Jump to content
Reborn fórum

Exorcist - cili 3rd class


ZeroX

Recommended Posts

Přijde mi to, že s Reproduce staÄí­, když na tebe nÄkdo zaÄne castit skill a nemusí­ ho dokončit.

 

Jo to mÄ napadlo. A možná jeÄtÄ že by se nemusel použí­vat preserve? Protože se tam pí­Äe, že ten zkopí­rovaný skill se smaže tí­m, že znovu zakouzlí­Ä ten Reproduce...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply
Guest Baalberith
Jo to mÄ napadlo. A možná jeÄtÄ že by se nemusel použí­vat preserve? Protože se tam pí­Äe, že ten zkopí­rovaný skill se smaže tí­m, že znovu zakouzlí­Ä ten Reproduce...

Mne skí´r prí­de, že sa týmto budíş daÂť okopí­rovaÂť vÄetky skilly, ktoré idíş zameraÂť (napr. bless)... intimidate kopí­ruje skilly, ktoré spí´sobujíş dmg.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Připomí­ná ta chaserka silnÄ sinxku jen mÄ? Ale ty punÄoÄky jsou pÄkný... :rolleyes:

 

Když sedí­ tak je jako SinXka ale obleÄení­ mi připomí­ná spí­Ä obyÄejnýho assasina s bodáky na rukou :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Windmill

* Max Lv: 1

* Prereq: Cursed Circle 1

* Type: Active / Damage

* Description: A low to the ground spinning kick that damages targets in a 5x5 area and forces them to use [/sit]. Will stun monsters for 1-4 seconds. Does not work on boss monsters.

 

lol, ak to bude pouzitelne na GW, tak tento skill bude odrovnavat slabsich hracov. Jeden obranca imobilizuje cely utok, pripadne skok do kempu a posadenie vsetkych dualov xD

 

to uz bude chciet ine reflexy vsetko toto uhrat...

Link to comment
Share on other sites

Windmill

* Max Lv: 1

* Prereq: Cursed Circle 1

* Type: Active / Damage

* Description: A low to the ground spinning kick that damages targets in a 5x5 area and forces them to use [/sit]. Will stun monsters for 1-4 seconds. Does not work on boss monsters.

 

lol, ak to bude pouzitelne na GW, tak tento skill bude odrovnavat slabsich hracov. Jeden obranca imobilizuje cely utok, pripadne skok do kempu a posadenie vsetkych dualov xD

 

to uz bude chciet ine reflexy vsetko toto uhrat...

 

 

No uprimne, jestli se objevi 3 classy tak by to stejne uplne polozilo celou komunitu serveru.

 

1 postava by nemela problem zastavit celou guildu atp...

 

To by se muselo sakra dobre otestovat a mozna i upravit rate a mozna i ono slovo co tady na foru zacina na omg :devil2:

 

Takze snÄme dal...

Link to comment
Share on other sites

Stat + skill reset vÄem by možná stačil :devil2:

Jinak nezapomí­nej, že v tý gildÄ, kterou by zastavil "sám", by byly ty samý a podobný chary. TeÄ taky jeden creator / sinx zabije "celej íştok", než potká něco, co ho "zowní­".

 

Ví­c než íşpravy samotnejch povolání­ se mi stejnÄ lí­bÄj íşpravy komplet herní­ch mechanik. Možná nový nastavení­ + starý chary by byly řeÄení­m? :)

Link to comment
Share on other sites

Stat + skill reset vÄem by možná stačil :)

Ví­c než íşpravy samotnejch povolání­ se mi stejnÄ lí­bÄj íşpravy komplet herní­ch mechanik. Možná nový nastavení­ + starý chary by byly řeÄení­m? :)

 

Kací­í­í­í­řské myÄlenky... :devil2:

 

vsak vis jak to tady chodi, byla by 1 guilda kde by byly vsechny 3-1 chary a pak zbytek serveru...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Neví­ nÄkdo, jaký bude rozdí­l v přestupu z 2 class a z adv., jestli pak bude v nÄÄem jiná ta 3 class? Třeba HP/SP.

cca před půl rokem jsem o tÄch HP/SP něco Äetl, chary přestupují­cí­ z 2nd classu by mÄly mí­t nějaký postih... + ty skilly jak pí­Äe elfinka.

ale když si tak proÄí­tám doddler fóra tak v updatech, které se snaží­ o vyvážení­ pozoruju původní­ myÄlenku vývojářů, že 3rd class by nemÄl mí­t daleko od transcendent classu.

 

Uvidí­me... nás se to jeÄtÄ stejnÄ zdaleka netýká.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...