Jump to content
Reborn fórum

Návrh: WOE SE


Arcik

Recommended Posts

Ekirei nepsali ze chteji chodit jenom ve stredu a v jiny den ne, dokonce kdyz sem se jich zatim ptala tak rikali, ze jim pondeli nevadi a ze den je jim celkem jedno. Navic jim se ustupuje uz v tom, ze ty secka budou jednou tydne tak by se mohli prizpusobit ve dni... Jinak tj zatim na nich xeno chteji stredu, rnr pondeli, tak zalezi koho povazujou za soupere

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jsou lidi u nas co ve stredu nemuzou skrz skolu....a ano s xeno se nepocita..max jako vas doprovod....

Po posledních středečních GW bych řekl spíš jako náš (RNR) doprovod.

 

Tula: Ona někdy byla diskuse, ve které se řešilo, který den komu nejvíc vyhovuje, a kde se mohli vyjádřit hráči, ketří tu v současnosti hrají? Nikdo si nestěžoval proto, že se neplánovalo nic měnit. Pokud se to ale měnit má, tak proč nevyhovět více lidem? I rodix říkal, že to není problém, tak proč tu odsuzuješ tyto návrhy, které teď zrovna nikoho neomezují? Já osobně mám třetím rokem ve středu pořád stejný problém a může se mi stát (byť s malou šancí), že trošku přetáhnu jinde (ne mou vlastní vinou) a nestíhám začátek GW. V pondělí mám čas několik hodin dopředu, takže můžu teoreticky pomoct s přípravou, půjčením charů atd. Neznamená to, že chci nutně SE v pondělí, ale byla-li by ta možnost, celkem bych ji uvítal. Pokud by to bylo pro někoho překážkou, klidně ty SE snesu ve středu.

Ekirei měli podmínky (pokud jde o čas GW) na SE 1x týdně a ne v sobotu. Nad tím se nikdo nepozastavuje. Ne, že by mi tady to šaškování připadalo nějak smysluplné, ale když už se o těch časech bavíme, tak proč nevyslechnout všechny návrhy?

 

Morgie: neříkej mi, že když budou SE ve středu, tak nebudem chodit. Tady to není o tom, koho kdo považuje či nepovažuje za soupeře. Možná nás bude o několik málo lidí méně ve středu, ale tak zásadní to opravdu není (kdyby bylo, tak nás nechodilo ve středy tolik).

Edited by Sir De Bill
Link to comment
Share on other sites

spis sem to myslela tak, ze by se mohli priklanet k tomu, kdo na ty gw chodi a ne k tomu, kdo ma momentalne pravidelne se opakujici pauzu. Mozna to trochu prehanim, ale vazne chci aby byly ty secka v pondeli, kdyz uz nemuzou byt v sobotu. Za posledni pulrok sem byla ve stredu asi akorat minule, jinak za me chodil merlock.

Link to comment
Share on other sites

spis sem to myslela tak, ze by se mohli priklanet k tomu, kdo na ty gw chodi a ne k tomu, kdo ma momentalne pravidelne se opakujici pauzu. Mozna to trochu prehanim, ale vazne chci aby byly ty secka v pondeli, kdyz uz nemuzou byt v sobotu. Za posledni pulrok sem byla ve stredu asi akorat minule, jinak za me chodil merlock.

 

takze rikas, ze to, ze ty budes ve stredu chybet > nazory xeno..

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

Z její­ho pohledu určitě. Pro koho by nebyla íşÄast na novÄ už jediných SE cennÄjÄí­, než teoretická pseudoíşÄast jiné gildy?

 

minimalne 3 lidi z toho xeno seznamu klidne naberu kazdou stredu, kdyz xeno nepujdou ;)

 

boze muj... tady se nikdo nikdy nedohodne ...

 

ja uz psal kenymu at to radsi lockne :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm tak pro vas jsou Xeno plevel, pro me treba jsou momentalni RNR plevel. (ber jen jako priklad) To je vec nazoru, ale kazdy kdo na GW chodil, chce Chodit, by mel mit rovnaky hlas jako nekdo kdo ma herni prevahu. (protoze kdyby mel rozhodovat ten kdo je momentalne u moci, tak z toho hradu padaji MvP karty a hrady maji 8 sutru a 15 barikad, pricemz na obrance neplati dispel a nikdy nesmi byt vice utocniku jako obrancu, kdo to prekroci bude okamzite vykazan z hradu)

 

Takze klidne zrobte anketu, ale koukam ze momentalni stav je takovy. Xeno streda, Ekirei streda, RNR pondeli. CI zatim jeden a byl pro stredu. (ano pocital bysem i CIcka)

Link to comment
Share on other sites

A tito lidi v pondělí nemůžou, nebo nechcou?

