Jump to content
Reborn fórum

Ceny itemů ve hře


undead_aRTie

Recommended Posts

  • Replies 424
  • Created
  • Last Reply
jakou cenu má asi Guitar of burning passion - fire elemnt ?

15956[/snapback]

No, podle me nebude cena nic moc. Videl sem ji sice prodavat za dost, ale pochybuju ze by ji nejakej rozumne uvazujici bard koupil, protoze kdyz chce nejakej element tak si sezene prislusny sipy a malokterej bard expi mlacenim kytarou.

Link to comment
Share on other sites

Nevite kolik stoji gold a jestli se vyplati si to nechat  /?

16947[/snapback]

No cenu ma podle me neco kolem 2M. Jinak kdyby se neco nevyplatilo si nechat, kdo by to pak kupoval? Zalezi, jake mas pro to uziti (obvykle je treba sehnat na ruzne questy vic goldu nez 1), tak se podle toho zarid.

Link to comment
Share on other sites

Hm viete mi niekto povedat kolko moze stat quve a lude karta?

15988[/snapback]

To je velice slusne combo pro novice/super novice, tak pokud quve stoji 500k, lude muze byt tak 700k a dohromady i pres 1.5M - aspon dle meho skromneho nazoru. Jako combo je to fakt dost dobry.... +300hp/+60sp navic se hodi.

Link to comment
Share on other sites

Nevite kolik stoji gold a jestli se vyplati si to nechat  /?

16947[/snapback]

 

No, já Gold na trhu bÄžnÄ ví­dám za +-700k-1M a ví­c bych za nÄj rozhodnÄ nedal.

 

Jinak bych se chtÄl zeptat, jakou cenu může mí­t ten Grimtooth? Alespoř přibližnÄ, abych mÄl představu, za co to vymÄnit/prodat.

Link to comment
Share on other sites

No, já Gold na trhu bÄžnÄ ví­dám za +-700k-1M a ví­c bych za nÄj rozhodnÄ nedal.

 

Jinak bych se chtÄl zeptat, jakou cenu může mí­t ten Grimtooth? Alespoř přibližnÄ, abych mÄl představu, za co to vymÄnit/prodat.

16950[/snapback]

No, cenu Grimtoothu sice nevim, ale jestli ho mas, tak se ozvi - mel bych kupce :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...