Jump to content
Reborn fórum

GW 18.10.2010


Arcik

Recommended Posts

ajo aspon vim co se delo v payonu a jak nakladalo moje SG/MS. dokonce jsem i pochopil proc meli HW od xeno vetsi dmg out a mene fragu.

jinak tem mi nejde se nevysmat jak to zkouleli s tim MB na zacatku GW ktery nabehl moc brzo a koplo ho to z hradu [alde] :)

navic se mi libi ze cedrik snad jako jediny nataci i takove videa kde se neda rict ze by vylozene vladli GWckum a znova me mrzi ze my zadneho kameramana nemame.

Link to comment
Share on other sites

navic se mi libi ze cedrik snad jako jediny nataci i takove videa kde se neda rict ze by vylozene vladli GWckum a znova me mrzi ze my zadneho kameramana nemame.

ja se ti přiznám, vidí­m výpis CF dobyli alde, loguju profu, ří­kám si, to už muselo ubÄhnout dost Äasu, vlezu a kop! .. ale profi-port wingy a to ze Screamera pred hradem nenapadlo sikanovat me me zachranilo

na cedrikovi je dobre, ze vubec toci :)

 

musim vyřečit Fraps, i když vÄera jsem mÄl stejnÄ dual

Link to comment
Share on other sites

ja se ti přiznám, vidí­m výpis CF dobyli alde, loguju profu, ří­kám si, to už muselo ubÄhnout dost Äasu, vlezu a kop! .. ale profi-port wingy a to ze Screamera pred hradem nenapadlo sikanovat me me zachranilo

na cedrikovi je dobre, ze vubec toci :)

 

musim vyřečit Fraps, i když vÄera jsem mÄl stejnÄ dual

tak proto ti to tolik trvalo i se speedpotama?

no ale ja jsem myslel spis situaci uplne na zacatku, kdy to jeste xeno zkouseli branit na prvnim warpu a pred hradem meli profu. jsem na nej startoval 2 lidi a ti kdyz prosli warpem tak MB nikde :)

Link to comment
Share on other sites

tak proto ti to tolik trvalo i se speedpotama?

no ale ja jsem myslel spis situaci uplne na zacatku, kdy to jeste xeno zkouseli branit na prvnim warpu a pred hradem meli profu. jsem na nej startoval 2 lidi a ti kdyz prosli warpem tak MB nikde :)

jakoo speed poty stacily sotva na prvni room :)

Link to comment
Share on other sites

to nesmis zrat jak CWP pod precastem. kdyz jsi jich mel malo, porad jsi si mohl vyrobit XY dalsich, a neomlouvej tu svoji neschopnost. stejne tak hiding clip fuuuj.

Co je na hiding clipu Äpatného? Je to levné, je to lehké, je to použitelné pro vÄechny, dává to 10sp

Link to comment
Share on other sites

Co je na hiding clipu špatného? Je to levné, je to lehké, je to použitelné pro všechny, dává to 10sp

ja ho nemel.. hruza :)

 

edit: na puvodne "dualu" jsem opravdu netahal hiding clip navic mi pak ty zmrzky davaly mene

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...