Jump to content
Reborn fórum

Assassin-buildy


medved

Recommended Posts

A není­ mnohem jednoduÄÄí­ a bezpeÄnÄjÄí­ varianta grimovat isis? Tam se dá expit krásnÄ, i bez boostů a nejlí­p mí­t v kataru 2x santa poring.

Bezpecnejsi? To zcela stoprocentne. Ale nikde jinde krom Labu3F tolik expu nedam a jelikoz se Sin do normalni party do Labu bez protekce nedostane a ja zatim nemam Mummy karty abych tam moh solo, tak je to pro me lokace s nejvetsim pomerem exp/cas. Vam se mozna tech 21% zda jako malo, ale nezapominejte ze mate mirne vyssi rate :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

S tí­m labem máÄ pravdu, tam se sini berou jen ze známosti a taky tam jsou jen do poÄtu.

 

21% málo není­, já chodil jako sin na isis od 95 a poslední­ dva levely jsem dÄlal zásadnÄ jen tam. Leze to tam pořád hodnÄ, subjektivnÄ si myslí­m, že ví­c než v jupu, ale v jupu jsem už dlouho nebyl, tak neví­m.

Na isis můžeÄ vzí­t klidnÄ Ätvrt mapy (bohužel se tam pletou matyrové a hlavnÄ mimicové) a pak to pogrimujeÄ nÄkolika grimy (mám double hallowed katar +7), protože mají­ málo hp i def. Proto se mi zdají­ výhodnÄjÄí­, ovÄem ten drop kromÄ matyr karty je bí­da.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tak to si asi dobrej lucker když potřebujeÄ asi 260 flee ..a jakmile jich de trochu ví­c tak bys potřeboval 300 flee .. možná to nÄkdy zkusim ale spí­Ä to nehrozí­

Dve slova: PERFECT DODGE :)

 

Dokud te netrefi ten prvni, tak ti v poho staci 260 flee(a nekdy i min, pac obcas mi skonci agi kdyz tahnu vlacek, takze moje flee klesne na 250+), protoze kdyz nevlackujes nejak sebevrazedne, tak jich do tebe valna vetsina z vlacku vubec nejde.

Kdyz se do me pusti celej vlacek, tak je flee uplne nanic, ani 990 flee by mi nepomohlo - a prave proto tam je ten perfect dodge, kterej neni redukovanej poctem potvor.

 

A abych prebehl pripadne protiargumenty - muj build ma 1 base LUK, takze veskery PDodge je z equipu, ktery navic neni nijak zvlast nesehnatelnej.

 

Nechapu proc se furt snazis dokazat ze tam vlackovat nejde, kdyz sem ti postnul dva screeny(=dukazy :P) ze to jde.

 

Podle me pro sina sina jsou 3 dobre lokace :) .. Niff..Isis a Venatu a jelikoz na czRo nefakci Peti :) Tak Moonovi ani nic jineho a lepsiho (krome labu) nez Venatu nezbejva :) mno nebo zabijet isisky po jednom :)

Zapomel si na HO s Assassinator Boots(Am Mut karta), Sleepery, Zelvy, pripadne labf2

Link to comment
Share on other sites

já neřikám že to nejde..tvrdí­m že si lucker jak si sám napsal: dokud tÄ první­ netrefí­...a neboj to že tam musí­Ä mí­t lucky dodge výbavu vim taky

No vsak jak te trefi prvni tak portnes, nez te trefi ostatni(u vas na to mate trochu min casu nez ja, pac mate jinak nastaveny spozdeny dmg). V jupu vetsina smrti nepochazi z toho ze by te prejel vlak, ale z toho ze nestihnes portnout, nebo si omylem zmackl enter/mezernik, cimz sis vyradil /bm, nebo protoze dostanes lag(na CzRO to je casto :)), nebo ze se portnes do vlaku kterej si tahnul.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

já neřikám že to nejde..tvrdí­m že si lucker jak si sám napsal: dokud tÄ první­ netrefí­...a neboj to že tam musí­Ä mí­t lucky dodge výbavu vim taky

 

okud mluví­Ä o nÄm jako o luckerovi tak neví­Ä o Äem je řeÄ:bye: to mi veř :bruce_h4h: jak řek- je to o cviku a ne o lucku . Za 3-4 hodiny treningu to budeÄ dávat taky. ale zkouÄej to na zaÄátku lvlu- budeÄ hodnÄ umí­rat.

