Jump to content
Reborn fórum

WKW 23.11.2011


Dweep

Recommended Posts

"guild": FAIL

"class": Assassin

nick : Amma

music:

The Offspring - Why Don´t You Get A Job

The Offspring - The Kids Aren´t Alright

 

link : http://www.filefactory.com/file/cf31538/n/Amma_23_11_2011.wmv

 

Comments: Yaay 0 vit!

 

Amma: 110 str, 60 dex, alice doll, large baphomet horns, evil wing ears, father´s white moustache (druhe, prvni sezralo NPC), unfrozen formal suit, +7 double bloody boned katar of piercing wind (3), skeleton manteau, shackles, bloodied shackle ball, ring of muscle (1), mute arrow, venom knife

 

edit: WKW ~~ Who Knows What?

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

až na ten eq mi přiÄlo, že se dí­vam na RO video nÄkdy z roku 2005-2006..i když tam by bylo asi ví­c lidí­ :D

 

No ne, ze bych tim chtel branit kvalitu Vitkova videa, ale tvoje posledni video taky neni uplne HQ co jsem koukal. :) A nebo se mi tak zda uz cele ROcko. :P

 

Btw Vitku duvod proc ma ta tvoje sinka 1 vit? ADcko uz se dostalo i na nonADV GW? :D

Link to comment
Share on other sites

Btw Vitku duvod proc ma ta tvoje sinka 1 vit? ADcko uz se dostalo i na nonADV GW? :D

nedostalo :D ale uz jsem nestihal ( jinak bych vzal atk rohy, maskaradu, proxy,a jidlo ... )

 

 

Sranda jako koukat na video z vezaxe z pohledu castera

preklad?

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

No ne, ze bych tim chtel branit kvalitu Vitkova videa, ale tvoje posledni video taky neni uplne HQ co jsem koukal. :) A nebo se mi tak zda uz cele ROcko. :P

 

Kvalitu toho mého videa kurv*í youtube (poměrně vysoká konverze)..kdybych to uploadnul na Vimeo, nebo přímej soubor(jako vittek) tak je to v HD kvalitě ... navíc se mi posral vegas, resp kodek, kterej mi na novym noťasu nikdy pořádně neběhal :/ takže nemohu nastavit vyšší bitrate abych to aspoň trochu vykompenzoval a přetahávat to na starej noťas se mi nechce :D ..

 

a k tomu Vittkovu videu...nemyslel jsem pouze kvalitu obrazu(ikdyž ta měla největší podíl), ale také ten FE hrad, plný non advanced (jo vim, že to jsou non advanced gw...)exotů klikající random buttons(jak by řekla oa) atd ..

 

každopádně jeden plus sem v tom videu přece jen našel... druhej song rox :)

Edited by Arcik
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...