Jump to content
Reborn fórum

25.8 WOE SE


Ryuuki

Recommended Posts

0:16 - whoops, tak to dopadá, když si lidi hážou partu po zaÄátku GW, neví­ kam vedou vlajky atd...

0:22 - njn z mé strany nebylo nejlepÄí­ nabÄhnout pod SG, ale ten Äutr prostě padnout musel, tak co už. Naví­c se na nÄj RNR vrhli podstatnÄ rychleji jak my po recallu. My vÄtčinou koukáme jak vypadá, obdivujeme jeho pÄknej tvar a diví­me se jeho íşchvatným barvám. A tihle barbaři přijdou a hnedka by ho ničili.

0:36 - vesper nabí­há a pozor! první­ skill je dispel, pak je spell break party prokládaná občasným dispelem a HD. Jen tak pro info - HD na magnetu nefunguje a já se snaží­m držet si ten magnet pokud možno v celku. Zjistil jsem totiž, že to napomáhá i kompaktnosti kempu.

0:48 - Ten sniper co to tam páli sharp shootem je hustej. Skoro jeden za vteřinu.

1:22-1:48 - Snaživá wizna co nás ganbuje, po konci GW mÄ zbylo 148 yellow gemů, fuj fuj. Btw Kenji, buÄ použí­vej green poty na ten blind nebo refresh, při vypnutých efektech to vyjde nastejno.

2:20 - dobře to ten creator pročistil od gypsy, 2 HW - btw všimnÄte si jak jsem se takticky posunul s profkou dozadu abych taky jednu nechytil, mám ten pocit, že jsem už moc nerozbitých armorů nemÄl.

2:44 - dobrá frozen party

2:50 - senbo, senbo, rushnout to do cizí­ho kempu abys mohl dát long range spear boomerang?

3:52 - wizna nezná strach, lifka na hlavÄ a rush rush rush, nejlepÄí­ na tom je, že to přežije.

4:02 - první­ wizna down

4:03 - druhá wizna down

4:06 - třetí­ wizna down

4:08 - Ätvrtá wizna down RNR nemají­ ground control. Fail, hlí­dejte si ty wizny, nebo dejte Frutimu nějakého paladina co vytáhne sacri dří­v než pří­Ätí­ vánoce. Klikat sacri na byÂť třeba jedinou wiznu zvládne i cviÄená opice. Neří­kám, že to bude Bůh ví­ co, ale lepÄí­ než souÄasnej stav.

5:14, 5:47 - Jak se vám lí­bí­ frost joke?

7:10 - nabÄhnout a hidnout, BETR STYLE!

Link to comment
Share on other sites

ano zlato priste du uz za novyho paladina doufam ze si spokojen :-* a sacri sem mel mit jen na gamba wizne Freeza takze vsechny smrte wizen na me svadet nemusis :listen:

Všechny ne, ale na to že jste byli 2 paladini a ty jsi měl držet JEDINOU a stejně jsi to nezvládl... nic moc

4:02 - první wizna down

4:03 - druhá wizna down

4:06 - třetí wizna down

4:08 - čtvrtá wizna down

a právě jedna z nich je ta "tvoje" wizna

 

 

btw pro ty co nemají rádi rapid :-)

Edited by Sir De Bill
Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Chválí­m hudbu, taky jsem chtÄl dát k videu ten 2. opening, ale nějak jsem na to pak zapomÄl, tak jsem tak neučinil :sadbye:

 

Jo Maximum the hormony jsou fajn(myslimze Zetsubou Billy+par dalsich songu kdysi mel v jednom videu jahy, ale Whats up people asi ne), nejlepsi je ten jejich tlustej kytarista, ma spravne silene oci. :listen:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...