 

asi hlasovali pro středu, protože jim to víc vyhovuje jak ponděli, nejsem jejich matka a tohle je vote topic... a pokud chces napsat duvody, tak ten rnr spam co tu byl pred x hodinama o tom jak chtej vsichni pondeli, zkus tvrdit ze to nebylo proto, ze to nezaspamovala morgie s tym at sem napisou pondeli :)

 

Přijde mi to nepřehledný, nechcete udělat anketu? :D

 

 

výtah z dosavadnich postu je jasne ze naprosta vetsina je pro 1x SE tydne a z tech lidi hlasovalo pro:

 

SE 1x tydne Streda:

 

- Cedrik

- High priestka

- Aniteru

- kuzmicz

- Saravok

- Dweep

- rodix

- tula

- siglavi

- tombulka bambulka

- slayer

- kirata

- snoopinka

- Elvin

- Ovce

- mefist

- fidla

- almir

- kyselka

- asalut

- screamer

 

 

1xSE pondeli

 

- merlock

- colder

- morgaine

- fruti

- chummy

- ramosek

- sir de bill

- ulric

 

snad sem na nikoho nezapomnel..

 

bych cekal neco lepsiho od nekoho kdo hraje na gw serverech...

 

bych cekal neco vic od cloveka co si to daval s creatorem s 25vit za WPE na gw serverech..

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

...To je vec nazoru, ale kazdy kdo na GW chodil, chce Chodit, by mel mit rovnaky hlas jako nekdo kdo ma herni prevahu...

U Xeno je troÄku diskutabilní­ ta zvýraznÄná Äást. Kdyby chtÄli chodit, tak chodí­ a nic jim nebrání­ (v nastavení­ herní­ mechaniky). Jak moc do budoucna chceš brát to chtÄní­? Za chví­li se ti tu ozve skupina lidí­, čistÄ na požádání­ jiných, kteří­ tu hráli třeba nÄkolik let zpátky a čistÄ teoreticky do budoucna úplně na 100% nevyluÄují­ íşÄast na jednÄch GW.

 

Cedrik: 72,4%. Asi celkem jednoznaÄné, ale vyjádřilo se jen 29 lidí­ (pokud jsem se nÄkde nesek), což mi na 3 gildy přijde pomÄrnÄ málo. Na druhou stranu chyba tÄch, kteří­ tak neučinili, Äekat na nÄ vÄÄnÄ nemůžem. Jinak já osobnÄ důvod pro pondÄlí­ mám, ale chápu, že když vyhovuje vÄtčinÄ středa, tak budu muset doufat, že budu stí­hat. Za ostatní­ mluvit nemůžu, ale opravdu bych se nedivil, kdyby tomu bylo tak, jak pí­ÄeÄ.

Link to comment
Share on other sites

cca před rokem jsem dávala návrh na přesun SE ze středy na pondÄlí­ (topic je už smazaný), kvůli tomu, že se gw na reborn kří­žili s gw na jiném serveru

tehdy mÄ poslali nevybí­ravou cestou do onÄch mí­st, že kvůli pár lidem se nebude nic mÄnit, že to by si pak každý mohl vymyslet xxx důvodů, že se mu to nehodí­, a že se to má přesunout na jindy atd

Link to comment
Share on other sites

Eleshare...opravdu v tech statistikach nechci hrabat zari 2010 uz tam jsme v poctu 10+, rijen i 15+, listopad nejake nahodne GW a vyjelo mi tam 21 lidi, prosinec to same, leden zase 15+ ale uz chodime jen SE misto FE, tudiz mame pauzy misto ve stredy v pondelky, unor 10+ jak kdy. No a od pulky brezna pauzirujeme. Takze hrajeme od zari do brezna bez prestavky. Nevim jake znate vy Xena z minula, ale od doby co jsou v guilde lide co je znam ja, tak je to prvni pauza od GW. A co tu ctu, tak tu delate jako bysme tady hrali vzdy dvoje GW a pak chybeli dva mesice a delali to tak nejmene deset let. Ano nehrajeme na GW prim, hrad jsme mockrat nemeli (neberu FE), ale tak jako tak hlas mit mame. Navic ver, ze kdybysem se hrabal ve stats tak urcite najdu i GW kde od vas bylo houby.

