Jump to content
Reborn fórum

Ceny itemů ve hře


undead_aRTie

Recommended Posts

Funguje 100%. Lightening box ti na 20 sekund prida rychlost (budes mnohem rychlejsi nez s AGI UP). Sance ze ti Lightening Box padne je 0.1%. Doted misto toho padal Crest of Horse, ale vratil sem to do puvodniho stavu.

7951[/snapback]

 

 

K tomuhle by mÄ zají­malo jestli se daj nÄkde zjistit Äance na padnutí­ tÄch různých vÄcí­ z karet co maj small chance of droping something from someone ... :lol:

 

(obzvláÄtÄ mimic :lol: )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 424
  • Created
  • Last Reply
Tohle je mega rofl :P

 

Ale, abych nebyl off  ;)

Radsi se trikrat zeptejte, at nedopadnete jak ja ;)

Sem na czechru jako absolutni noob prodal pupa kartu za 5k a to mi tenkrat tam ten xxxx dal super cenu ;)

7670[/snapback]

 

:P:P

Ja jsem zase jako totalni noob prodal pirate bandanu za 5k zenů :);):):P

Link to comment
Share on other sites

Mimic ma taky sanci 0.1%.

7967[/snapback]

Vypada to, že vÄechny ty karty co davaj small chance, nebo random chance na vypadnuti toho a toho maj 0,1% ne? Já mám myst case cart (random chance to drop gift box) a padly asi tak 4 už, přiÄemž z jednoho nám padl four leaf clover :D Mimochodem skoro jediná rozumná vÄc co z toho padá krom Xmass poring card :D

Link to comment
Share on other sites

Chtel bych se zeptat jak se asi pohybuji ceny elementarnich sekyrek. Myslim ty zakladni tj. ne owerupgraded a bez Strong.

8817[/snapback]

 

Mno, asi takhle, priklad: Two-handed axe- potreba je 8x ORI (cca 35-40k), 10 steel (cca 10k), 1 Amethyst -4500, element -cca okolo 20k to mas uz ted priblizne okolo 500k. Sance na vykovani je mezi 50-60% (dle kvality kovare), takze to vynasob dvema. K tomu jeste nejaky ten zisk pro kovare. Takze suma sumarum, pokud ji chces koupit uz hotovou, rozumna cena zacina minimalne na 1200000, ale spise asi vic. (Samozrejme pokud je sikovny kovar a ma i notnou davku stesti, tak muze byt tak dobry, ze se ziskem muze prodavat i za cenu pod milion).

 

Pokud si prineses vlastni suroviny, tak potom zalezi uz jen na tom, jak se dohodnes s kovarem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kvakik
Jakou cenu asi tak ma Iron? a jak je tezko k sehnani?

8888[/snapback]

 

Iron? cena pod 500, kdo chce vic tak je pekny vydriduch!

pada casto (orc village, sograt desert - steel chochon, na amatsu dokonce 100% drop, teda aspon kdysi byl), a dex-luk kovar ho vyrobi z iron ore za cenu cca 175Z - rozlozil jsem do toho success a failed pokusy spojene s naklady na minifurnace (150Z), se spravnym equipem, blessem a glorii to budde jeste min

B)

Link to comment
Share on other sites

Iron? cena pod 500, kdo chce vic tak je pekny vydriduch!

pada casto (orc village, sograt desert - steel chochon, na amatsu dokonce 100% drop, teda aspon kdysi byl), a dex-luk kovar ho vyrobi z iron ore za cenu cca 175Z - rozlozil jsem do toho success a failed pokusy spojene s naklady na minifurnace (150Z), se spravnym equipem, blessem a glorii to budde jeste min

B)

8954[/snapback]

Jo a iron ore pada zadarmo z neba co ? :):closedeyes:

Link to comment
Share on other sites

chcem sa spytat co stoja:

 

Fabre card

Thief Bug Egg card

Thief bug card

Rocker card

Wand /2/

dew laden mos

9267[/snapback]

 

Co jsem zatim videl:

fabre: 110-150max

Thief Bug egg: nad 300k

Thief bug - nic moc, schovej na kapra quest

Rocker - v podstate to same

Wand (2)- prodej NPC

dew laden mos - tak 10-15k

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...