Jump to content
Reborn fórum

Renewal


k3dT

anketa o renewalu  

191 members have voted

  1. 1. Nasadit Renewal?

    • Ano, nasadit jen renewal klienta, 3rd class a herni mechaniku NE
      77
    • Ano, nasadit jen renewal klienta, hodit na test 3rd class + herni mechaniku a nechat ozkouset, dal se uvidi
      104
    • Ne, nechat soucasnyho klienta, renewal tudiz vubec nezavadet a bejt sto let za opicema
      9
    • Je mi to fuk (zobrazit vysledky ankety)
      2


Recommended Posts

Guest jirkan

to se dá teoreticky taky vypnout? :)

Samozrejme.

Jen se obavam, ze pri dostatecnem zobecneni je tahle posloupnost postupneho vypinani nesmyslu konvergentni a jeji limitou je cista advanced mechanika bez 3rd classu. ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest betr

Puvodne jsem nechtel psat, ale co uz .. (timto reaguji na celou predeslou diskuzi)

Hlasoval jsem pro variantu 1, ale navadila by mi ani 2.

O 3rd classech nic moc nevim, ale na Rebornu je urcite nechci (to je jak prejit z ragnaroku na ragnarok 2) - prilis velka zmena a znehodnoceni temer vseho, co soucassni hraci dosahli - equipu, huntu, ghuntu, rankeru vseho druhu, ...

Nekdo tu zminoval puvodniho ducha - ten se vytratil uz davno - dualy, boosteni pres partu, rcx, efekty, solovani mvp, ... usnadnuje to hrani, to ano, ale ztraci to sve kouzlo.

Ohledne demokracie - nevsim jsem si ze by byli na rebornu volby a ze by zastupci hracu rozhodovali o tom kdo tento server povede .. a ohledne povysovani - hlas nekoho kdo hraje tyden alespon pro me neni rovnoceny jako hlas od nekoho kdo hraje mnoho let a dela i neco vic pro server.

"1- GW 80% ovládá R.N.R." - je smutne ze 15-20 lidi ovlada takovou cast GW .. a jeste smutnejsi pokud si nekdo mysli ze bez 3rd class se to neda zmenit.

Test je od testovani, opravdu tam nechci mesic expit postavu, mesic shanet equip a pak jeste cekat na respawn nejakyho bosse, abych otestoval jak s tim pujde zabit. Na tohle by se snad dal spustit dalsi (3rd beta) server.

Ruzne upravy a opravy jiste zaberou spousty casu, tak jen aby na to byl nas gm tym + jirkan pripraveni.

Nerad bych se dockal (vicero) rollbacku, az se bude postupne prichazet na ruzne chyby a dohledavat jak dlouho je jiz hraci "vyuzivaji".

Pokud chcete psat prehledne informace k 3rd classum, wiki je vam k dispozici. :)

Link to comment
Share on other sites

Jen se obavam, ze pri dostatecnem zobecneni je tahle posloupnost postupneho vypinani nesmyslu konvergentni a jeji limitou je cista advanced mechanika bez 3rd classu. ;-)

 

asi odcituji klasika ... "Ten pokrok! Kde jen se to zastaví­.."

 

Äí­mž bych rád naznačil, že nejde o to, aby se vÄechno vyplo, ale aby se lidi bavili konkrétnÄji a dospÄlo se tak k tomu, kolik zmÄn lidi doopravdy Ätve a kolik je jen o tom, že si už zvykli na advanced a 3rd je dÄsí­, neboÂť by se museli přeučit :)

Link to comment
Share on other sites

asi odcituji klasika ... "Ten pokrok! Kde jen se to zastaví­.."

 

Äí­mž bych rád naznačil, že nejde o to, aby se vÄechno vyplo, ale aby se lidi bavili konkrétnÄji a dospÄlo se tak k tomu, kolik zmÄn lidi doopravdy Ätve a kolik je jen o tom, že si už zvykli na advanced a 3rd je dÄsí­, neboÂť by se museli přeučit :)

Äetl sis pozornÄ Zeregesovu plachtu? To jsou jen nÄkteré ze zmÄn, které by nastaly. Dí­val ses na skilly 3rd classů? Přijde ti s nimi něco v nepořádku? MÄ ano. NemůžeÄ nÄkteré zmÄny jen tak "vypnout", protože se nÄkomu nelí­bí­. RozhodnÄ ne tak, aby to nenaručilo koncepci renewal mechaniky.

