Jump to content
Reborn fórum

WoE SE 28.09.2011


Arcik

Recommended Posts

Link(stream): ZDE

Délka: 8 minut

Comment: GTB c. - kuzma sux :P ... sinxové, wtf dmg ze soniců ?? jako ten Sebastian nehrál ÄpatnÄ resp dobře využí­val toho, že nám chybí­ ganba/detect ale ta dmg?? ... fajn server, laguje ví­c jak brazilské servery na druhém konci svÄta .. 2 knighti powa :laughing1:... nezvyk potovat :pinch: ... ten zoom je epickej ...

Link to comment
Share on other sites

Sebasthian je muj a taky jsem ho hral (po dlouhe dobe me Doc nechal :D), co se tyce toho dmg tak pouzivam +7 kartovany wind katar (nekdy zkousim earth endow scroll) 130 str a BSB. Ale vzhledem k tomu ze to je sinx delany na grim (1 vit), tak musim nosit stun proof eqp a ztracim dalsi bonusovy dmg od helmy (alice/rohy).

 

No a jinak, pekne video jako vzdy ;)

Link to comment
Share on other sites

Na to ze si byl jedinej prof a tudiz si mel na starosti magnet si lezl strasne moc dopredu(jak je u tebe s profou zvykem :P ). Pravdou je, ze te v tom tvoje guilda docela nechala, useless knechti meli alespon delat cvicnej stit ve first line a creatori si s first linou taky moc hlavu nelamali. Naopak enemy creatori tenhle pojem tak trochu nepochopili a nekdy mi prislo, ze vic stoji ve vasem campu nez ve svem.

Ale tak co, oproti tomu, co se nekdy deje na ruznych serverech v BG je to vsechno jeste dobry vykon. :)

Link to comment
Share on other sites

Jak čorl 1. song od anmera :D co jsem koukal tak to celkem šlo.. ale i tak si myslim že ten jeden prof v Main guildě na SE je prostě málo :) omlouvám se ale ve středu jsem vážně nemohl a dozvěděl jsem se to až na poslední chvíli..

Taky jsem se hodně zasmál te dmg co jsi dostával.. hold Devilsock se vyplácí .p

Edited by Aniteru
Link to comment
Share on other sites

Jak Äorl 1. song od anmera :D co jsem koukal tak to celkem Älo.. ale i tak si myslim že ten jeden prof v Main guildÄ na SE je prostě málo :) omlouvám se ale ve středu jsem vážnÄ nemohl a dozvěděl jsem se to až na poslední­ chví­li..

Taky jsem se hodnÄ zasmál te dmg co jsi dostával.. hold Devilsock se vyplácí­ .p

přemýÄlí­m, co by mi dodalo dalÄí­ch 3k dmg ;(

Link to comment
Share on other sites

přemýÄlí­m, co by mi dodalo dalÄí­ch 3k dmg ;(

 

Zkus umluvit Gravity aby v dalÄí­ íşpravÄ zmÄnili nastavení­ asury( přidání­ učinosti endow :D) tak ono je celkem zbytecne skakat profu na sacri, primarne Bragi a kemp muže dÄlat papa :)

Link to comment
Share on other sites

Zkus umluvit Gravity aby v dalÄí­ íşpravÄ zmÄnili nastavení­ asury( přidání­ učinosti endow :D) tak ono je celkem zbytecne skakat profu na sacri, primarne Bragi a kemp muže dÄlat papa :)

tak se sacri ne .. :P a jeÄtÄ endow na occult, aÂť ti sleepeři padaj od lvlu 60 :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...