Jump to content
Reborn fórum

Rady nováčkům


IrulĂĄn

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Mámo otázku ohlednÄ skillů. Nechápu jak se použí­vají­. Když přijdu k mobovi a zaÄnu do nÄj furt klikat tak vůbec nestihnu na skill kliknout. A když jo tak se nic nestane a mezití­m umřu. ProÄ mi ty skilly nefungují­? A to se na nÄ má kliknout aby fungovali nebo jak? :D

 

DÄkuju a pardon jestli se opakuju, ale já nikde návod na tohle nenaÄla.

Link to comment
Share on other sites

Mámo otázku ohlednÄ skillů. Nechápu jak se použí­vají­. Když přijdu k mobovi a zaÄnu do nÄj furt klikat tak vůbec nestihnu na skill kliknout. A když jo tak se nic nestane a mezití­m umřu. ProÄ mi ty skilly nefungují­? A to se na nÄ má kliknout aby fungovali nebo jak? :D

 

DÄkuju a pardon jestli se opakuju, ale já nikde návod na tohle nenaÄla.

 

Mas dva typy skillu. Pasivni a Aktivni.

Pasivni skilly nemusis pouzivat, vetsinou slouzi jako vylepseni postavy ci nejakeho kouzla. Napriklad zvyseni inteligence, dexterity, ci doubleatack u thiefa)

 

Aktivni skilly pouzivas tim zpusobem, ze zmacknes skill a objevi se ti malinke kolecko tim namiris na priseru a zmacknes tlacitkem na mysi:). Tyto aktivni skilly mej umistene v liste, kterou mas na obrazovce. Pokud ne, aktivujes a zobrazis si ji F12. Skilyl zde umistis pomoci zobrazeni tabulky se skilly alt+S a pouhym pretahnutim

Link to comment
Share on other sites

Mas dva typy skillu. Pasivni a Aktivni.

Pasivni skilly nemusis pouzivat, vetsinou slouzi jako vylepseni postavy ci nejakeho kouzla. Napriklad zvyseni inteligence, dexterity, ci doubleatack u thiefa)

 

Aktivni skilly pouzivas tim zpusobem, ze zmacknes skill a objevi se ti malinke kolecko tim namiris na priseru a zmacknes tlacitkem na mysi:). Tyto aktivni skilly mej umistene v liste, kterou mas na obrazovce. Pokud ne, aktivujes a zobrazis si ji F12

 

DÄkuju jenom jeÄtÄ oni fungují­ i když nemají­ žádný level nebo je nejdří­v potřebuju dostat na lvl 1 tí­m skill pointem?

Link to comment
Share on other sites

JeÄtÄ jeden dotaz :( pokud tu jeÄtÄ nÄkde je, tak se omlouvám. ZkouÄela jsem něco nají­t, ale to, co jsem hledala jsem nenaÄla.

 

Jak se v chatÄ pí­Äe tou bí­lou barvou?

 

DÄkuju. Já když zkouÄí­m něco napsat, tak mi to pí­Äe jen zelenou.

Link to comment
Share on other sites

Jak se v chatÄ tou bí­lou barvou?

 

DÄkuju. Já když zkouÄí­m něco napsat, tak mi to pí­Äe jen zelenou.

Nejspí­Ä myÄleno "jak se pí­Äe do chatu bí­lým pí­smem" ... já už přemýÄlel chata - nájem - vymalovat :-D

 

Bí­lou se zobrazujou včichni ostatní­, zelenou tvoje posty

Link to comment
Share on other sites

Nejspí­Ä myÄleno "jak se pí­Äe do chatu bí­lým pí­smem" ... já už přemýÄlel chata - nájem - vymalovat :-D

 

Bí­lou se zobrazujou včichni ostatní­, zelenou tvoje posty

 

Joo já zapomnÄla na to pí­Äe už jsem to doplnila :(

 

A dÄkuju :)

 

A když nemám zaplej main chat tak je vidÄt co pí­Äu nebo ne?