Link to comment
Share on other sites

Guest Reinard

Sinku sem taky expil v jupe.. a neni tam opravdu zadnej problem :P .. ze zacatku sem si to tahal i s Fortune swordama,ale zjistil sem ze to jde i bez nich :bye: (dostal sem sice o par instantu navic :bruce_h4h: ale je to opravdu pohoda )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Postnem tu moj build, typicky Assasin hybrid/katar build... Ale v skilloch som to parkrat dosral. Nedoporucam prijst ozraty za PC a robit lvly lebo na dalsi den zistis, ze si si dal zly skill. :laughing1:

 

Som na job lvl 37 a nakoniec cem aby to vyzeralo takto:

 

10 KM

10 SB

5 Grim

10 Cloaking

5 RH

1 LF (alebo 0? Treba to vobec ked som katar sin?)

6 Enchant Poison

 

Staty som tu uz myslimze postoval ale tak nevadi. : )

 

STR 90+6

AGI 90+7

DEX 40+7

VIT 5+6

INT 20+6

LUK 12+0

 

-Edit-

Taka velmi n00bska otazka (nezdrbte ma :)

Jak je to s tym prestupom na Crossa?! Spravim sina 99/50, potom high thief na job 40 a potom sin cross?! Vobec tomu nexapem lebo som este nepresiel zlatu hranicu lvlu 70 xD Keby mi to nejaky trpezlivy hrac vysvetlil bolo by to super. :)

Link to comment
Share on other sites

Taka velmi n00bska otazka (nezdrbte ma :laughing1:

Jak je to s tym prestupom na Crossa?! Spravim sina 99/50, potom high thief na job 40 a potom sin cross?! Vobec tomu nexapem lebo som este nepresiel zlatu hranicu lvlu 70 xD Keby mi to nejaky trpezlivy hrac vysvetlil bolo by to super. :)

 

V podstatÄ správnÄ, akorát se nepřestupuje na High Thiefa, ale na Novice High, pak až na High Thiefa. Na přestup na Crose ale musí­Ä mí­t u Thiefa job 45, ne jen 40. Jo, a už se to tady psalo moooockrát.

Link to comment
Share on other sites

V podstatÄ správnÄ, akorát se nepřestupuje na High Thiefa, ale na Novice High, pak až na High Thiefa. Na přestup na Crose ale musí­Ä mí­t u Thiefa job 45, ne jen 40. Jo, a už se to tady psalo moooockrát.

 

A skilly mas jake? Normalne thiefske? Lebo u crossa je napr. napisane ze soulbreaker potrebuje katar mastery (teraz si vymyslam) a to sa bere do uvahy co si mal este za sina jake skilly alebo co? Lebo som pocul, ze po prestupe na high novice sa ti odoberu skilly a staty. :flirt:

Link to comment
Share on other sites

A skilly mas jake? Normalne thiefske? Lebo u crossa je napr. napisane ze soulbreaker potrebuje katar mastery (teraz si vymyslam) a to sa bere do uvahy co si mal este za sina jake skilly alebo co? Lebo som pocul, ze po prestupe na high novice sa ti odoberu skilly a staty. :flirt:

 

 