Takové zmÄny by zásadnÄ rozhodily nejen souÄasné buildy a equip - to je to nejmenÄí­ (char naexpí­Ä s přehledem do 2 týdnů (když máÄ chuÂť a Äas), equip nějak vymÄní­Ä, koupí­Ä), ale řekl bych, že to může přinést dost nepří­znivé zmÄny do vÄech huntů, questů a dalÄí­ch reborn customů (alespoř pokud jde o nějakou vyváženost - jestli tady jeÄtÄ existuje).

Ragnarok (potažmo Reborn) je mi sympatický ne grafikou, ne poÄtem hráÄů (který se za dobu, co tu hraji, sní­žil velice výraznÄ - mluví­m o GW, o PvM nemám přehled, ale soudÄ podle trhu to taky není­ růžové), ale stylem hry, jak se jednotlivé chary navzájem doplřují­ a hlavnÄ svou jednoduchostí­ - pomÄrnÄ velice jednoduÄe si můžeÄ spoÄí­tat, jaká kombinace karet a equipu se ti vyplatí­, o kolik se ti zkrátí­ cast time, když zvedneÄ dexu o určitý poÄet bodů, velice snadno spoÄí­táÄ i atk/matk, flee, hit,... V mnohém samozřejmÄ pomáhají­ kalkulátory, ale stále ti neprozradí­ vÄechno.

O znaÄnou Äást dí­ky nové mechanice přijdu a stále tam nevidí­m nic nového, co by bylo zároveř nějakým způsobem lákavé - chybí­ mi tam nějaká zásadní­, nová myÄlenka.

 

Btw můžete si tu povyplřovat signatury, aÂť ví­m, s kým se tu vlastnÄ baví­m? Nechce se mi přesvěděovat člověka, co má akorát archera lvl 67 a hraje dva mÄsí­ce, o nevýhodách renewalu. AÂť si to zní­ klidnÄ povýÄenÄ, ale zkuÄenosti s Ragnarokem jsou pro podobnou diskusi naprosto zásadní­.

Link to comment
Share on other sites

Sice o nových 3rd. classech pořádnÄ nvm a neznám návaznosti ale mám svůj názor

 

Je pravdou , že člověk co hraje na Rebu mÄsí­c dva kdy má postavu non-ADV nemuže ří­ct 3rd. class bude boží­ a přitom nemá vůbec žádný přehled a zkuÄenosti se svou stávají­cí­ postavou. Natož když jeÄtÄ půjde na ADV povolání­, které zláká a je tam dost skillu naví­c vůči non-ADV. Když už se jen tak veme že podle toho co jsem na wiki Äetl tak je to jen pokraÄování­ v dalÄí­m expeni z lvl 99/50 a 99/70 na lvl 150/50. jenže postavičky co už jsou 99/70 už nemají­ nějak moc na výbÄr s rozdÄlení­m statů a skillu aby se mohly přizpůsobit novým skillům. Ti co jsou non-ADV přejdou na ADV a jeÄtÄ mají­ Äanci si postavu udÄlat jak chcou ale co zbytek kterého je na serveru velká Äást asik dí­ky takovým non-ADVencakum co nemají­ dost zkuÄenosti s RO mají­ íştrum. Dal bych, že hráči co hrajou dlouhou dobu (urÄení­ rok, rok a půl, dva roky a dýl samozřejmÄ) to jsou hráči co to myslí­ vážnÄ a není­ to jen chvilkové pominutí­ na par týdnu či mÄsí­cu aÂť mají­ dvojnasobný hlas (mí­sto jednoho hlasu dva hlasy). VÄří­m že by ta tabulka hlasování­ by mÄla jiná čísla než má teÄ.

Link to comment
Share on other sites

Hlasování­ je blbost, je to pouze orientaÄní­. Už teÄ tu jsou bezesporu lidé, kteří­ hlasují­ z ví­ce accountů. DůležitÄjÄí­ jsou a vždy byly argumenty pro a proti.