Link to comment
Share on other sites

Joo já zapomnÄla na to pí­Äe už jsem to doplnila :(

 

A dÄkuju :)

 

A když nemám zaplej main chat tak je vidÄt co pí­Äu nebo ne?

když nemáÄ zaplý main a napí­ÄeÄ na main, automaticky se ti zapne main, global chat main chat nijak neovlivřuje

 

ps: global chat je to, když uplnÄ normálnÄ pí­ÄeÄ vÄem na screenu

Link to comment
Share on other sites

? :(

 

Jinak dá se v Ro1 plavat? Nechápu jak se mám na mapÄ prontera field 4 dostat přes tu vodu. Do tý vody se jaksi nemůžu dostat :)

plavat se nedá, ani skákat apod :) vodu musí­Ä buÄ obejí­t (klidnÄ i přes jinou mapu), nebo zkusit teleport/fly wing

Link to comment
Share on other sites

Fakt se omlouvám, že se furt na něco ptám jak... ale ro1 hraju po prvé a snaží­m se na nÄkteré vÄci přijí­t sama, ale tohle jsou takové, na které jsem nepřiÄla :(

 

Když dÄlám ten test osobnosti a vyjde mi nějaké povolání­ a ja jí­m nechci být a chci být nÄÄí­m jiným, tak tam kliknu, že chci být co já chci. Ale když si vybí­rám, jaké chci být, tak tam není­ supernovice. Jak se jí­m stanu?

Link to comment
Share on other sites

Doridori

 

Pouzitim prikazu /doridori se vam budou HP a SP doplnovat dvojnasobnou rychlosti. Rychlost otaceni hlavy vsak musi byt dostatecna, tak 6x za 3 sec a vic (nastavte si do makra). Funguje jen u skillu Increase HP Recovery a Increase SP Recovery.

Poslední­ íşprava: 13/04/2009 15:22 autor: r-e-n

 

plati pravidlo Ä1. na to, že ren mi povolila makrovat? :D

Link to comment
Share on other sites

Fakt se omlouvám, že se furt na něco ptám jak... ale ro1 hraju po prvé a snaží­m se na nÄkteré vÄci přijí­t sama, ale tohle jsou takové, na které jsem nepřiÄla :D

 

Když dÄlám ten test osobnosti a vyjde mi nějaké povolání­ a ja jí­m nechci být a chci být nÄÄí­m jiným, tak tam kliknu, že chci být co já chci. Ale když si vybí­rám, jaké chci být, tak tam není­ supernovice. Jak se jí­m stanu?

no ja by som hlavne dodal, ze ak chces hrat za supernovica a nemas skusenosti a pripraveny equip tak to budes mat dost tazke :D

Link to comment
Share on other sites

no ja by som hlavne dodal, ze ak chces hrat za supernovica a nemas skusenosti a pripraveny equip tak to budes mat dost tazke :D

A jaky char je tedy nejlepÄí­ pro nováÄka :D? Prosí­m. Já už zaÄala zkouÄet tÄch charů nÄkolik, ale neví­m stále si jaksi ten, který by byl takový na zaÄátek nejlepÄí­ nemůžu vybrat :D

Link to comment
Share on other sites

A jaky char je tedy nejlepÄí­ pro nováÄka :D? Prosí­m. Já už zaÄala zkouÄet tÄch charů nÄkolik, ale neví­m stále si jaksi ten, který by byl takový na zaÄátek nejlepÄí­ nemůžu vybrat :D

no, ja osobne by som odporucil two hand quicken knight. nemusi hnat job pred prestupom nejak vysoko, staci 42 tusim, vela vydrzi, vdaka agi nepotrebuje uplne super equip, jednoduchy na hranie(sekas, sekas, sekas :D a clovek si moze vybehnut aj sam.

zalezi aky sposob hry ta bavi, ak nieco na dialku, tak hunter je jasny alebo wizard je jasny. musis si hlavne povedat aky sposob hry by ta bavil a z toho vychadzat, povolanie a build.

Link to comment
Share on other sites

no, ja osobne by som odporucil two hand quicken knight. nemusi hnat job pred prestupom nejak vysoko, staci 42 tusim, vela vydrzi, vdaka agi nepotrebuje uplne super equip, jednoduchy na hranie(sekas, sekas, sekas :D a clovek si moze vybehnut aj sam.

zalezi aky sposob hry ta bavi, ak nieco na dialku, tak hunter je jasny alebo wizard je jasny. musis si hlavne povedat aky sposob hry by ta bavil a z toho vychadzat, povolanie a build.

