Jump to content
Reborn fórum

Ceny itemů ve hře


undead_aRTie

Recommended Posts

  • Replies 424
  • Created
  • Last Reply

neviete niekto aku hodnotu ma Incubus card? A ci by sa to oplatilo vymenit za ghostring card. Dakujem

 

Ciste muj osobni nazor je,ze Incubus c. ma cenu cca 30M

Ghostring je tezky odhad ale cca 200M

 

Jestli chces menit s Loquem,tak jeho nabidka je docela pekna,paklize vis ze GW nebudes nikdy hrat,ale ted jsem nekde slysel ze Ghost uz nebude padat z OCA takze cena jeste vzroste :worthy:

Samotna vymena Incubus za Ghosta je naprosta blbost a byl by si akorat za jatro ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
zajimalo by me jestli by se vyplatilo vymenit angeling card(mam) za incubus card(chci) a kdo bymusel prihodit k tomu nejaky zeny

nenech se voskubat, za angelinka chtej kdyz uz incuba ta i sucuba a jeste XX mega zenu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Äí­taj o 2 posty vyÄčie...

 

OK, dí­ky, ptal jsem se, protože jsem to tam napoprvé nenaÄel - myslel jsem, že to bude nÄkde mezi zbranÄmi a nebylo. Neví­te nÄkdo, jak jsou ty itemy řazeny?

 

A jeÄtÄ - možná by stálo za to tenhle topic uzavří­t. Pokud se bude jenom odkazovat na seznam prodaných itemů, tak nemá moc smysl.

Link to comment
Share on other sites

OK, dí­ky, ptal jsem se, protože jsem to tam napoprvé nenaÄel - myslel jsem, že to bude nÄkde mezi zbranÄmi a nebylo. Neví­te nÄkdo, jak jsou ty itemy řazeny?

 

A jeÄtÄ - možná by stálo za to tenhle topic uzavří­t. Pokud se bude jenom odkazovat na seznam prodaných itemů, tak nemá moc smysl.

1) Když tam párkrát vejdeÄ a něco budeÄ hledat tak na to přijdeÄ :)

2) Ne vÄechny vÄci ze hry se zatim prodali takže pro nÄkteré vÄci se tento topic určitě hodí­ :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Za ten mantak by som nedal viac ako 10M /! az taku cenu zasa nema

 

Taky cenu pro sebe urcujes i tim, jake mas moznosti ho vyhuntit.

Jelikoz ja si ho dokazu vyhuntit, nekoupil bych ho taky draz nez za par mega (cena za lenost), stejne u valk stitu a ruznych takovych dropu, ktere nejsou nijak kriticke (potvoru staci parkrat zabit a ziskas co chces, drop >= 10%).

Pro ty, co nemaji nejmensi sanci si tu vec vyhuntit, je ta cena odhadem jakou psal LuKe.

Link to comment
Share on other sites

Mno ten mantak jsem koupil ja.

 

A musim rict ze jsem z toho komba byl taky tak trosku zklaman.

Na pvm dobry, na pvp jsou pro me lepsi 2xringy s mantisem, cepice s vamberkem a skeleton mantak.

 

Jinymi slovy, vseho to prida tak trosku.

 

Pro crit jsem dlouhou dobu predtim sem nosil 2x morigate pendant + sunflower hairpin + ancinet cape s bapho jr.

A efekt byl srovnatelny, cena zlomkova.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...