 

Jinak ti co tu hrají­ delÄí­ dobu mají­ postav spoustu a není­ pro nÄ problém si udÄlat bÄhem relativnÄ krátké doby (nesrovnatelnÄ kratÄí­, než pro nováÄky) nový naexpený char - jen je to celkem nuda . Argumenty, že po 99/70 už není­ možné zlepÄení­ jen ukazují­, že ti lidi o RO neví­ vůbec nic. Vždycky je možné zlepčit equip, posí­lit postavu statovýma jí­dlama, zvýčit spotřebu potů, bomb, EDP atd. Problém je, že mobové zůstávají­ ví­ce ménÄ stejní­, neuÄí­ se a chovají­ se velmi přátelsky takže na nÄ zlepÄení­ není­ potřeba. V tomto se hra nevyví­jí­ a pak se nediví­m, že to pro nÄkteré není­ výzva a po chví­li je to zaÄne nudit.

Až včichni ti lidi dojdou na GW (ano GW = vyvrcholení­ expení­, huntÄní­ a snažení­ se, nikde není­ potřeba takových schopností­ a organizace jako na GW), tak si poví­me něco o zlepÄení­. StaÄí­ se kouknout na íşroveř GW na zaÄátku serveru, před dvÄma lety a teÄ (neberme poÄet lidí­, ale styl hry), nemluví­m o GW na čistÄ GW serverech. Takový vývoj v PvM opravdu nebyl.

VÄří­m tomu, že není­ až takový problém vymyslet i pro PvM spoustu zají­mavých obmÄn huntů, které mohou nÄkteré jedince zabavit na dlouhé zimní­ veÄery. V tomto ohledu určitě nebyly využity vÄechny možnosti, které schopnosti GM nabí­zí­ - staÄí­ přijí­t se správným nápadem

- ÄasovÄ omezené hunty na moby - dostanu řadu 10-20+ mobů, Äasový limit a musí­m probÄhat ty mapy, kde se nacházejí­ a vybí­t je v urÄeném pořadí­ (mimochodem kdyby jední­m z mobů byl tengu, tak by se dali donutit i PvM hráči, aby si poří­dili speed poty - ta trasa na nÄ je fakt nechutná)

- last man standing arena - pro jedince nebo party (respawn nÄkolika vln mobů, stále silnÄjÄí­, kdo vydrží­ nejdéle, vyhrává. Krom toho se může nÄkam zapsat TOP 10 skupin - podle vlny, kterou jeÄtÄ ustály)

Krom toho Reborn zaostává i v nÄkterých lokací­ch - Nidhoggr, v dalÄí­ch PvP aktivitách - battle ground...

UrčitÄ se dá přijí­t na spoustu inovací­, které Reborn může nabí­dnout, aniž by riskoval odchod nÄkterých lidí­ zavedení­m 3rd classů.

Link to comment
Share on other sites

Äetl sis pozornÄ Zeregesovu plachtu? To jsou jen nÄkteré ze zmÄn, které by nastaly.

 

- Plachtu jsem Äetl. PozornÄ? :unknw: Kdo ví­, zda lze Äí­st pozornÄ zmÄny a zůstat klidný :)

 

 

Dí­val ses na skilly 3rd classů? Přijde ti s nimi něco v nepořádku? MÄ ano.

 

- Nad skilama 3rd classu slintám přes půl roku... tzn. dí­val jsem se

- Co mi v tom má přijí­t v nepořádku netuÄí­m. Pro mnÄ jde prostě o zmÄnu systému. :)

 

 

NemůžeÄ nÄkteré zmÄny jen tak "vypnout", protože se nÄkomu nelí­bí­. RozhodnÄ ne tak, aby to nenaručilo koncepci renewal mechaniky.

 

- EvidentnÄ to lze vypnout a pokud jsem byl zpraven správnÄ. Tak se nÄkdo (asi z implementátorů ... konkrétní­ post si nevzpomenu) zmiřoval, že se systém bude ladit. Tzn kustomizovat. Pokud Ti na tom vadí­ předevÄí­m samotná zmÄna systému, pak se logicky zde neshodnem :lazy:

 

 

Takové zmÄny by zásadnÄ rozhodily nejen souÄasné buildy a equip

 

- Ano takové zmÄny opravdu rozhodí­ stávají­cí­ buildy a equip asi bude třeba komplet vymÄnit. Nemám s tí­m problém.

