Jump to content
Reborn fórum

Assassin-buildy


medved

Recommended Posts

Mno tak nechci přehnaně kritizovat, ale to je snad ten nejhorší­ statbuild, co jsem viděl (když pominu takový věci jako všestranný build se statama 6x 53 :) ).

Tak aspon napis proc ty vsevede :P (konstruktivni kritika ;))

Moon > No tak kdyby byl sin na GW, tak by mel tak 60+- VIT minimalne, ne 35, vadi to snad? dal by si to jinam? napis :) jinak > :)

a k tomu zaokrouhlovani > zamysli se, a rekni - neni to nakonec uplne jedno? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Moon > No tak kdyby byl sin na GW, tak by mel tak 60+- VIT minimalne, ne 35, vadi to snad? dal by si to jinam? napis :) jinak > :)

Ciste PvM charakteru staci uplne bohate 1 base VIT, volny body bych nacpal do AGI/STR/DEX/INT/LUK :)

Link to comment
Share on other sites

Ciste PvM charakteru staci uplne bohate 1 base VIT, volny body bych nacpal do AGI/STR/DEX/INT/LUK :)

Jasne, ale ja moc nemam rad kdyz mam v necem jenom 1 point :) do DEX naprd, je ji tak akorat, na dalsich 10 STR to podle me nevystaci, INT je tak dost zbytecny davat VIC, maximalne do agi nebo do luk, treba na 60 LUK a 20 VIT :)

a jeste P.S.: ty staty by se stejne musely poupravit kvuli equipu

 

Verze s AGI+BLESS a Equipem (acc,garment,armor,boty a zbran)

lvl 99

STR = 80+20

AGI = 82+23

VIT = 22+2

INT = 11+14

DEX = 22+18

LUK = 60+0

 

Crit = 72

Flee = 264

Hit = 139

HP = 8895

SP = 507

ASPD = (s awakem) 177

 

Weapon = +10 Jur - Sidewinder (nejsem si jisty jestli tu funguje tak ze bere sanci 50% z DA na katar :)) + 2x Andre + SS

Armor = Chainmail + Peco2x

Boty = Boots s Matyrem

Garment = Manteau s Whisperem

Acc. = 2x Ring s Koboldem

 

skilly stejne :P BIJTE ME MUCTE ME LYNCUJTE ME ;)

Link to comment
Share on other sites

No v tom původní­m buildu nemáÄ vit na žádný výhodný hodnotÄ, nemáÄ tolik int, aby se ti akorát zvednul sp regen, nemáÄ tolik dex, abys mÄl akorát bonus do atk, s luk ti crit taky vychází­ na desetiny, který se ignorujou a jsou tam úplně zbyteÄnÄ, to samý aspd.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

edit: tak sem konecne prekonal lenost... tu to je.. ^^ (btw: dik Moriel)

 

natural crit sin (planuje se sinX)

 

 

 

Build vypadá solidně standardně, ale ten equip..

Cpát do thief clothes pupu je škoda, nejsou zrovna nejlevnější­, lepší­ je do nich dát rovnou peco peco, pak to využiješ i jako SinX.

Dávat cokoliv do hood je zahození­ karty, použij manteau nebo alespoň muffler, dej tam klasicky třeba whispera, masteringa těžko seženeš.

Mí­sto sandals si kup boots.

 

Kartovat vlastnost se vyplatí­ tu nejvyšší­ co máš, je to nejvýhodnější­ (u tebe agi), protože ušetřené bodí­ky můžeš vrazit do jiných vlastností­. Než někam dáš kartu, tak to vypluskuj alespoň na +6, zbraň na +7, zvlášť teď, když už mají­ všechny karty drop 0,02%.

Link to comment
Share on other sites

Kartovat vlastnost se vyplatí­ tu nejvyÄÄí­ co máÄ, je to nejvýhodnÄjÄí­ (u tebe agi), protože uÄetřené bodí­ky můžeÄ vrazit do jiných vlastností­.

Tohle ale nemusi platit vzdy, pac treba konkretne u AGI neexistuje karta do Accessory co by davala + 3 AGI, narozdil od Mantise pro STR.

