Jump to content
Reborn fórum

Webová databáze Rebornu


k3dT

Recommended Posts

Magic Kettle má v popsiku 3% Äanci na sesí­laní­ a skrip jestli vidí­m dobře má jen 1%

 

A kettle on your head guarantees the wearer high defense. If you move too quickly, water might be spilled.

Add a 3% chance of auto casting Level 2 Deluge on the user when attacking.

Add a 3% chance of auto casting Level 3 Water Ball on the enemy when attacking.

 

bonus4 bAutoSpell,"SA_DELUGE",2,10,0; bonus3 bAutoSpell,"WZ_WATERBALL",3,10

 

Pokud mužu navrhnout rád bych nechal upravil skrip podle popisku ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 346
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...

Zjistil jsem chybku v popisku této staffky http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?item=search&iid=2004&iname=&ijobs=&iclass=&imaxlevel=&iequipedto=&ielement=&iatkagainst=&idefagainst=&ibonusstat=&ibonus=&isort=printname v databázi a při rozkliknutí­ ve hře je psáno, že by se mÄla dát použí­t i na soul linker class, ale není­ to tak. Ve skuteÄnosti je jen pro adv. mage classy.

Link to comment
Share on other sites

jasne databaze nelze:) ale popisek ve hre je spatny a dost mate:)

 

A figure of the golden dragon that controls time and space sits atop this staff.

Magical energy is focused and condensed into the crystal sphere.

Although impressive in appearance, this staff can be quite heavy to wield.

MATK + 20%. INT + 3, MaxHP + 300.

INT + 1, MaxHP 50 every two upgrades on the weapon.

A chance to active MATK + 12%, SP Cost + 20% after using magical attack for 5 seconds.

Class : Two-handed Staff

Attack : 30

Weight : 100

Weapon Level : 3

Required Level : 50

Applicable Job : Mage Class, Soul Linker

Link to comment
Share on other sites

A neda se nejak hromadne do popisku pridat na konec ono ohrane "popisky jsou pouze informativni, na presnou funkci se podivejte do DB, za nic nerucime" ? :]

Jsme snad v Americe aby se muselo psat "nestrkejte kocu do mikrovlnky"? :(

Link to comment
Share on other sites

Soubor idnum2itemdesctable.txt před každý druhý # cpát tu tvojí větu

Tj, ale cpat takovou dlouhou vetu ke kazdymu itemu ve hre neni moc pekne reseni nehlede na to ze ani v db se nemusi vse shodovat s tim co je ve hre.

 

edit: jirkan: ano, presne tak (jen se mi to nechtelo rozepisovat) - btw. jak casto dochazi ke zmenam na serveru a jak casto se pregenerovava databaze ...

Link to comment
Share on other sites

Tj, ale cpat takovou dlouhou vetu ke kazdymu itemu ve hre neni moc pekne reseni nehlede na to ze ani v db se nemusi vse shodovat s tim co je ve hre.

No, to uz je ale vec jina, databaze by se teoreticky* mela shodovat s tim co bezi na serveru, ostatne se generuje (s par omezenimi, zejmena co se tyce produce a spotreby - precejen je to hloupy parser co hleda countitem(), getitem() apod. a promenne neresi) z aktualnich skriptu eAtheny. Takze kdyz se DB neshoduje se serverem, tak bud neni nove pregenerovana, a/nebo se jedna o vaznejsi bug at uz v eA nebo v DB ktery by mel nekdo rychle opravit. ;)

Link to comment
Share on other sites

edit: jirkan: ano, presne tak (jen se mi to nechtelo rozepisovat) - btw. jak casto dochazi ke zmenam na serveru a jak casto se pregenerovava databaze ...

No tak zmeny tohodle typu ktere se projevi proti popiskam (=upgrade SVN) jednou za par mesicu (aneb "update na r1xxxxx SVN" v novinkach), databaze po podstatnejsich zmenach typu novejsi slozitejsi quest apod. (odhadem tak 1-2 do mesice, kompletni pregenerovani je "trosku" narocnejsi a i vcera o pulnoci jsem se klepal aby to nezalagovalo server a to jsem to poustel s nice -n 20).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Našel jsem v databázi chybu u Imperial Spear http://db.reborn.cz/rodb.cgi?item=1433

V popisku je: 20% ATK increase of Cannon Spear and Banishing Point. Additional 3% ATK increase with every +2 upgrades.

When used together with Imperial Guard, ATK of Grand Cross and Genesis Ray increases by 10%. MATK + 40

Zatímco ve scriptu je pouze přidán ten Matk - bMAtk,40

Prosím o opravu scriptu

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Našel jsem v databázi chybu u Imperial Spear http://db.reborn.cz/rodb.cgi?item=1433

V popisku je: 20% ATK increase of Cannon Spear and Banishing Point. Additional 3% ATK increase with every +2 upgrades.

When used together with Imperial Guard, ATK of Grand Cross and Genesis Ray increases by 10%. MATK + 40

Zatímco ve scriptu je pouze přidán ten Matk - bMAtk,40

Prosím o opravu scriptu

stará db ( nová je db2.reborn.cz ) - tudíž renewal itemy upravené pro ne3rd

Presne tak, ide o item, ktory by mal byt pouzitelny len 3rd classmi. Kedze sme mali renewal lokacie pristupne davno pred 3rd classmi, itemy boli upravene, aby vyrazne neprevysovali silu starsich itemov. Jednym z prikladov je aj Imperial Spear

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Pridal som vam do db tam, kde to malo zmysel (u itemov), preklikavatko na renewal databazu. Prisery su len jedneho druhu, takze tam to spravim inak. Co sa tyka popiskov, tie budu musiet vydrzat.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...