkari, by se zhroutila ekonomika? a to jako proc? ze by nemel kdo od pvmkaru kupovat za levno material na GW? berryny, herby, poty, material na AD? tak by je pouzivali hraci pro svou potrebu pri expeni, mvp, atd

nebo ze kdyz tu nebudou "GW skilleri", tak nikdo nebude moci zabijet velka mvp(satan, naght sieger), na ktere ted lidi neumi chodit? tak co, bud se to nauci, nebo maji smulu a ten equip mit nebudou

 

takze jako nazor, ze bez GW hracu Reborn nebude fungovat nevidim jako realny ;)

 

ale tohle je jen muj nazor, kazdy mame holt rozdilny uhel pohledu :)

Jeste jsem nevidel ze by nekdo pro svou potrebu pri expeni, mvp, atd vyhazel tisicovku dem, vychlastal tisice cwp, sezral stovky beryn za jedinou hodinu, nebo za celej den. Myslim ze na tomhle zacinajici hraci (a pvmkari) maji moznost celkem snadno ziskavat dost penez.

Co myslis tim ze na velky mvp ted neumej lidi chodit? Satana zabijime nekolikrat do tydne a naght siegera jsme dali naposledy pred hodinou a pul.

Ohledne zhrouceni ekonomiky - zalezi, co si kdo pod tim presne predstavi, ale ty zmeny by byli dost veliky .. jako nedavno treba u stone buckleru, kdyz se pred zmenou prodavali za 700k a v soucasny dobe za 35k.

Netvrdim ze by bez GW Reborn nefungoval.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Rodix na hrad, nebo lepe do cela cele EU. :no1:

 

Zruseni GW by nejvic odnesli pvm hraci, protoze gwckari by sli hrat jinam a pvmkarum by se zhroutila ekonomika, takze doufam ze veskere zpravy o ruseni gw jsou jen ironicke poznamky.

 

O cikanech byla hodne dobra diskuze na Czechro foru. Ja bych je vsecky vystehoval na Sibir a at se o sebe postaraji, kdyz my je preci porad tak strasne sikanujem a diskriminujem. :)

 

Chtel jsem to napsat ja, ale jsem rad, ze si to udelal za me. Jako mi vsichni PvMkari tak rok z5 tvrdili, ze bez nich by byli GWckari bez matrose na GW, tak to plati i obracene. Bez GWckaru budou mit o mnoho mensi vydelky:)

Link to comment
Share on other sites

Cena berry by Äla na 7-10k/ks

Cena WH by Äla na 200/ks

Cena BH by Äla na 600/ks

Cena Stemu by Äla na 400/ks

Cena Fabricu by Äla na 400/ks

Cena Immortalu by Äla na 500/ks

Cena karvo by Äla na 10k/ks

VÄtčina jí­del by Äla úplně do kytek

Boxy na IC/Atk/Mayu do kytek

VÄtčina equipu co má v popisku demihuman by jenom smrdÄla na trhu

Speed Poty by zmizely

Authoritative Badge by zmizely

 

Myslí­m že něco takového bylo myÄleno.

Link to comment
Share on other sites

A proÄ se tady o tom baví­me? GW hráči pozitivnÄ ovlivřují­ PvM a naopak (i když řekl bych, že velké množství­ GW hráÄů jsou naprosto soběstaÄní­). Ano, PvM drží­ na Rebornu lidi, zato žádná rádoby "PvM" gilda nikdy nedosáhla kvalit tÄch "GW" - a to nemluví­m jen o kvalitách na GW, ale právÄ v PvM.

 

a teÄ zpátky k původní­mu tématu, než ho Anakin zakecal (nevim proÄ mu leží­ GW gildy tolik v žaludku, ale co už nadÄláme) - opravdu by byl takovej problém povolit RCX právÄ na tu jedinou hodinu kdy jsou GW?

Link to comment
Share on other sites

No možná bych taky přispÄl do diskuze...

Jestli si dobře vÄí­mám, tak celá ta debata o RXC je hlavnÄ kvůli lagům co se poslední­ dobou objevily, no co tak pozoruju tak poslední­ dobou to laguje dost... jenže když to lagne i lidem s výkonným PC a dobrým připojení­m na net a ve vÄtčinÄ pří­padů vÄem ve stejnou chví­li, tak je témÄř jasné, že laguje celý server a tady jsou vám nějaké zjednoduÄené efekty docela naprd.

 

ZnevýhodnÄni jsou v tu chví­li včichni a tí­m pádem se nemůžete cí­tit ukřivdÄni, že kdyby vám ten zloun kenny dovolil onen program, tak by jste zví­tÄžili et cetera et cetera.

Link to comment
Share on other sites

Mne by jen strasne zajimalo, jak je mozny, ze to amikum/frantikum/nemcum/spanelum a buhvi komu jeste jejich "bot alarmy" nerozblikava...

A to sou ty servri AntiBot vic nez je Reborn AntiGW.

 

myslis ty ruzny trapny ingame skripty pripadne ty bastly co se valej na eA foru? hmm... useless akorat to prudi a obejit to dokaze kazda lama. Vis z pravidel ze je zakazano pouzivat jakykoliv externi programy. Reborn ochrana funguje tak, ze pravidelne pocita kontrolni soucet pameti procesu z RAM a pokud nesouhlasi s konstantou tak na toho cloveka upozorni pres jeden ingame packet kterej klient posila serveru celkem casto. Ted to navic dokaze obnovit pozmenenou pamet do puvodniho stavu tak vetsina tech programu prestane i fungovat. Vsechny programy na bazi injectu dll do procesu to spolehlive odhali (OpenKore, WPE, rPE, RCX a dalsi ktery vubec nepotrebuju znat) . Proto jsem nikdy neresil jak ty programy rozeznavat. Jsou zakazany vsecky. Proto to jen uklada jmeno uctu a ip adresu. Ne co kdo pouziva. Proto aspon prozatim FU RCX. To byste si klidne mohli pustit bota.

 

 

A uz me prestante s*at s touhle diskuzi o hovne jmenem RCX a prestante do me rypat a knourat. Zase mam pocit ze se sebe delam kretena a delam neco, co si nikdo nezaslouzi. A to fakt nemam zapotrebi. Radsi se budu venovat zene a malymu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...