 

 

- to je to nejmenÄí­ (char naexpí­Ä s přehledem do 2 týdnů (když máÄ chuÂť a Äas), equip nějak vymÄní­Ä, koupí­Ä), ale řekl bych, že to může přinést dost nepří­znivé zmÄny do vÄech huntů, questů a dalÄí­ch reborn customů (alespoř pokud jde o nějakou vyváženost - jestli tady jeÄtÄ existuje).

 

- Char do dvou týdnů nenaexpí­m. Nemám Äas, když mají­ jiní­ Äas => no parta, no guilda.. A obecnÄ také mohu ří­ci nemám moc Äasu na RO.

 

 

Ragnarok (potažmo Reborn) je mi sympatický ne grafikou, ne poÄtem hráÄů (který se za dobu, co tu hraji, sní­žil velice výraznÄ - mluví­m o GW, o PvM nemám přehled, ale soudÄ podle trhu to taky není­ růžové), ale stylem hry, jak se jednotlivé chary navzájem doplřují­ a hlavnÄ svou jednoduchostí­ - pomÄrnÄ velice jednoduÄe si můžeÄ spoÄí­tat, jaká kombinace karet a equipu se ti vyplatí­, o kolik se ti zkrátí­ cast time, když zvedneÄ dexu o určitý poÄet bodů, velice snadno spoÄí­táÄ i atk/matk, flee, hit,... V mnohém samozřejmÄ pomáhají­ kalkulátory, ale stále ti neprozradí­ vÄechno.

O znaÄnou Äást dí­ky nové mechanice přijdu

 

- GW mnÄ nezají­má. Stejný problém jako u party a taky bych jako problém vidÄl představu, že po mnÄ nÄkdo jeÄí­, že jsem tam jen tak stál, neboÂť mi holka volala, že má problém a já se jen tak mimovolnÄ bez omluvy odsunul od klávesnice.

 

 

a stále tam nevidí­m nic nového, co by bylo zároveř nějakým způsobem lákavé - chybí­ mi tam nějaká zásadní­, nová myÄlenka.

 

- Pro mne slibná myÄlenka stále zůstává ta, že se v podstatÄ nemám kde při MvP zarazit. RozhodnÄ ne v mí­stÄ, kde bych Äasem nesejmul každou potvoru sólo. Ale jsem ochoten tuto maliÄkost obÄtovat, pokud pak bude systém vyváženÄjÄí­. A jestli se nemýlí­m, tak o tom to je, zkusit jej vybalancovat. Proto se taky ptám, v Äem konkrétnÄ je Äpatný. NeboÂť tí­m, že o konkrétní­ch chybách budeÄ mluviti, můžeÄ lidi přesvěděiti.

 

 

Btw můžete si tu povyplřovat signatury, aÂť ví­m, s kým se tu vlastnÄ baví­m? Nechce se mi přesvěděovat člověka, co má akorát archera lvl 67 a hraje dva mÄsí­ce, o nevýhodách renewalu.

 

- Hunt 92 (za 2 mÄsí­ce, možná i ví­ce, nemám to v kalendáři, poctivého expení­ --- rozumÄj najdu si obden hoÄku --- takže za mÄsí­c bych snad mohl adv..), Cruss 79 (chystám se jej doexpit nÄkdy pří­Ätí­ rok), Prist 83 (u ledu), Alch 86 (u ledu) a tucet pidicharů, které jsem rozjel při hledání­ "mého" povolání­ (btw, zají­mavé mi přiÄlo, že jsem se nakonec složitÄ dopracoval k povolání­, které jsem mÄl v íşvodní­m novice psychotestu jako výsledek :) ). Pro lidi, co na RO jsou dennÄ x hodin, to je nejspí­Äe málo. OK s tí­m taky nemám problém :) KlidnÄ si mnÄ otituluj třeba lowbie či lama... ;) Jen neví­m, proÄ bych to mÄl cpát do signatury...

 

 

AÂť si to zní­ klidnÄ povýÄenÄ, ale zkuÄenosti s Ragnarokem jsou pro podobnou diskusi naprosto zásadní­.

