Jump to content
Reborn fórum

Karty, karty, karticky :)


Gwaihir

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

chci se zeptat zda funguje Li Me Mang Ryang karta...

nikde jsem o ni nenasel ani zminku... ma padat Sunshine Box(neco jako OBB?) kdyz zabiju Angel-type potvoru...

 

v pripade ze funguje tak jaky je procento na drop toho Sboxu..diky

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

mÄl jsem takovou nahodu když jsem byl jeÄe v tom trénikovém zaří­zení­ tak jsem tam bil Fábreho

a vypadla z nÄho Fabre card byl jsem ÄtÄstí­m bez sebe a pak tak po 5ti dalÄí­ch zabitych Fabre mi vypadla

dalÄí­ já jsem tomu nemohl uvÄřit :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

chci se zeptat jak funguje Bathory karta...ma ocarovat armor shadow property. Chapu dobre ze potvory elementu shadow me budou zpusobovat mensi zraneni? Zkousel jsem to v niffu a moc mi to neprislo...

 

Samozrejme ze na normalni utoky nefunguje. Protoze normalni utoky VSECH monster jsou vzdy neutralni. Funguje to jen na skilly monster ktere maji shadow element. Napriklad Shadow attack.

Link to comment
Share on other sites

Nutno dodat,ze se Shadow prophety hodi i v pripade,ze do vas sije mob prophety 3-4 kouzly.Tvuj enchant bude Shadow 1 a mrkni se do tabulky prophety,jak do shadow 1 sou redukovany trebas firebolty od prophety 4.

Ne, to se mýlí­Ä. VÄechny íştoky jsou _vždy_ element levelu 1. Stupeř elementu u potvory je vpodstatÄ stupeř elementu armoru. A karty které dávají­ element do armoru jsou vždy level 1.

Link to comment
Share on other sites

Tomu se rika zrada...sem se tesil na mensi DMG v labu a tak..

Jo z ceho je vlastne waterball?{myslim ze Sea other ho maji}.

Aqua brnco ho celej nezachyti-to ma vic nez water slozku?

http://www.czechro.net/?view=hra&pg=elementy

//koukni se sem přiÄemž element íştoku je vždy lvl 1 a element armoru u hráÄe nemůže být (zatí­m?) také jiný než jedna takže si všimej pouze té první­ tabulky a uvidí­Ä proÄ dostáváÄ rány i přes aqua armor :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Jak přesnÄ funguje intimidate lvl 1 u wanderer karty? Myslel jsem, že jako u rougha (Umoznuje zachovat posledni utocny skill, kterym byl Rogue / Stalker zasazen a po te ho pouzit. Kazdym levelem skillu se zvysuje i zachyceny level utocneho kouzla.). Ale, když dojde k efektu "rozstří­ÄtÄných střepů" tak se buÄ nic nedÄje nebo mÄ to náhodnÄ teleportne.. JeÄtÄ ani jednou jsem ve vlastnostech nevidÄl nový okopí­rovaný skill.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...