Jump to content
Reborn fórum

Karty, karty, karticky :)


Gwaihir

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Jak přesně funguje intimidate lvl 1 u wanderer karty? Myslel jsem, že jako u rougha (Umoznuje zachovat posledni utocny skill, kterym byl Rogue / Stalker zasazen a po te ho pouzit. Kazdym levelem skillu se zvysuje i zachyceny level utocneho kouzla.). Ale, když dojde k efektu "rozstří­štěných střepů" tak se buď nic neděje nebo mě to náhodně teleportne.. Ještě ani jednou jsem ve vlastnostech neviděl nový okopí­rovaný skill.

Urcite si si vsimol ze niektore skilly maju dva nazvy (iRO/kRO tusim) A u skillu intimidate je trosku bordel z jedneho dovodu:

NAS NAZOV | kRO nazov

snatch | intimidate

intimidate | plagiarize

 

Je to jediny skill kde sa nazvy nespravne prekryvaju tak to trosku sposobuje zmatok.. A popisky su no.. kadejake, takze ked popisok pise skill intimidate je to kRO nazov teda ta karta dava snatch.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

zajimalo jestli ne GM nechystaji zaradit do on line moba -

 

 

 

-Scorpion King - Increase damage on Undead enemies by 20%.

 

 

 

docela by se hodil do abbey01 az 03

 

je to tam samy undead mob a nic proti nim reborn nenabizi

 

 

Dekuji za odpoved :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

:) zdravim...potreboval by som poradit (no skor som zvedavy na vas nazor):

 

Do coho by ste dali Ghosta??? :)

 

Jasne ze to musi byt nieco poriadne ale co? Chcel som to dat do +5 Glitteing Jacket...no niekto mi povedal ze by to dal radsej do Silk robe... tak teraz neviem... pls help :)

Link to comment
Share on other sites

:) zdravim...potreboval by som poradit (no skor som zvedavy na vas nazor):

 

Do coho by ste dali Ghosta??? :)

 

Jasne ze to musi byt nieco poriadne ale co? Chcel som to dat do +5 Glitteing Jacket...no niekto mi povedal ze by to dal radsej do Silk robe... tak teraz neviem... pls help :)

 

Je to fuk. Glittering Jacket je univerzalnejsi, ale taky o dost tezsi. Osobne bych ho dal do Valky armoru, kuli nerozbitnosti.

Link to comment
Share on other sites

Silka je kravina, to neoblecou vsichni. Jestly mas prostredky tak glittering je idelani tak +7 ale aj +6 staci.. Kdyz nemas prachy tak to dej do coatu ale minimalne +8 (: A jestly chces neco s vic def tak bych to dal do padded armoru tak +7 +8, nekdo se muze hadat ale ghost se hodi hlavne na sinXe a LKcko, aj na creatora.. A vsichni to oblecou. Valky armor je mega tezkej, a tady protekty nejsou problem.

Link to comment
Share on other sites

zajimalo jestli ne GM nechystaji zaradit do on line moba -

-Scorpion King - Increase damage on Undead enemies by 20%.

docela by se hodil do abbey01 az 03

 

je to tam samy undead mob a nic proti nim reborn nenabizi

 

 

Dekuji za odpoved :)

 

Tenhle mob vubec neexistuje a pokud vim tak tahle karta nejde sehnat ani na oficialu....

Link to comment
Share on other sites

Tenhle mob vubec neexistuje a pokud vim tak tahle karta nejde sehnat ani na oficialu....

Len na upresnenie. Tato karta ide zohnat. Patri ku kartam, ktore sa daju zohnat len z OCA (spomeniem si uz len na andre larva card ale myslim ze ich je viac.)

 

EDIT: Ako tak pozeram do databaze, zda sa, ze tie karty uz vytiahnut z OCA nejde. Takze zostaneme len pri tom, ze to kedysi islo :) Na serveri urcite su aj andre larva karty aj scorpion king karty :)

Link to comment
Share on other sites

Poradí­ nÄkdo jestli to dobre chápu?

 

NAME(ID) 4412 - Isilla Card (Isilla Card)

compound on: Head lower top middle

 

description: INT + 2, Reduce Casting Time by 50% for 1 hours and Flee Rate + 30 when performing a magical attacks.

Drop by Isilla (0.02%)

--------------------------------------------------------------------------------

 

NPCsell

script bonus bInt,2; bonusautoscript "{ sc_start SC_FASTCAST,5000,50; sc_start SC_INCFLEE,5000,30; }",10,BF_MAGIC

Combo NA

 

---> Kdyz kouzlí­m, redukuje mi na 1 hodinu casting o 50% a prida 30 flee?

 

NAME(ID) 4411 - Vanberk Card (Vanberk Card)

 

compound on :Head lower top middle

 

description STR + 2, For 5 seconds Critical Rate + 100 when attacking to the enemies.

Drop by Vanberk (0.02%)

--------------------------------------------------------------------------------

 

NPCsell

script bonus bStr,2; bonusautoscript "{ sc_start SC_INCCRI,5000,100; }",10

Combo NA

 

 

Když íştoÄí­m, zvýÄí­ mi na 5 sec sanci na crit o 100?

Link to comment
Share on other sites

takže čistÄ teoreticky: amplify magic => 50% red. CT na 5s => Storm Gust za půlku Äasu? to už teÄ bude každej castit amp i když nebude potřeba:D btw přenáÄelo by se tohle zkrácení­ cast time i skrz warp? tuÄí­m že jo, ale třeba nějakej háÄek to bude mí­t..:confused1:

Link to comment
Share on other sites

No z toho kodu jsem to az tak moc nepochopil, ale myslim, ze je tam jen sance na to, ze se to zapne ... jestli je to tech 10, tak to je myslim sance 0,1% na to, ze pri casteni se to na tech 5sekund zapne. A jestli to nema iconu, tak to tak moc ani nepomuze na prorazeni warpu, bo to nepujde moc predvidat.

 

(script bonus bInt,2; bonusautoscript "{ sc_start SC_FASTCAST,5000,50; sc_start SC_INCFLEE,5000,30; }",10,BF_MAGIC

Combo NA

Link to comment
Share on other sites

ta karta na 2 str je dobra pre emp breakerov triesta to a dostane critical ^^

 

Pro LK možná:) Ale sinXové/stalkeři/WSka mají­ radči icepick... kterému crit nesvěděí­:) Champové maj trifectu... A ta Äance... to už bude spí­Ä po empu než naskoÄí­ status

Link to comment
Share on other sites

zkouseno na nejmenovanem serveru - vanberk -> imba, s lepsi aspd se to nahazoval slusne ten crit..

isilla -> povedlo se mi to snad jednou (: ale ma uber obrazek :)

 

IMBAlanced může být rázem balanced po zakroÄení­ k3, dokud neuvidí­m, neuvÄří­m:) KaždopádnÄ build bych na to nestavÄl:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nevite co umi Garm karta?

 

Add a 50% chance of auto casting 'Freeze' on an enemy when the user receives Physical Damage.[Garm Baby Card Combo]

 

- mas 50% sanci, ze kdyz dostavas fyzickou dmg, na utocnika se zacasti Freeze - zmrzne.

 

Ted kdyz nad tim premyslim, jak to funguje, pokud ma na sobe utocnik Marca ci ED? Zmrzne ci ne?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...