 

- Ne nezní­ mi to povýÄenÄ. Zůstávám naprosto klidný, když se nÄkdo nechá slyÄet, že má z každého povolání­ minimálnÄ jednu postavu 99/70. Když si představí­m to moře Äasu, které bych do toho musel investovat..... Zí­skal bych jej tak, že bych opustil holku, opustil zamÄstnání­ (v návaznosti odevzdal byt bance kvůli vyrovnání­ hypotéky), vyhodil kvÄtináÄky, přestal Äí­st ... v neposlední­ řadÄ vymÄnil kamarády skuteÄné za virtuální­, se kterými bych si vymÄřoval equip mí­sto různé drobné výpomoci v domácnosti. Ano, pak bych byl v suchu taky.. Ani nejsem z tÄch, co by spali o 4 hodiny dennÄ ménÄ, jen aby stihli i RO, takže taq.

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Problém je, že mobové zůstávají­ ví­ce ménÄ stejní­, neuÄí­ se a chovají­ se velmi přátelsky takže na nÄ zlepÄení­ není­ potřeba.

No jeste si zive pamatuju na ty cry-topiky jak je to stranse na prd ze ooooO mocny asurak neda velkou valkyru solo pres warp...

 

Konkretne udelat moby inteligentnejsi neni vubec zadny vetsi problem (spis pohledem na zdrojaky mam obcas pocit ze jsou delani umyslne jeste pitomnejsi nez je mozne), kdyz budes delat tiskoveho mluvciho, tak muzem zkusit ukecat Kennika a neco s tim nadelat ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Äetl jsem po dlouhé dobÄ jen pár postů, ale pokud hrajeÄ cca dva mÄsí­ce tak do mechaniky hry podle mÄ jeÄtÄ moc nevidí­Ä. V návaznosti na to ti ty nové skilly a tak přijdou "k uslintání­", ale v praxi by to zřejmÄ nadÄlalo sluÄný bordel. Pokud Sir De Bill řekne, že jsou v nepořádku, tak já osobnÄ budu jeho herní­mu přehledu vÄřit.

 

Co se týÄe vyplnÄní­ signatury, je to pokud se nepletu a nezmÄnilo se to, povinnost pro aktivní­ Äleny na fóru. Pokud se pletu, tak se omlouvám a opravte mÄ :)

Link to comment
Share on other sites

Četl jsem po dlouhé době jen pár postů, ale pokud hraješ cca dva měsíce tak do mechaniky hry podle mě ještě moc nevidíš. V návaznosti na to ti ty nové skilly a tak přijdou "k uslintání", ale v praxi by to zřejmě nadělalo slušný bordel. Pokud Sir De Bill řekne, že jsou v nepořádku, tak já osobně budu jeho hernímu přehledu věřit.

 

Co se týče vyplnění signatury, je to pokud se nepletu a nezměnilo se to, povinnost pro aktivní členy na fóru. Pokud se pletu, tak se omlouvám a opravte mě :)

 

Nehraju dva měsíce. Archera jsem vytáhl za ony dva měsíce a i to možná trvalo déle. Jsem tu celkem dlouho akorát hodně přerušovaně. Jednou jsem odešel na něco mezi dvěmi třemi roky. Bohužel, neměl jsem jinou možnost. Taky občas něco smáznu atd..

 

Neříkám, že rozumím herní mechanice. Prostě se mi něco líbí (MvP, expení postav atd..) a něco ne (PvP, lidi, co se zhádaj do krve nad kravinou). A 3rd přináší další možnosti rozvoje a sílení postavy. Edit: a posiluje nezávislost postavy, což je pro mne lákavé

 

A jestli někdo (byť je to skvělý hráč) pronese, že se mu něco nelíbí a hlásá, že je v obraze, tak ať mne poučí. Pokud však jen přijde jako mesiáš, co mně má vyvést z temnot nevědomosti, pak se začnu ptát a to je co mohu proti nevědomosti dělat to best. Ptát, pátrat, zkusit,...

 

Ano, určitým způsobem to je povinnost vyplnit signatury... určitým způsobem :)

Edited by Clouseau
Link to comment
Share on other sites

- Ano takové změny opravdu rozhodí stávající buildy a equip asi bude třeba komplet vyměnit. Nemám s tím problém.

- Char do dvou týdnů nenaexpím. Nemám čas, když mají jiní čas => no parta, no guilda.. A obecně také mohu říci nemám moc času na RO.

 

Dost slušně si odporuješ. Pokud nemáš čas na ro, tak nemáš čas naexpit si nový 0-99, 0-99, 99-150 char a sehnat mu "nový" equip.