Link to comment
Share on other sites

Staty:

str 99+8

agi 35+10

vit 50+2

int 42+4

dex 50+8

luk 1

Skilly:

Thief (celkem jedno)

Double Attack 10

Improve Dodge 10

Steal 5

Hiding 5

Envenom 8

Detoxify 1

Sin

Righthand Mastery Lv.5

Lefthand Mastery Lv.5

Katar Mastery Lv.10

Cloaking Lv.10

Sonic Blow v.10

Grimtooth Lv.5

Enchant Poison Lv.4

Equip:

+5Poo Poo Hat/Angeling hat

Masquerade

Assassin Mask

+5Chain Mail s marcem apod.

+6/+7 Infiltrator s hydrou / 2x+10Gladius[3] s 3x Orc Skeleton Card a 3x Wolf Card (na empo) / +10 various jur se 4x hydra bo 2x hydra + 2x skel worker

+5Manteau s ryadricem

+9 Boots s fire lockem

2xRing s mantisem

 

Samozřejmě tohle je hodně nadhozenej equip, ale je to ideální­

S linkou a aternou to da 4x vetsi sonic myslim že by se to dalo expit

Link to comment
Share on other sites

co nejlevnÄjÄí­ sin čistÄ na grim s boostama:

120 STR

99 AGI (176 ASPD,238 flee bez whispera)

1 VIT

41 DEX

72 INT

1 LUK

 

expení­ tam kde seženu katary tak esli byste mi taky mohli poradit jakej (kartovanej / elementární­) je třeba hodnÄ dobrej do niffu nebo na marcy nebo nÄkde kolem 60 lvl třeba HO bo něco jinýho..myslim jaký katary vzí­t popř. jaký karty .. aspersio je samozřejmost když bude třeba.. endow nechci :( armor asi peco peco .. jinak equip na str..možná matyr/verit (nepoÄí­tám ani s jednim)

Link to comment
Share on other sites

co nejlevnÄjÄí­ sin čistÄ na grim s boostama:

120 STR

99 AGI (176 ASPD,238 flee bez whispera)

1 VIT

41 DEX

72 INT

1 LUK

 

expení­ tam kde seženu katary tak esli byste mi taky mohli poradit jakej (kartovanej / elementární­) je třeba hodnÄ dobrej do niffu nebo na marcy nebo nÄkde kolem 60 lvl třeba HO bo něco jinýho..myslim jaký katary vzí­t popř. jaký karty .. aspersio je samozřejmost když bude třeba.. endow nechci :( armor asi peco peco .. jinak equip na str..možná matyr/verit (nepoÄí­tám ani s jednim)

Infiltrator+enchant poision a vlackovat HO

Link to comment
Share on other sites

Takze to vemu postupne:

Staty:

str 99+8

agi 35+10

vit 50+2

int 42+4

dex 50+8

luk 1

Staty bez equipu sou sice pekny, ale uplne nanic :). Nikdo z toho nepozna kolik budes mit doopravdy STR/AGI/whatever.

 

Jinak, moc INT(IMHO tak 30 s blessem staci), moc DEX(60 s blessem je akorat), malo AGI, moc STR a podle me i moc VIT(ale to zalezi na stylu hrani).

 

Skilly:

Thief (celkem jedno)

Double Attack 10

Improve Dodge 10

Steal 5

Hiding 5

Envenom 8

Detoxify 1

Sin

Righthand Mastery Lv.5

Lefthand Mastery Lv.5

Katar Mastery Lv.10

Cloaking Lv.10

Sonic Blow v.10

Grimtooth Lv.5

Enchant Poison Lv.4

Hmm, Steal na max, o tom zadna, Envenom bych rek moc nevyuzijes(leda tak na blbnuti v pvp) - podle me staci minimalni lvl. Detox mi taky prijde jako ztrata bodu(za obyc Sina, za SinXe to je prereq), kdyz muzes nosit GP.

Jeste bych doporucil Venom Dust aspon lvl 1, ale neni to nutnost.

 

Equip:

+5Poo Poo Hat/Angeling hat

Masquerade

Assassin Mask

+5Chain Mail s marcem apod.

+6/+7 Infiltrator s hydrou / 2x+10Gladius[3] s 3x Orc Skeleton Card a 3x Wolf Card (na empo) / +10 various jur se 4x hydra bo 2x hydra + 2x skel worker

+5Manteau s ryadricem

+9 Boots s fire lockem

2xRing s mantisem

Za prve mi prijde zajimavy ze pocitas se slotovym Infikem na +6/+7, coz je vec skoro nesehnatelna a na druhy strane mas jen +5 Chain Mail, kdyz bys mohl pocitat se slot Ninja Clothes. To samy plati pro Manteau, bud aspon +7, nebo slot Ancient Cape.

