Jump to content
Reborn fórum

Rady nováčkům


IrulĂĄn

Recommended Posts

no hm, to je proste knight, z povolania swordman. pouziva skill two hand quicken(na czechro wiki je tento build popisany trochu podrobnejsie ako tu, pohladaj). zarobis dake prachy na huntoch a drope, kupis wingy, a mozes ten prestup na acolitu skusit znova. ist peso je fakt trochu tazke ked nemas sprievod.

a hlavne ked sa pytas od niekoho pomoc, tak treba trpezlivost. je mozne ze ta pocuva hrac ktory ti chce pomoct, ale v tej chvily obchoduje alebo robi nieco kvoli comu ti nemoze odpisat :D takze treba pockat, nespamovat, obcas poprosit o pomoc. pripadne ak hravas aj v noci, tak mi napis a ja ta odprevadim kam treba:)

a eventuelne sa presun na irc, nech to tu nie je ako daky chat :D

 

Ok tak se přesouvám. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply
hmm, no pokud se k tomu mohu take vyjadrit, tak i s aco classem se da zacit...Ja treba az do nedavna jiny chat nehral...:D))

 

JistÄ, že se vyjádřit můžeÄ :) Já nakonec toho aco tedy zaÄala hrát a s menÄí­ pomocí­ zvládla i přestup :D Tak teÄ už jen sehnat partu a snad to půjde :)

 

Jinak jeÄtÄ jednou dí­ky vÄem, co mi pomohli :)

Link to comment
Share on other sites

JistÄ, že se vyjádřit můžeÄ :D Já nakonec toho aco tedy zaÄala hrát a s menÄí­ pomocí­ zvládla i přestup :D Tak teÄ už jen sehnat partu a snad to půjde :)

 

Jinak jeÄtÄ jednou dí­ky vÄem, co mi pomohli :)

 

Jaký nick máÄ ve hře?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

V pravo nahore kliknes na svuj nick

-> Messenger = PM

-> My Settings->Profile-> Change signature

DÄkuji signatura již funguje, ale když kliknu na ten svůj nick tak tam mám možnosti "My profile", "My settings", "My content", "Manage friend", "Manage ignorent users", ale ten Messenger tam neni.

Link to comment
Share on other sites

DÄkuji signatura již funguje, ale když kliknu na ten svůj nick tak tam mám možnosti "My profile", "My settings", "My content", "Manage friend", "Manage ignorent users", ale ten Messenger tam neni.

To je mozna tim, ze jsi jeste v Newbies skupine a tak to mas omezeny. Melo by stacit napsat vice prispevku (10). Ale mozna je to jinak:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Nemozem zalozit novu temu a potrebujem sa nieco opytat tak pisem sem.

 

Zabudol som heslo do banky. Da sa to niako riesit, alebo som prisiel o vsetko? :D:)

 

Dakujem.

Nove tema muzes zakladat az kdyz mas 10 postu na foru. Jinak k Tvemu problemu, napis ve hre @request a vyber kategorii "Ostatni" a urcite bude Tvuj pozadavek co nejdrive vyreseny..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest Baalberith

svs chcem sa spytat dmg acid demonstration ovplivnuje aj def? popripade ak hej tak aky je presny vzorec lebo poznam len zakladny vzorec bez def dik vopred

AD je zavisla len na tvojej INT a VIT ciela, neznizuje ju ani def, ani mdef .. zato potrebuje celkom drahe suroviny;)

Link to comment
Share on other sites

Dmg acid demonstrationu:

 

(int^2 * vit * 0,7) / (int + vit) * skill lvl,

kde int = int creatora a vit = vit cíle, skill lvl = obvykle 10

 

Jedná se o neutral, long range útok (s tím, že není redukován paladinovým defenderem - NPC defender, který má například Atroce už však dmg od AD snižuje), prochází neredukovaně přes def i mdef:

 

dmg na moby se redukuje pouze jsou-li:

1) ghost1/ghost2 -> na 1/4 původního dmg

2) ghost3/ghost4 -> na 0

3) v pneumě -> na 0

 

dmg na jiné hráče je defaultně redukován na 50%

dále ho může cíl zredukovat pomocí:

demi-human redukcí (thara frog card, beret/poopoo..., combat knife)

long range redukcí (noxious card, alligator card, yellow ribbon/bandana, horn card, BG combo u archer classu/gunslingera, long mace)

neutral redukcí (raydric card, deviling card)

změny elementu na ghost (ghostring card)

 

 

Tedy tento skill se v PvM vyplatí proti více vit mobům, jejichž element není ghost. Jezdívá se na creatorovi 99 int a další inteligence se navyšuje pomocí equipu (dmg roste s intou skoro lineárně... rozhodně se to tomu blížíš s rostoucí int), jako takový základ se dříve bralo 130 int s blessem (který nedělá zrovna málo).

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

ÂŽe hry podobného rázu (tj. starší a se "zavedenou" komunitou) jsou noob unfriendly, to se dá Äekat... Ale nějak jsem nepochopil, co v (z mého pohledu) "noob" lokaci, tj. Prontera, dÄlají creepy / moby nebo jak se jim tady říká, které dávají instanty.

Link to comment
Share on other sites

ÂŽe hry podobného rázu (tj. starší a se "zavedenou" komunitou) jsou noob unfriendly, to se dá Äekat... Ale nějak jsem nepochopil, co v (z mého pohledu) "noob" lokaci, tj. Prontera, dÄlají creepy / moby nebo jak se jim tady říká, které dávají instanty.

Prontera je mesto, ve mestech obvykle mobove nejsou.

Nicmene obcas se objevi event, aktualne samhain (anglicky halloween, cesky dusicky), ktery muze docasne prinest necekane obludy do mist, kde bezne nejsou. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...