Změna v mechanice 3rd skillů je hlavně v tom že dost skillů dostane svůj pevný delay (ne vteřinový, ale minutový - Comet: 10min, Praefation: 40sec, Epiclesis: 60s, Warcry of Beyond: 3min, ...)

Edited by Nerosan
Link to comment
Share on other sites

opustil holku, opustil zaměstnání (v návaznosti odevzdal byt bance kvůli vyrovnání hypotéky), vyhodil květináčky, přestal číst ... v neposlední řadě vyměnil kamarády skutečné za virtuální, se kterými bych si vyměňoval equip místo různé drobné výpomoci v domácnosti. Ano, pak bych byl v suchu taky.. Ani nejsem z těch, co by spali o 4 hodiny denně méně, jen aby stihli i RO, takže taq.

 

Zajímavé, že já nikdy nic takového opouštět nemusel a i přesto jsem měl čas si něco málo naexpit..

Mno jo.. ty nám tu vlastně naznačuješ, že jsme totální závisláci nemáme reálné kamarády a jiné :D neboj mohu tě ujistit(za mě), že mě nikdy nic takového co tu píšeš nepotkalo..

.. rozdílné názory o PVM a WoE tu raději vytahovat nebudu nechci tu začít nějaký flame.. ale řeknu ti to takhle.. PVM se dá zvládnout v klidu, avšak při WoE se lidé musí naučit poslouchat toho kdo jim velí.. a když neposlouchají, tak je zcela normální je na to upozornit..

.. máš to to samé jako v rodinné komunitě... rodiče poučují své děti a děti musí poslouchat,aby se nečemu přiučili..

Leader velí v guildě tak aby se určená taktika či plán vydařil a ostatní musí jeho myšlenku a postavení respektovat(ti lidé však v tomto ohledu musí vedět co dělat, aby bylo vše bezproblémové.. samozrejme :) )

Edited by Aniteru
Link to comment
Share on other sites

Zají­mavé, že já nikdy nic takového opouÄtÄt nemusel a i přesto jsem mÄl Äas si něco málo naexpit..

Mno jo.. ty nám tu vlastnÄ naznaÄujeÄ, že jsme totální­ závisláci nemáme reálné kamarády a jiné :D neboj mohu tÄ ujistit(za mÄ), že mÄ nikdy nic takového co tu pí­ÄeÄ nepotkalo..

 

Mno, dí­ky za naznaÄení­, že neumí­m tak dobře pracovat s Äasem :) Hele, jestli to zvládáÄ, uží­vej ke spokojenosti ;) Dále odmí­tám nÄkoho urážet tí­m, že o nÄm budu tvrdit, že je beznadÄjný závislák. Jestli priority, či pří­stup k nim vidí­m jinak, tak to je můj problém :)

 

 

.. rozdí­lné názory o PVM a WoE tu radÄji vytahovat nebudu nechci tu zaÄí­t nějaký flame.. ale řeknu ti to takhle.. PVM se dá zvládnout v klidu, avÄak při WoE se lidé musí­ naučit poslouchat toho kdo jim velí­.. a když neposlouchají­, tak je zcela normální­ je na to upozornit..

.. máÄ to to samé jako v rodinné komunitÄ... rodiÄe pouÄují­ své dÄti a dÄti musí­ poslouchat,aby se neÄemu přiučili..

Leader velí­ v guildÄ tak aby se urÄená taktika či plán vydařil a ostatní­ musí­ jeho myÄlenku a postavení­ respektovat(ti lidé vÄak v tomto ohledu musí­ vedÄt co dÄlat, aby bylo vÄe bezproblémové.. samozrejme :) )

 

OK, taky se zbyteÄnému dohadování­ rád vyhnu. StejnÄ se neshodnem, ale aspoř jsem malinko nahlédl, proÄ nÄkdo chce něco jiného. Je dobré vědět, Äemu pak budu zřejmÄ vdÄčit za Reborn bez 3rd class.. Ale wo tom život občas je. :)

Link to comment
Share on other sites

Dost sluÄnÄ si odporujeÄ. Pokud nemáÄ Äas na ro, tak nemáÄ Äas naexpit si nový 0-99, 0-99, 99-150 char a sehnat mu "nový" equip.

