Jump to content
Reborn fórum

Assassin-buildy


medved

Recommended Posts

nj to je mozny. mimochodem ohodnoti mi nekdo muj build? neni to nic moc je to funny a de hlavne o dmg grimu, SB, a crity (ne neni to nesmysl :strongbench: )

 

str: 99

agi: 50

dex: 24

vit: 20 (tusim ze tak nejak mi to v calculatoru vyslo :air_kiss: )

luk: 70

 

equip: +5 double critical katar

thief clothes (nebo chain mail nemuzu se rozhodnout :))

shoes se zombikem

 

popr. infl ale je nizka agi takze mozna na GW...

 

edit: cose tyce tho high ratu stejne sem zadnej equip nemel :) (nanejvys jamadhar :) pac se mi nechtelo ultrarychlehuntit :))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

ja ten rozdil poznam v klidu jenze tem kteri me na GW zabiji behem tri vterin je to zjevne jedno^^

 

Edit-vzhledem k tomu ze hraju na final kde vit na GW zas az takou roli nehraje mi staci cloaking blow strategie na utoky a near-emp-grim strategie na obranu... jak me souper hodi z hidu budu holt muset bojovat nad zemi a tam uz ten rozdil videt bude no :strongbench:.... ale jinak tu mam i white pot rulii takze to mozna pude

Link to comment
Share on other sites

ja ten rozdil poznam v klidu jenze tem kteri me na GW zabiji behem tri vterin je to zjevne jedno^^

 

Edit-vzhledem k tomu ze hraju na final kde vit na GW zas az takou roli nehraje mi staci cloaking blow strategie na utoky a near-emp-grim strategie na obranu... jak me souper hodi z hidu budu holt muset bojovat nad zemi a tam uz ten rozdil videt bude no :strongbench:.... ale jinak tu mam i white pot rulii takze to mozna pude

24421[/snapback]

ehh tak bych prosil, aby sis tyhle rozumy nechal pro final forum ) jestli tam teda nejaky je.

A WP ti sou na prd ve stunu )

Link to comment
Share on other sites

nejsem nekdo kdo je v ragnaroku zahrabanej cely dny ackoli rodice si to mysli /heh a nawic sem GW suxxxx takze mam radsi PvM /hmm (ale i tak mam vlastni gildu /heh ) nawic nemam trpelivost na hunteni nejakeho extra equipu takze se musim spokojit s koupenym u NPC :) proto se nedivte ubohosti meho buildu ktery se da zahrat i se slabsima zbranema :)

 

jinak neporadil by mi nekdo kde se da slusne vydelat na normalnim lootu kterej se prodava NPC se sinem okolo 65 lvl? Diky

Link to comment
Share on other sites

BU /heh potřebuju pomoc s buildem crit sina, s PvP a GW moc nepoÄí­tám, ale člověk nikdy neví­ /... /heh bude to moje první­ postava tu na Rebornu tak to nechci po*Älat:-) zrovna sem to prohnal calcem. staty jsou i s bonusama za 50. job lvl a z equipu

 

str 79+11

agi 86+14

vit 34+2

int 1+5

dex 24+8

luk 50

nezbyde žadnej bodí­k :D

 

8944 hp

431 sp

aspd 171 (s awakem 175)

 

pude to? nebo byste na tom něco zmÄnili? předem dí­k za odpovÄdi /thx /gawi

 

btw, tohle je můj historicky první­ post na forum, tak sem to snad nezlamil /hmm

Link to comment
Share on other sites

Pokud je to hlavne na solo hrani, tak bych klidne nechal ten puvodni build. Maximalne bych dal tu dex 32+8, ale davat Str za kazdou cenu na 100 neni na solo hrani potreba. Ja hral na czro criticala se str40 a taky to slo :D

Link to comment
Share on other sites

asi pojedu ten první­ build- ví­c aspd, ví­c crit....... str 90 je podle mÄ dost a s triple critacal jurem to bude samej critikal /gg dneska odpoledne patchnu Sakray a hned do hry:-) moc dí­k, mÄjte se a napiÄte mi ve hře ( Scrooger jméno mé) /gawi

Link to comment
Share on other sites

PvM samozřejmÄ pojedu, GW nevim, proto ta neutrální­ vit 32+4 /heh agi bych nechal, nemám rád když mÄ nÄkdo trefuje a chci aspoř tÄch 175 aspd /gg bude to moje první­ postava tak poÄí­tám s íşpravama buildu, naví­c asi neseženu equip, se kterym sem to poÄí­tal /sob uvidí­me jak to pude......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
PvM samozřejmÄ pojedu, GW nevim, proto ta neutrální­ vit 32+4 /heh agi bych nechal, nemám rád když mÄ nÄkdo trefuje a chci aspoř tÄch 175 aspd  /gg  bude to moje první­ postava tak poÄí­tám s íşpravama buildu, naví­c asi neseženu equip, se kterym sem to poÄí­tal /sob uvidí­me jak to pude......

25111[/snapback]

 

Pokud budes pouze PvM urcite uber vit a dej vic agi hodi se to na vlackovani a pokud pocitas s crossem pude ti cesta knemu o mnohem lip ja jel za sina 99 agi zaklad (to sem trosku prehnal no.. /heh ) ale zas sem si nemoh stezovat na flee a tahani vlacku slo bezvadne..ale jestli je to tva prvni postava radsi tech max agi nedavej :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

bych chtěl zkritizovat equip hunt build :) počí­tám s lvl 89 .. crit sin i když by huntil na low def pří­šerách :)) s priestkou za zadkem (glo impo boosty)

88+22 str

56+23 agi

7+2 vit(sem jednou omylem naklikal :) )

1+14 int

32+18 dex(kdyby byl vyssi lvl tak 42+18 ;) )

50+30 luk

eq: matyr, hot blooded bandana, angel ears, picky(str+1) v armoru, mozna whisper esli ho sezenu, 2x kobold v clipu nejspis mno (bo je lepší­ počkat na 90 a dát je třeba do glove? slot ring se mi na eq hunt nechce shánět ani plejtvat ;) ) a element katary..

s awakem 173 aspd (kdybych to expil vejš tak plánuju zhruba 175/6)

crit 66

hit 139

flee 208+ (whisper ;) bo aspoň condor ;) )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Univerzal s katarem, flexibilni bez equipu, neni na GW, je to hodne cca at si to prenda kazdej jak chce podle potreby, je to urceny tem co zacinaj se sinem a nevi kam co davat, aby meli aspon nejaky okruhy :)

 

STR = 74+6

AGI = 80+10

VIT = 35+2

INT = 11+4

DEX = 34+8

LUK = 55+0

 

Aspd s Awakem = 179,69 cca = 180

HIT = 141

Flee = 188 (bez ID)

HP = 8191

SP = 466

CRIT = 17,5

 

Skilly : Sonic 10, Katar M. 10, Grim 5, Cloak 10, Enchant Poi. 10, Venom D. 2

Thief Skilly (prechod z 40, ze sina 2 pointy) : DA 10, ID 10, Envenom 10, Detoxify 1, Steal 5, Hide 5

 

Have Fun :)

Link to comment
Share on other sites

Univerzal s katarem, flexibilni bez equipu, neni na GW, je to hodne cca at si to prenda kazdej jak chce podle potreby, je to urceny tem co zacinaj se sinem a nevi kam co davat, aby meli aspon nejaky okruhy :)
Mno tak nechci přehnanÄ kritizovat, ale to je snad ten nejhorÄí­ statbuild, co jsem vidÄl (když pominu takový vÄci jako vÄestranný build se statama 6x 53 :) ).
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...