 

Assassin maska na GW neni dobrej napad. Gangster mask je mnohem lepsi - na PvM si nos co chces.

 

Dalsi vec, kdyz mas Slotovej Infik, tak vic dmg dosahnes kdyz do nej das Skeleton Workera, misto te Hydry co tam mas - a taky: kdyz mas Boned Infik, netahas s sebou Double Bloody Double Boned Spec. Jur, kdyz je slabsi.

 

Zbrane na empo se mi zrovna "anti-emp" nezdaj. Pokud vim tak wolf c. je uplne nanic, pac zvysuje criticaly a ty nefungujou pri double attacku, takze by ti v polovine pripadu byly uplne nanic.

Kdyz uz zbran na empo, tak Double Damned Gigantic Gladius(2xOrc Skel a Desert Wolf karta) a Ice Pick, pripadne Double Damned Double Gigantic/Triple Damned Gigantic Main Gauche a Ice Pick

 

SamozřejmÄ tohle je hodnÄ nadhozenej equip, ale je to ideální­

S linkou a aternou to da 4x vetsi sonic myslim že by se to dalo expit

K idealnimu equipu to ma daleko :P. Chyby The Sign a Vesper Core 02, 2xRosary s Aligatorama, redukcni Muffy/Manteau na elementy(Marse a spol.), jakykoliv Deadly Armor(Evil Druid Card), Cranial Buckler na tankovani, Assassin Dagger/Combat Knife na to samy a urcite sem jeste na neco zapomel :)

 

co nejlevnÄjÄí­ sin čistÄ na grim s boostama:

120 STR

99 AGI (176 ASPD,238 flee bez whispera)

1 VIT

41 DEX

72 INT

1 LUK

Nemas tam trosku spatne tu INT? :P At delam co delam, tak mi to proste nevychazi na 72 INT(leda hodne do minusu) :P

 

dí­k zkusim to.. a nějakej nápad na 90+ ?:) asi nejspí­Ä niff / isis ?

Sleeperi/Zelvy kdyz bude IP, Juperos 1f kdyz bude perfect dodge equip, HO kdyz bude jen Infik, Niff2F kdyz bude IP a Aspersio, Sealove kdyz budou kudly s Drainliarama(pripadne jedna kartovana kudla a jedna elementarni VVS).

 

Na rebornu by sel i Niff jedna, pac tu funguje Smokie - na ostatnich serverech to nezkousejte, tam totiz nefunguje :P

Link to comment
Share on other sites

 

Nemas tam trosku spatne tu INT? :) At delam co delam, tak mi to proste nevychazi na 72 INT(leda hodne do minusu) :)

Sleeperi/Zelvy kdyz bude IP, Juperos 1f kdyz bude perfect dodge equip, HO kdyz bude jen Infik, Niff2F kdyz bude IP a Aspersio, Sealove kdyz budou kudly s Drainliarama(pripadne jedna kartovana kudla a jedna elementarni VVS).

 

Na rebornu by sel i Niff jedna, pac tu funguje Smokie - na ostatnich serverech to nezkousejte, tam totiz nefunguje :P

 

asi sem udÄlal chybu že sem nenapsal základ plus bonusy ... opravdu to takhle vychází­ a tolik int je čistÄ kvůli tomu grimu a hidu :)

i když si myslí­m že to není­ potřeba páÄ vÄechno podstatné tam je :P

ale tak:

STR 93 27

AGI 77 22

VIT 1

INT 58 14

DEX 23 18

LUK 1

jak sem řikal..equip na str

Link to comment
Share on other sites

No, tim padem te INT je zbytecne moc :). Ja mam 12+4 a s blessem+magni mi to na grimovani v Jupu staci(a to je zabijim jen Infikem, kdybych mel zbran na roboty, tak spotrebuju SP mnohem min), pac mi stejne vzdycky skonci KE driv nez mi dojdou SP - a vlackovat bez ke je zvlast na vyssich lvlech znacne ztratova zalezitost :).

