Jump to content
Reborn fórum

Ceny itemů ve hře


undead_aRTie

Recommended Posts

  • Replies 424
  • Created
  • Last Reply
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Dobrý den,

chtÄl by jsem se zeptat jakou cenu má asi Australian Flag Hat (+2 all stats). V CP je uvedena cena okolo 25M - 30M, ale za poslední­ 3 mÄsí­ce byla tato Äepka prodána jen jedna, a ví­te kde je cena itemů dneska. Tak by jsem byl moc rád, kdybyste mi poradily za kolik ji mám prodávat, popří­padÄ kdyby se naÄel zájemce bylo by to jeÄtÄ lepÄí­. Dí­ky a mÄjte se hezky.

 

Pro pří­padné zájemce PM TomulkaBambulka, prodej nÄkdy bÄhem tohoto týdne.

Link to comment
Share on other sites

no ja ji taky nedavno nasel... dve nedavna .. ale 30m mi pride malo na to ze se jedna to jednu z top weapon do pracky pro devo pala a ziskavani medalu/coinu nwm jak se tomu presne rika je dost opruz... bavil sem se o Gelerdrii ;p nebo jak to je...

Link to comment
Share on other sites

Já sehnal gelerdrii za 10M, docela ÄtÄstí­. Ale reálnou cenu bych vidÄl na 25M+... Využije ji prakticky jen devo paladin (dá ví­c hp než 4x fabre palica, jen není­ nerozbitná). Vysoká cena je jen dí­ky raritÄ, pokud ví­m jediná možnost jak ji sehnat je 1,5k medalů a luck (nebo smůla :D )

 

A cenu CK bych vidÄl o něco vÄtÄí­ než u slot glassek (dí­ky fkn 6 lvl mapám :D )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

hůhůů, když neví­Ä tak nepiÄ ;]

 

Odhaduju cca 50-60M...

 

EDIT: abych to rozepsal...pro champa jsou k niÄemu, ale třeba na HP by se mi moooc lí­bily :))

 

Tak jestli zije v ekonomice czechra tak se nemuzes divit, ze varianty jsou podle nej bezcenny :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

hůhůů, když nevíš tak nepiš ;]

 

Odhaduju cca 50-60M...

 

EDIT: abych to rozepsal...pro champa jsou k ničemu, ale třeba na HP by se mi moooc líbily :))

 

Ja ti nvm. V dobe kdy muzes mit dia boty a dia mantak bych si tim uz tak jisty nebyl. Jen dia boty s matyrem/GFkem ti daji tolik HP co samotne neplusle varianty+k tomu 6% HP za kombo s dia mantakem a jeste 5% resist na neutral(jo to muzes mit i s variantama ale mas o 6% HP min).

Pro priklad HP s 90 vit ma s +6 variantama a dia mantakem jen 11,6k HP, s dia botama s GFkem a dia mantakem 13k HP.

Zase +6 varianty maji def 10,2, +6 dia boty 8,2. Takze jestli ti stoji 14% SP a 2 def za skoro 1500 HP, tak ano, maji vyuziti. :)

 

Tak jestli zije v ekonomice czechra tak se nemuzes divit, ze varianty jsou podle nej bezcenny :)

 

To od tebe ale nebylo vubec hezke. :) Ono co si budeme povidat, varianty jsou dobre na GW jen pro champa, jinak je to PvM item. A treba u sword/merch/thief classu ti SPckove lip vyjdou valk boty se sohee.

Link to comment
Share on other sites

Ja ti nvm. V dobe kdy muzes mit dia boty a dia mantak bych si tim uz tak jisty nebyl. Jen dia boty s matyrem/GFkem ti daji tolik HP co samotne neplusle varianty+k tomu 6% HP za kombo s dia mantakem a jeste 5% resist na neutral(jo to muzes mit i s variantama ale mas o 6% HP min).

Pro priklad HP s 90 vit ma s +6 variantama a dia mantakem jen 11,6k HP, s dia botama s GFkem a dia mantakem 13k HP.

Zase +6 varianty maji def 10,2, +6 dia boty 8,2. Takze jestli ti stoji 14% SP a 2 def za skoro 1500 HP, tak ano, maji vyuziti. :)

 

Zas tak detailnÄ jsem to nepoÄí­tal, ale pokud to vychází­ takto, tak je to asi celkem fuk :)

 

Ale prostě nějakou cenu to má no :)

Link to comment
Share on other sites

Naplusované varianty jsou dobré jen pro low int HP do pvm. Pro priesta je naplusovaný VM > dia manteau do pvm. V dobÄ, kdy jeÄtÄ nebyly dia botky ty naplusované varianty mohly mí­t sluÄnou cenu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Myslí­te si, že se dá sehnat Magmaring c. bez vÄtÄí­ch problémů? Už chvilku po ní­ pokukuju kvůli Sleeperům, ale při představÄ huntÄní­ mi je zle :D

 

Podle statistiky obchodů na CP se na tržnici tÄch karet prodalo 7. za poslední­ půlrok 3. To už ponÄkud nasvěděuje tomu, že shánÄt jí­ bude mí­rnÄ problematické. (Málo prodaných kusů nepřiÄí­tám ní­zké poptávce, ale spí­Ä ní­zké nabí­dce).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...