UrčitÄ by jsi odpovÄÄ naÄel v jiném topicu k tomu urÄenému, ale budu marnit svým Äasem tak jak to občas dÄlám na herní­m Main-u... takže po rebornu, když přestupujeÄ z assasina 99/50 se staneÄ high novicem- vÄechny staty na 1 a dostaneÄ 100 nerozdÄlených stat pointů, ze skillů ti zůstanou jen quest skilly... na job 10 můžeÄ přelézt na high thiefa a z toho na job 45-50 sinX staÄí­? Doufám, že je to to co jsi chtÄl vědět

 

Pozn: Uf

Link to comment
Share on other sites

Já bych taky určitě poÄí­tal s 50jobem sinXovi se hodí­ prakticky vÄechno na max... staÄí­ si jen vybrat co nechat na osmi bodech jestli hide nebo steal... steal 10 se hodí­ vždycky, ale zase hide 10 je pÄkné třeba v F3 stomatologické laboratoři^^ nad ořezání­m niÄeho jiného bych neuvažoval bo ostatní­ skilly jsou prakticky podmí­nkou třeba u klasického sina opomí­jený envenom :flirt:

Link to comment
Share on other sites

UrčitÄ by jsi odpovÄÄ naÄel v jiném topicu k tomu urÄenému, ale budu marnit svým Äasem tak jak to občas dÄlám na herní­m Main-u... takže po rebornu, když přestupujeÄ z assasina 99/50 se staneÄ high novicem- vÄechny staty na 1 a dostaneÄ 100 nerozdÄlených stat pointů, ze skillů ti zůstanou jen quest skilly... na job 10 můžeÄ přelézt na high thiefa a z toho na job 45-50 sinX staÄí­? Doufám, že je to to co jsi chtÄl vědět

 

Pozn: Uf

 

To som xcel vediet. :)

Akurat poslednu vec nexapem. :flirt: Jake skilly ma high thief? Take iste ako thief? Je tam nejaky rozdiel vo vyzore, tazsie expenie alebo take daco?

Link to comment
Share on other sites

To som xcel vediet. :)

Akurat poslednu vec nexapem. :flirt: Jake skilly ma high thief? Take iste ako thief? Je tam nejaky rozdiel vo vyzore, tazsie expenie alebo take daco?

Skilly má stejné a vypadá stejnÄ, jen má troÄku ví­c HP a SP. Expí­ se hůř. V databázi najdeÄ potřebný poÄet expů. Ale tohle vÄechno najdeÄ jinde...

Link to comment
Share on other sites

OsobnÄ nechápu jak nÄkdo může plánovat transcendent class a přitom nevědět základní­ vÄci o ragnaroku... :flirt:

 

ohlednÄ skillů... zde skilly na normální­ho thiefa a na assasina a zde skilly na HT a crosse. DoporuÄuji ti prolézt celé thief forum, určitě se najdou i nějaké cenné informace i v rogue/stalker topikách...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

To čí­slo je procentní­ šance na critical íştok. Pokud máš zbraň typu katar tak se ti zdvojnásobuje, i když to tam vynásobené není­ (máš napsáno 35 crit, s katarem tam je napsáno pořád 35 crit, ale ve skutečnosti je 70%).

Link to comment
Share on other sites

To čí­slo je procentní­ šance na critical íştok...

... nicmene se tato sance jeste snizuje o nejaky pomer LUKu nepritele (myslim ze LUK/5, nejsem si 100% jisty - proto je docela tezke dat crit angelingovi) ... takze skutecna procentni sance na crit byva nizsi. Tedy crit 100 neznamena kdekoliv jakkoliv 100% sanci na crit.

Link to comment
Share on other sites

... nicmene se tato sance jeste snizuje o nejaky pomer LUKu nepritele (myslim ze LUK/5, nejsem si 100% jisty - proto je docela tezke dat crit angelingovi) ... takze skutecna procentni sance na crit byva nizsi. Tedy crit 100 neznamena kdekoliv jakkoliv 100% sanci na crit.

 

 

Doplnim ze statusem Curse (magnolia card) se da velmi pekne snizit nepratelsky LUCK na 0. :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...