 

No já ve vÄech mmorpg, které jsem hrála jsem byla vždy nějaké léÄí­cí­ povolání­. To mÄ tak nějak vždy baví­. Ale problém je, že tady nikoho jeÄtÄ neznám a tak. No a pak ten přestup. Musí­m se přiznat, že jsem zkouÄela ho udÄlat. NeÄlo to. ZkouÄela jsem to i ví­ckrát, ale vždy mÄ poslali k k otci Rukalkabara či jak se jmenuje. Po stech smrtí­ch jsem se tam dostala, ale pak jsem se zase nedostala po stech smrtí­ch zpátky. Tam to Älo. ZpÄt ne. Když mÄ nezabili Choco, tak Zombie a nějak sem se úplně do toho zamotala, naÄtvala se, že to je na to, že mám být léčitel hroznÄ tÄžký a smazala tu postavu :D NejhorÄí­ na tom je, že mÄ to pak neposlalo po smrti do Prontery, nýbrž zpátky k otci i když jsem byla jen kousí­Äek od Prontery. A to jsem to u Kafry uložovala, tak to nechápu. Ale to je jedno. Tak či tak jsem sama, tak bych to asi i tak nezvládla. A ve hře jaksi neovládám chat, tak se tam ani nedokážu zeptat D: A když ne to léÄí­cí­, tak pak nějaký obchodovací­, ale to je i u jiných her dost tÄžký a dlouho se to uÄí­m i jinde natož tady :D

 

A ten two hand quicken knight se jak jmenuje ve hře?

Link to comment
Share on other sites

No já ve vÄech mmorpg, které jsem hrála jsem byla vždy nějaké léÄí­cí­ povolání­. To mÄ tak nějak vždy baví­. Ale problém je, že tady nikoho jeÄtÄ neznám a tak. No a pak ten přestup. Musí­m se přiznat, že jsem zkouÄela ho udÄlat. NeÄlo to. ZkouÄela jsem to i ví­ckrát, ale vždy mÄ poslali k k otci Rukalkabara či jak se jmenuje. Po stech smrtí­ch jsem se tam dostala, ale pak jsem se zase nedostala po stech smrtí­ch zpátky. Tam to Älo. ZpÄt ne. Když mÄ nezabili Choco, tak Zombie a nějak sem se úplně do toho zamotala, naÄtvala se, že to je na to, že mám být léčitel hroznÄ tÄžký a smazala tu postavu :D NejhorÄí­ na tom je, že mÄ to pak neposlalo po smrti do Prontery, nýbrž zpátky k otci i když jsem byla jen kousí­Äek od Prontery. A to jsem to u Kafry uložovala, tak to nechápu. Ale to je jedno. Tak či tak jsem sama, tak bych to asi i tak nezvládla. A ve hře jaksi neovládám chat, tak se tam ani nedokážu zeptat D: A když ne to léÄí­cí­, tak pak nějaký obchodovací­, ale to je i u jiných her dost tÄžký a dlouho se to uÄí­m i jinde natož tady :D

 

A ten two hand quicken knight se jak jmenuje ve hře?

no hm, to je proste knight, z povolania swordman. pouziva skill two hand quicken(na czechro wiki je tento build popisany trochu podrobnejsie ako tu, pohladaj). zarobis dake prachy na huntoch a drope, kupis wingy, a mozes ten prestup na acolitu skusit znova. ist peso je fakt trochu tazke ked nemas sprievod.

a hlavne ked sa pytas od niekoho pomoc, tak treba trpezlivost. je mozne ze ta pocuva hrac ktory ti chce pomoct, ale v tej chvily obchoduje alebo robi nieco kvoli comu ti nemoze odpisat :D takze treba pockat, nespamovat, obcas poprosit o pomoc. pripadne ak hravas aj v noci, tak mi napis a ja ta odprevadim kam treba:)

a eventuelne sa presun na irc, nech to tu nie je ako daky chat :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...