Link to comment
Share on other sites

co je to vlastne to...Xeno? o_O

Jdi už do háje. To že se vám rozpadlo Equilibrium ještě neznamená, že se rozpadlo xeno.

 

EDIT: Přestaň si už hrát konečně na hera. Když RNR vládne, tak ze sebe děláš jakej jsi machr a když se do diskuze vloží lidi, co opravdu něco umí, tak jenom šoupeš nohama. :megalol:

Edited by Tula
Link to comment
Share on other sites

cca před rokem jsem dávala návrh na přesun SE ze středy na pondÄlí­ (topic je už smazaný), kvůli tomu, že se gw na reborn kří­žili s gw na jiném serveru

tehdy mÄ poslali nevybí­ravou cestou do onÄch mí­st, že kvůli pár lidem se nebude nic mÄnit, že to by si pak každý mohl vymyslet xxx důvodů, že se mu to nehodí­, a že se to má přesunout na jindy atd

TeÄ se pravdÄpodobnÄ bude mÄnit nejen den GW, ale i poÄet SE, tak proÄ nezabí­t dvÄ mouchy jednou ranou?

Link to comment
Share on other sites

...

Co si vzpominam tak to bylo podano dosti nevhodny zpusobem, takze se tim nikdo vazne nezabyval.

 

...

Xena chodej na gw asi tak casto, jako my na gw nechodime. 10-15 lidi neberu jako ucast na gw, to je jen parta zoufalcu kteri se fakt nudej.

Zjisti si neco z historie a nemusi to byt ani z tak davne doby, kdy jsem tam pusobil ja.

 

Cedrik: ten tvuj seznam je k nicemu, kdyz jsou tam hlasy z doby pred navrhem pondelnich SE a ve stredecnich jsi tak zahrnul lidi kteri jen souhlasi s SE 1x tydne (mimo soboty). A lockem bys toho vazne hodne vyresil. :pinch:

 

Jen bych chtel pripomenout, ze se tu resi navrhy zmen pro oziveni gw - zvyseni poctu GW aktivnich hracu tj. psat ze chci jedine tento konkretni den jen proto ze nekdo jinej chce jinej den, nebo proto ze pondelkem zacina tejden a tak je to vazne hroznej den je totalni blbost.

Navrh je tu proto, ze nejmenovany xkrat zabanovany hrac spolu s dalsimi problemovymi hraci (nic proti nim, ale tak to proste je) se jednou podivali na gw a vyjadrili moznost pravidelneho hrani za predpokladu provedeni nekerych zmen.

Pokud se tu nedohodneme na konkretnim reseni, tak se predpokladam nic menit nebude, coz GM's a jirkanovi jiste prilis vadit nebude, neb si usetri spousty prace a blbejch kecu.

Link to comment
Share on other sites

Jdi už do háje. To že se vám rozpadlo Equilibrium jeÄtÄ neznamená, že se rozpadlo xeno.

 

EDIT: Přestař si už hrát koneÄnÄ na hera. Když RNR vládne, tak ze sebe dÄláÄ jakej jsi machr a když se do diskuze vloží­ lidi, co opravdu něco umí­, tak jenom ÄoupeÄ nohama. :megalol:

 

Bozinku takove silne slova....az me presvedcis o tom, ze za neco stojis, budu s tebou mluvit normalne...zatim jedine co jsem videl, tak byly neustale vymluvy a reci typu....my na FE nechodime..a hned dalsi FE tam dobijete hrad..chlapci chlapci..chce trosku neco promyslet, nez tim zahltime cele forum..

 

K topicu..z toho co jsem cetl zde na forum a zaroven slysel ve hre...tak si nekteri lide dost protireci, takze bych toto ukoncil a pozadal nekoho zodpovedneho, aby udelal anketu..pochopil jsem dobre, ze vsem staci 1 SE, jde o to urcit den...Pondeli nebo Streda..sobota(to by byl hloupy vtip...)

 

Peace~

Link to comment
Share on other sites

Sice ze nepovazuju za zodpovedneho, ale anketu jsem vytvoril: http://forum.reborn....?showtopic=1623

 

nejdrive si elleshar stezuje, ze vysledek ovlivnuje hlasovani "diskutabilnich" gw hracu a ty sem natvrdo hodis takovehle hlasovani,kde muze hlasovat i clovek co na gw nikdy nebyl a nikdy nebude.. good job ;)

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...