Jump to content
Reborn fórum

GW 21.02.2011


Zereges

Recommended Posts

4:19 - tomu se říká soul burn noobe - neměl jsi SP na snap :megalol:

A poté position a hit lock...

To nebyl soul burn, když se dobře kokneš tak sem dostal tarotku, která mi vysála sp a poté jsem asi 3x kliknul na warp se snapem když už sem sp měl

Edited by Nerosan
Link to comment
Share on other sites

NemÄl si aspe?

btw, ten sinx s magniskou v empu.. mí­t rohy misto magnisky tak te asi taky da na instant ...

 

jinak ten champ ze kterého vylétl miss, nebyl to ganja coud ? protože nÄkdo z tvé party se tam spawnul a možná naklikl tebe :D

Link to comment
Share on other sites

Neměl si aspe?

 

ee, mimo BC jsem byl pomerne dlouho a od prista to bych si musel rict a nerikal jsem si... ale co jsem zadaval do kalkulatoru tak se me ukazala jako maximalka 14,8(podle def co ma cedrik) a ty jsi tam mel 14,5 jestli jsem videl dobre takze z rozptylu (ktery nemam zas tak velky) jsem ti dal lepsi dmg z neho :) a jinak nic zazracnyho to nebylo mel jsem linku,bless a equip :P

 

kdyz jsem zkousel v test hradu tak jsem se dostal s rozptylem i na vetsi cisla nez maximalni z kalku

Edited by DJ Tiesto
Link to comment
Share on other sites

btw, ten sinx s magniskou v empu.. mí­t rohy misto magnisky tak te asi taky da na instant ...

 

jinak ten champ ze kterého vylétl miss, nebyl to ganja coud ? protože nÄkdo z tvé party se tam spawnul a možná naklikl tebe :D

stacil by vetsi rozptyl v dmg ale i tak mÄl na champovi lexu takže bez lexy by to bylo okolo 7k+

Link to comment
Share on other sites

Ja ti nvm, ale zatim me zadny sinx na gw na ranu nedal bez lexy s wskem co ma mene HP nez Korgen, tedy alespon nez ho doexpim :)

Kdybych na ten acolyte class narval combat nebo aspoř nepotřeboval SP a mohl mí­t naplusované dia boty, popř. mÄl naplusovaný bradium, tak mÄ taky nezabije

Link to comment
Share on other sites

4:09 - obě asury jsem přežil a ještě zbylo tušim 2-3K

4:20 - jsi moc daleko, snap nedošáhne :)

5:10 - to byla škoda no =)

5:41 - připomíná mi to Manaku a jeho bandu na WoE, ale jestli tě viděl na druhý straně warpu, tak dobře on =)

5:55 - to aspersio rozdávám já ...

6:08 - :D

6:32 - double fail

6:50 - překlik, šel po svém

7:12 - Ten moment si dobře pamatuju, když jsem akorát chytl 1 ránu od SG, bohužel celkově to byla 3. v pořadí a už jsem doufal jen v konec gw. Naštěstí se přání vyplnilo.

 

Ještě si mi líbilo jak se skáčou Xeno a CI navzájem.

 

Pěkné frag movie, zajímavé momenty, jen tak dál ;-)

Edited by IzzY
Link to comment
Share on other sites

jsem asi 5polí­Äek od toho warpu, když k tomu připoÄtu i position tak 7 maximálnÄ 9. Snap má range 14

Hmm, tak to je fakt divný. Koukal jsem že jsi dostával tarotky, jedna funguje že nemůžeÄ chodit, ale na snap by to fungovat nemÄlo, třeba je to na rebornu jinak nastavené. Já třeba na jednom WoE serveru nemohl snapovat zpÄt do warpu a doposud jsem nezjistil proÄ.

[Karta:The Hanged Man]

Target is Frozen/Stone Cursed/Stop at 100% chance.

Podle rebornu a czra dává Frozen/Stone Curse/Stun ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...