Jump to content
Reborn fórum

Ceny itemů ve hře


undead_aRTie

Recommended Posts

  • Replies 424
  • Created
  • Last Reply
Tak ono to komplet kombo není­ jen pro thief classy :beg: OsobnÄ bych si to rád vyzkouÄel na WSku s heartbreakerem... a u sharpshoot snipera mi vycházela na určité pří­Äery dokonce vÄtÄí­ dps než s dex equipem.

 

Pardon za OT :beg:

 

Ja taky pridam trochu OT,ja jsem s tim combem moc spokojeny a se sinkou jsem s tim expil furt,kdyz mi doslo SP,prepnul jsem na autoatack a crit (s 1VIT) lital pekne.

 

Pridam osobni nazor,cena 20M

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Nazdar, na kolik byste ocenili Thanatos despero card? Ve statistikach neni, tak by me to zajimalo.. :rolleyes:

 

to je hrozne tezke ocenit,ta karta dava smysl az od extremniho upgradu,ktery je trosku (pro nas smrtelniky) nerealny :P ,kazdopadne je stale fakt,ze je tezko sehnatelna a tudiz odhaduju cenu na cca 8-10M (berte to s rezervou prosim)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Nevěděl by nÄkdo, jakou cenu má mapa lvl 6?

 

Osobne si myslim,ze je to takovy ten neprodejny item jako napr. OCA.Proste nevis co ti padne a tudiz se bojis za to utracet miliony.Ale jestli to fakt chces prodat tak bych to zkusil cca za 10M,ale jak rikam muj osobni odhad,nekdo ti rekne ze je to moc a druhy zase malo,nejlepsi je stejne to s kamosema vykopat a bud budes mile prekvapen a ziskas item nekolikanosbne hodnotnejsi nebo opacne,ale urcite si uzijes vice zabavy nez s penezma v bance.

Jestli se toho opravdu chces zbavit a shanis neco,napis mi PM a trebas se nejak dohodnem,ale znova rikam,ja bych KOPAL ! :confused1:

Link to comment
Share on other sites

zdravim, kolik by tak mohla mit cenu weeder knife ? v statistice sem to nenasel:(

 

ve statistice neni,protoze se zadny jeste neprodal :rolleyes:

Obcas je dobry se tam mrknout,ale rekl bych,ze ty ceny tam jsou dost zavadejici a drzel bych se vzdy reality (kde se expi,jaka je poptavka,nova SVN > s tim i novy equip a jeho doplnovani).

Ale k veci,ta kudla momentalne nenabizi moc moznosti k vyuziti,snad jen nekde na Lesavkach,tudiz poptavka mala,cenu tipuju cca 3-5M (pro sberatele jako jsem ja :confused1: ),jestlize akutne nepotrebujes penize,uschoval bych si ji a doufal ze nekdy prijde zaplava Plant monster.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
Jakou má přibližnÄ cenu Soul Ring?

1-2M

 

jaku cenu ma tak chung E karta ... popripade kto by odkupil :)^_^

300-500K

 

Zdravim, mel bych dotaz.

400k zenu za Very very strong fire fist. Je to cena adekvatni nebo to je moc? Nemam vubec predstavu, jak to je s cenou kovanych zbrani s elementy atd.

Diky moc

Jestli se nemýlí­m tak je tÄch 400K je málo, stojí­ to tak 800K, opravte mÄ jestli se mýlí­m.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...