Jump to content
Reborn fórum

Ceny itemů ve hře


undead_aRTie

Recommended Posts

Nejde o to za kolik to koupí­š, lidi sou ruzní­, ceny sou podle lidí­.

Pak jde taky o to zda ti to vůbec někdo prodá, takový věci jako Raydrick, Infiltrator se jen tak neprodávají­.

 

Ty se ptáš na ideální­ ceny, který tady prostě nejsou.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 424
  • Created
  • Last Reply

clipy koupis za 150, padaj casto

peco peco, matyr a jamadhar vyhuntis si sam, jde to dobre

 

Peco peco som si uz vyhuntil, matyr si idem, ale akoze mi nehovor ze si lahko vyhuntim jamadhar [1] ked pada iba z Osiris 12%, to sa rovno mozem ist :P a potom z Injustice 0.04% ;)

Link to comment
Share on other sites

Peco peco som si uz vyhuntil, matyr si idem, ale akoze mi nehovor ze si lahko vyhuntim jamadhar [1] ked pada iba z Osiris 12%, to sa rovno mozem ist :P a potom z Injustice 0.04% ;)

Ludia na osirisa chodia, a tych zbrani napadalo pomerne dost a az taku hodnotu imo nemaju. Takze sa staci popytat, pripadne skus si dat na ne vykup za nejaku vhodnu cenu...

Link to comment
Share on other sites

Gurg s vámi.

 

Rád bych si zí­skal vači pomoc při vytváření­ orientaÄní­ho cení­ku na rebornové wikipedii. Je mi jasné, že přesný cení­k je nemyslitelný, že cena záleží­ na nabí­dce, poptávce, náladÄ prodávají­cí­ho a kupují­cí­ho a že se i z dlouhodobého hlediska mÄní­. Ale přesto vÄří­m, že lze vytvořit cení­k, kam se budou moci podí­vat hráči, kteří­ opravdu netuÄí­ vůbec jakou má co cenu na trhu.

 

Prosí­m vás tedy, zajdÄte na wiki, kliknÄte na odkaz cení­k (orientaÄní­) a pomozte doplřovat a aktualizovat. Äí­m ví­ce nás na tom bude dÄlat (staÄí­ občas a pár vÄcí­, ono se to nasÄí­tá), tí­m přesnÄjÄí­ a užiteÄnÄjÄí­ cení­k bude.

 

DÄkuji za sebe i dalÄí­ hráÄe vÄem, kteří­ na tuto prosbu zareagují­ a cení­k pomohou rozÄí­řit.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Dobra prace. Ja si kdyz tak obcas udelam cas a obejdu trh + dopisu tam ceny z trhu.

vsimol som si to myslim ze na czRO, mali tam statistiky predanych veci za posledny mesiac...max., min. a priemerna cena pre kazdu vec co sa predala, nedalo by sa to riesit aj tu tak? ked uz sa to tu riesilo tak sa ospravedlnujem.

edit.: myslel som toto: czRO forum

Link to comment
Share on other sites

bude se to nějak samo přidávat do wiki nebo to bude jenom tady na fóru? já že možná kdyby se pro to založil topic a pár lidí­ by pak jeÄtÄ doplřovalo svejma komentářema tak by to asi bylo dobrý :beg:

 

no něco sem tam přidal snad se shodnu s ví­c lidma .. myslim že na ceny mám dobrej vkus :):)

Link to comment
Share on other sites

vyzera super, dik.

Jj, supr vec ... vsechno za jeden zen ...

(smajlika nedelam, jelikoz mi GM za smajlika slibil ban, tak si tam nakej domyslete)

 

EDIT: tak koukam ze uz ty 1z polozky zmizeli

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ahoj!mam dotaz!za kolik se da slusne prodat Appleof Archer!je¨skoro nove asi dva dny nosene!jestlize to jde nejdu pod 1,7M! ozvete se prosim!diky Banan

 

co se cen podobných vÄcí­ týká, doporuÄuji nejprve shlédnout Äást CP vÄnovanou statistice obchodu, ceny jsou sice orientaÄní­, prtože nevidí­Ä pluskovost, pří­padnÄ vloženou kartu, ale myslí­m, že právÄ pro orientaci je to ideální­ :D

 

co se AoA týÄe tak ano, za 1.7M to na trhu můžeÄ vyzkouÄet :mml: (ale zkouÄet to můžeÄ taky za 2.5M, cena roste s urgencí­ potřeby kupují­cí­ho ;) )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...