Jump to content
Reborn fórum

Ceny itemů ve hře


undead_aRTie

Recommended Posts

  • Replies 424
  • Created
  • Last Reply

To je sice pÄkný, ale Ice Heart ti to nenajde - teda alespoř mnÄ ne :D

 

PS: vidÄl sem je dneska na tržnici prodávat za 5k/kus - jestli to je odpoví­dají­cí­ cena netučim.

Normalne stali kolem tisicovky, hledej Glacial Heart. :)

Link to comment
Share on other sites

To je sice pÄkný, ale Ice Heart ti to nenajde - teda alespoř mnÄ ne :D

 

PS: vidÄl sem je dneska na tržnici prodávat za 5k/kus - jestli to je odpoví­dají­cí­ cena netučim.

zodpovedajuca suma za glacial heart je maximalne tolko, za co to vykupuje NPC :)

vsak zabit par chlpatych guliciek na prvom poschodi ice dungeonu zvladne hocaky first class s acolitom na obcasny heal.

Link to comment
Share on other sites

zodpovedajuca suma za glacial heart je maximalne tolko, za co to vykupuje NPC :D

vsak zabit par chlpatych guliciek na prvom poschodi ice dungeonu zvladne hocaky first class s acolitom na obcasny heal.

lol, ty jsi vazne noob, proc by to nekdo prodaval nejakemu hraci levnejc nez za kolik to muze kdykoliv v jakemkoliv mnozstvi prodat npc ??

Link to comment
Share on other sites

lol, ty jsi vazne noob, proc by to nekdo prodaval nejakemu hraci levnejc nez za kolik to muze kdykoliv v jakemkoliv mnozstvi prodat npc ??

tusim sme si celkom nerozumeli. asi som to trochu mantavo napisal :D

proste som chcel povedat, ze skoda to kupovat na trhu ked to tak dobre pada v takom lahkom dungeone.

a ked je niekto lenivy, tak nech plati kolko je aktualna ponuka na trhu a nemudruje o cene :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Nazdar lidi,

 

na trhu prodavam Harpy c. (15% redukce na normal) za 10M, myslite si, ze to je moc vysoka cena? Me se zda adekvatni, vzhledem k cene Raydric c., ale nejsem si jistej, jestli ji nekdo za takovou cenu koupi, protoze nemam srovnani ze statistiky..

15% a 20% není­ možná extra velkej rozdí­l, ale cena roste rozhodnÄ jinak než efekt karty. Kdo by si dal do +7 woolu, naght manÂťáku nebo snad dia manÂťáku kartu, kterou může při troÄe snahy nahradit lepÄí­? OsobnÄ bych ani nezvažoval její­ koupi na hlavní­ char a na dual jedinÄ pod 5M.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Prosí­m prosí­m, jak je na tom přibližnÄ Giant whisper card? Statistika mi toho moc neřekne, prodalo se jich pár. A jak na potvoru mi bÄhem mÄsí­ce padly dvÄ. :blink:

 

ja mel dve a obe jsem prodal za 50M cca pul roku zpet,statistice se neda verit nebot nekteri zamerne prodavaji nektere itemy samisobe,aby cenu navysili nebo naopak snizili,ja bych to zrusil.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 8 months later...

V control panelu to není a nikdo netuší. Můžete mi poradit cenu této karty - Clock Tower Manager Card? Díky moc.

Ale je .. hledej tower keeper card. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...