 

Na HO mi SP chybeli jen na nizsich lvlech, pozdeji se tam da vlackovat i bez jakejkoliv boostu nekolik desitek minut.

 

EDIT - az ted sem si vsimnul kolik mas DEX. Strasne malo. Tim padem pada vlackovani v Jupu, no chance. Na nizsich lvlech budes missovat i HO. Ja mam 42+18 DEX a na nizsich lvlech sem je missoval taky, takze ty to budes mit jeste tezsi.

Link to comment
Share on other sites

vlakovat jupe? až dáÄ flee tučim 320 tak mi řekni :X já nevim jak ty ale tady: venatu melee range 4pole... dimik range range 9 polí­Äek :).. s tou dex máÄ asi pravdu na nižÄí­ch lvlech to nejspí­Ä bude chtí­t ví­c.. jeÄtÄ si to promyslim tak dí­k

Link to comment
Share on other sites

vlakovat jupe? až dáÄ flee tučim 320 tak mi řekni :X já nevim jak ty ale tady: venatu melee range 4pole... dimik range range 9 polí­Äek :).. s tou dex máÄ asi pravdu na nižÄí­ch lvlech to nejspí­Ä bude chtí­t ví­c.. jeÄtÄ si to promyslim tak dí­k

260 flee(tolik mam momentalne ja a tolik zaroven staci na ty zeleny, kteri maj nejvetsi hit) a fortuny je zvladnes naklid. Jen to chce trochu cviku a mit pripravenej prst na wingach, kdyby se neco posr... (jako ze se vzdycky neco pose ... :)).

 

Na CzRO sou Venatu taky ranged - pokud vim tak ta mapa je uplne stejna na obou serverech(co se tyce poctu potvor), jen vy mate lepsi dropy :P (Drifter[1], Armor Charm)

Link to comment
Share on other sites

moone koukni se prosí­mtÄ do DB pořádnÄ ... potřebujou flee nÄkterý i 270 .. např http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?monster=1670

Ty se prosimte podivej poradne co sem napsal - nikde sem o vlackovani Dimiku nemluvil(konkretne jsem psal Juperos 1F a tam zadny nejsou), jednak to je pri jejich poctu zivotu znacne neefektivni(zvlast kvuli SP), cesta tam trva dyl a navic je u nich Vesper - cili Venatu stacej v poho.

Link to comment
Share on other sites

a já mluvim o tom že to bude čistÄ levnej grim ... a i kdyby to nebylo o vlakování­ tak jako mám zabí­jet grimem jedno maximálnÄ 3 ?:) nehledÄ na to že na venatu potřebujeÄ 260 flee a to není­ z kategorie levno ..

Nerikej mi ze nesezenes Whispera.... kdyz osekas tu INT, tak budes mit uplne stejne base AGI jako ja, takze flee by nemel bejt problem. A Fortunu ma snad uplne kazdej vlackar, tak ti je snad nekdo z guildy puci, ne? :)

Venatu se daj vlackovat tak po 15ti/20ti robotech pokud je KE a uplne nejlip to de v horni levy casti mapy - takze nejlepsi je kdyz vas tam je vic(lepsi respawn - nemusis tolik chodit), coz u vas asi nebude, jak te tak posloucham.

 

Ja sem tam za vcerejsek udelal na 95.lvlu 21% a to sem minimalne 11krat umrel(vetsinou na lag/position lag). Kdybych mel zbran na Grim(3x Archer Skeleton je ta levnejsi varianta) bylo by to lepsi, pac bych je zabil driv nez by se rozprchli a ja pak nemusel rehidnout, aby zas prisli ke me(- velka sance na smrt :D)

Link to comment
Share on other sites

Ja sem tam za vcerejsek udelal na 95.lvlu 21% a to sem minimalne 11krat umrel(vetsinou na lag/position lag). Kdybych mel zbran na Grim(3x Archer Skeleton je ta levnejsi varianta) bylo by to lepsi, pac bych je zabil driv nez by se rozprchli a ja pak nemusel rehidnout, aby zas prisli ke me(- velka sance na smrt :D)

 

A není­ mnohem jednoduÄÄí­ a bezpeÄnÄjÄí­ varianta grimovat isis? Tam se dá expit krásnÄ, i bez boostů a nejlí­p mí­t v kataru 2x santa poring.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...