Jump to content
Reborn fórum

Karty, karty, karticky :)


Gwaihir

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply
Guest rodix-
Jo no test server vlastnÄ ..

 

Protože necromancer dává bonusy jen v setu s 1h rod, a tu oblí­kneÄ jen jednu. Když ho dáÄ do staffky nebo meÄe nebo tak, tak nedÄlá vůbec nic.

Hmm na to som vlastne zabudol, ale kazdopadne je tam dost rozdiel v scriptovani

 

if (getiteminfo(getequipid(EQI_HAND_R),11) == 10) { bonus bInt,1; bonus bIgnoreMdefRate,2}

if(isequipped(4028)) bonus bStr,3

 

 

Imo by to malo fungovat, a ked nie, tak sa musim velmo smiat Jakubickovi, ked som videl tu +9 lich bone s dvema necrama :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-
ÂŽádnej rozdí­l nevidí­m? :devil2:

Pri crampovi sa viaze karta na kartu.

Pri necrovi ten script zistuje, co mas equipnuto.

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-
ja to delal kvuli INT a MATK a ta funguje,nejaka MDEF u HW me fakt netrapi a ted se budu smat ja :devil2:

No to mi je jasne, ale pokial by sa pocitala len jedna, tak by ten druhej necro ani nepridaval 1int. Cize z 2 necrov by si mal 1 int. MDEF pri necroch moc nikoho nezaujima :D

No a MATK mas z LBW, tam script necru nema vplyv.

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-
Calc ří­ká že

 

2Cramp + 2Tarou = 7str

Todle calc rika spatne, resp. by to musela byt nejaka nova uprava. Cca pred pol rokom na eathene urcite fungovalo 2xcramp+tarou = 10 str

Link to comment
Share on other sites

Podle scriptu je jasné že 2 necrové fungují­ - Jestliže je equipnutá rodka, přidej 1 int

Calc ří­ká že

1Cramp + 1Tarou = 5str

1Cramp + 2Tarou = 7str

2Cramp + 2Tarou = 7str

---

1Necro = 1int

2Necro = 2int

a jeÄtÄ si pamatuju že to zkouÄelo nějaké gmko a když mÄl člověk 2 crampy a 2 tarou, tak to dávalo 10 str...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Neviem, či to sem patrí­, ale mne ani neviem presne ako a z Äoho padla karta. KeÄ som ju rozklikal, stala sa z nej Karta - Romulus s popisom Karta s vyobrazení­m jednoho z GM, konkretne - Romulus

Je to na nieÄo dobré? Dá sa to použiÂť, resp. zbiera niekto tieto veci?

Link to comment
Share on other sites

Neviem, či to sem patrí­, ale mne ani neviem presne ako a z Äoho padla karta. KeÄ som ju rozklikal, stala sa z nej Karta - Romulus s popisom Karta s vyobrazení­m jednoho z GM, konkretne - Romulus

Je to na nieÄo dobré? Dá sa to použiÂť, resp. zbiera niekto tieto veci?

Tyto karty padaji, pokud mas nasazenou vyrocni figurku. Co jsem cetl se doslechl, tak tyto karty se daji pouzit na nejaky uspech. Jinak to jsou pouze pametni itemy.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...