Jump to content
Reborn fórum

WoE SE 9.3.2011


DJ Tiesto

Recommended Posts

dnes za profu, je možný že na videu je něco dvakrát po zrychlení jsem to nějak důkladně nekontroloval

velikost kolem 88mb a délka něco málo přes 3minuty, ...

 

http://www.uloz.to/8220208/reborn09032011-avi

 

 

Edit: verze 2 (nezrychlená) ... uploading (v 10h bude link)

délka necelých 9minut, velikost 220mb

 

hned z kraje se mi dostala část videa 2× za sebe přičemž druhýkrát to má i pokračování :D

 

link na nezrychlenou verzi http://www.uloz.to/8225062/reborn09032011-avi

Edited by DJ Tiesto
Link to comment
Share on other sites

přes to zrychlení­ se na to témÄř nedá dí­vat ;)

Tjn, sestrihany dobre a vubec celkove pekny. Udelej jeste nezrychlenou verzi a bude to super.

Link to comment
Share on other sites

ok, tak ještě udělám nezrychlenou, dělal jsem to večer a neměl jsem na to náladu, možná se bude video v něčem lišit ptž jsem to neukládal, hotové video čekejta tak za 1+-hodiny

 

Edit: mě se ty sprity celkem líbí :)

video bude téměř totožné, vegas si video zapamatoval a nabídl mi obnovit poslední práci v něm takže akorát to zpomalím a dám jinou hudbu

Edited by DJ Tiesto
Link to comment
Share on other sites

4:00 speed pot powa!

 

dotaz: proÄ má WS tu vÄc na sobě a hlavnÄ, kde ti snipeři na Rebornu vezmou vlka? takový divný když sprity naví­c nemaj vÄechny chary ... a vlci vypadaj fakt divnÄ ( ovÄem gryfoni a ferusove fajnovi :) )

Link to comment
Share on other sites

Jej ta rychlost je opravdu přehnaná, moc sem si to video neužil tak ani neví­m jak hodnotit a ty sprity :rolleyes: není­ důvod je tam dávat ale je tvoje vec.

 

hm při tom že pí­ÄeÄ až teÄ tak ses mohl podí­vat na normální­ verzi která tam je taky :) (přidaná byla druhý den ráno) takže stáhni tu normální­ a uvidí­Ä :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...