 

Neodporuji. Opravdu nemám tak moc Äasu na RO. TeÄ když zde "přispí­vám" do zají­mavé diskuze ovlivřují­cí­ budoucnost Rebornu, tak jej kradu z Äasu, který jsem mÄl vÄnovat projektu pro jednoho mého známého a ten budu nucen ukrást ze spánku.. A tÄlo se oklamat nedá, takže ten Äas nakonec budu nucen nalí­t odnÄkud jinud, kde bych ho rád mÄl. Třeba z Äasu u knihy s kafí­Äkem na stole.. A zrovna tak opravdu nemám problém s tí­m přijí­t o veÄkerý equip... Když jsem při jednom rollbacku přiÄel o komplet "HC nezáživný" hunt na steel chonchony, tak jsem se sice chytil za hlavu nad investicí­ veÄera do nÄÄeho o co jsem tak náhle přiÄel, ale pak jsem pokrčil rameny a naÄel si nějaký ten Äas znova. To je o postoji, ne o tom, že to prostě znova pln nadÄení­ seženu. A jako že asi jen tak neseženu :)

 

 

ZmÄna v mechanice 3rd skillů je hlavnÄ v tom že dost skillů dostane svůj pevný delay (ne vteřinový, ale minutový - Comet: 10min, Praefation: 40sec, Epiclesis: 60s, Warcry of Beyond: 3min, ...)

 

Nj, to je trochu otravné.. ale co nadÄlám.

Link to comment
Share on other sites

velká pochvala vÄem, kteří­ se zasloužili o zavedení­ renewalu

pro ty, co byli zvyklí­ na starého klienta to musí­ být jako v novém svÄtÄ

 

jeÄtÄ jeden dotaz, plánuje se něco jako "reborn patch"? kterým by Äel opatchovat oficialní­ klient, aby každý nemusel stahovat custom full reborn klienta (2,2G O.o)

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

pro ty, co byli zvyklí­ na starého klienta to musí­ být jako v novém svÄtÄ

Jo, fakt jak v Novem svete. Za kazdym druhym stromem hladovej Grizzly nebo rozzurenej Indian, nebo aspon zamaskovana jama s ostrejma kulama. :-(

 

No jeste den dva a budu mit hotovej patch do Sakraye aby se dokazal lognnout. :)

Edited by jirkan
Link to comment
Share on other sites

Jsem rozhodně pro renewal klienta o mechanice už toho moc nevím, ale ta možnost úpravy BM s okny na skilly, kafra, je to o mnoho přehlednější, pohodlnější, jelikož já za 4 roky hraní RO nikdy BM nepoužíval kvůli své lenosti naučit se BM a zapomětlivost na čem co mám, na renewalu pro mě BM byla super možnost. 3rd classy sem testoval kdysi dávno kdy byli ještě hoodně nestabilní, některý chary jsou fakt OP jako lock a sura, ale za svou kariéru jsem hrál vždy jen SinXe a GuillX mě hodně zaujal, němá žádnou overpower dmg, skill v podobě linkovanýho SB a další možnosti vlakování. Nejvíc mě stejně zaujal Hallucination Walk, při kterým rapidně stoupne movement speed a GuillX za sebou zanechává iluze, dá se to celkem dobře využit a pohrát si s tím.

 

Takže jsem pro možnost 2, zkusit to testovat a případně bych to i nasadil, ale moc tomu, že by se to realizovalo stejně nevěřím, jelikož většina hráčů má opačnej názor než já a záleží na kolektivní domluvě. Ale jinak přeju hodně štěstí, já bych s 3rd classama asi znovu začal hrát.

 

EDIT:

2nd noname .. ktery si ani nevsim ze jiz bylo nasazeno ...

 

Novinky sem četl, nicméně sem si to nějak neuvědomil, každopádně vyjádřit názor k anketě neuškodí (:

Edited by Angeller
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ach, jen to napíšu jak bych to viděl já ... Kdyby se měl dávat renewal na server tak by to šlo (pokud se nemýlím).. Udělat 2 servery. 1. Ten co ted je, přídat tam renewal bez 3rd classu atd..

2. server kde by to bylo vše atd.. (včetně WIPE atd..)

To je jen mu rychlý zbrklý návrh, moc jsem o tom nepřemýšlel. Tka mě klidně zbácajte ;)

Wow, to není aktuální? Sry :- )

Edited by nardeus
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...