Jump to content
Reborn fórum

Assassin-buildy


medved

Recommended Posts

Záleží­ na buildu... pokud jedeÄ natural crit sina tak bych se L/R hand mastery vykaslal. Pokud mas agi str build tak si dej alespoř RHM na max, LHM se imho nevyplatí­ vůbec, protože vÄtčinou máÄ kudlu v levé ruce jen na race/ele/size karty. Co kdyby jsi se náhodou dostal k pořádným kudlám :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

No jo u kudly ale ja mam katar. A jestli se nemilim tak na katary se to nevzahuje:-/

 

Když si přeÄteÄ popisek tak máÄ jasno :) Je jen na tobÄ jestli si tu RHM dáÄ nebo ne, mí­sto ni si dej skilly klidnÄ do poison vÄtve...

Link to comment
Share on other sites

Moje sinka je na tom dost podobnÄ, jen má 1+2 vit a ví­c int, tuÄí­m že dokonce s blessem 36. Dal jsem tolik protože nÄkteré vÄci jsem mohl huntit jedinÄ se sonicem (linka + endow). Proto má taky ví­c str než agi. Té int jsem nikdy nelitoval, nÄkterým lidem se dokonce stává, že jim při grimování­ dojdou SP a já nemÄl problém regenerovat sonic 10 s blessem a magni :) Kdo chce tak může přehodit int s vit a bude se mu nejspí­Ä lí­p tahat :)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Co byste řekli na build sina, který by byl přednostnÄ urÄen na rychlý přechod na crosse, takže bych to bral hlavnÄ jako tahání­ vláÄků a následný likvidování­ grimem, crity neberu, gw taky ne. Elementární­ katary beru jako standartní­ vybavení­.

 

STR...kolem 120 i s jobem a equipem (jde o max dmg)

AGI...kolem 85 (flee a aspd a poÄí­tám s whisperem)

VIT...do 20 (pár hp naví­c se hodí­)

INT...36 (ví­c sp na SB/grim a regeneraci)

DEX...40-50 (kvůli hitu)

LUK...nic:-)

 

Katar mastery, SM, grim na max, ostatní­ dle potřeby (cloack je nutnej na grim) a chuti.

 

Tak co si myslí­te?

Link to comment
Share on other sites

 

STR...kolem 120 i s jobem a equipem (jde o max dmg)

AGI...kolem 85 (flee a aspd a poÄí­tám s whisperem)

VIT...do 20 (pár hp naví­c se hodí­)

INT...36 (ví­c sp na SB/grim a regeneraci)

DEX...40-50 (kvůli hitu)

LUK...nic:-)

uplne to same [az na drobnosti kvuli eq] jedu ted ja [akorat mam 60 dex bez blessu], a reknu ti akorat tolik:

dobrej expici build, ale aspd 175 mi obcas pripada dost pomala:( kdybych to jel nekdy znova, nebal bych se dat base agi kolem 80.

Link to comment
Share on other sites

No jeÄtÄ se dá poÄí­tat (pokud seženeÄ priesta) s boostama, to máÄ hned dalÄí­ch +12 agi a +10 str, int a dex a to se hodí­, ale je to spí­Ä na sólo expení­, tak nějak to mám radči když sem nezávislej na partÄ.

 

Tu agi možná jeÄtÄ zvýÄí­m na íşkor int, vit by se mohla zručit na 1, grim zas tolik sp nepotřebuje, akorát by pak asi bylo mí­ř sp na SB a ten stojí­ docela dost...možná by se pak hodilo hodit do equipu Shinobi sash, ale nerad bych oželel nějakej ten ring s mantisem nebo tarou, kterej by s crampem dával pÄknej bonus do str.

Link to comment
Share on other sites

No jeÄtÄ se dá poÄí­tat (pokud seženeÄ priesta) s boostama, to máÄ hned dalÄí­ch +12 agi a +10 str, int a dex a to se hodí­, ale je to spí­Ä na sólo expení­, tak nějak to mám radči když sem nezávislej na partÄ.

 

Tu agi možná jeÄtÄ zvýÄí­m na íşkor int, vit by se mohla zručit na 1, grim zas tolik sp nepotřebuje, akorát by pak asi bylo mí­ř sp na SB a ten stojí­ docela dost...možná by se pak hodilo hodit do equipu Shinobi sash, ale nerad bych oželel nějakej ten ring s mantisem nebo tarou, kterej by s crampem dával pÄknej bonus do str.

Mno na expení­ bych se nebál jet 99 str 42 dex a zbytek (86) agi a nebo 99 str 32 dex a 91 agi s tí­m že rozumnej build kterej by byl eventuelnÄ na GW/PvP bych udÄlal až za SinXe. Tarou + Cramp? LevnÄjÄí­ už je Mantis + Vanberk. Výsledek je stejnej (tarou 2 v combu 2+3 zatí­mco mantis 3 vanberk 2 a můžeÄ je mí­t i zvláÄÂť)... A na expení­ ti staÄí­ málo SP, takže intu oželí­Ä, když tÄ mobové chytnou tak tÄ vÄtčinou stejnÄ zabijou (ideál je expení­ třeba v niffu, navláÄkovat a zabí­t a znovu a znovu až do 99 nebo íşplného zblbnutí­ - co přijde dří­v).

Str ti vyjde 99 +6(job) +10(bless) +4x2(2xRoM) to máÄ 123 a klidnÄ můžeÄ mí­t SP headgear a muffler (i když tam radči whisper)

Dex vychází­ při 42+18 na 75 lvl na 135 hit - 73% Äance že trefí­Ä i disguise, se zbytkem není­ problém, s dex o 10 nižÄí­ je to o 10% mí­ř, zase ta Äance se s levlem zvedá o % a na 75 lvl to vláÄkování­ celýho niffu tak moc neřeÄí­Ä...

Agi - s whisperem máÄ pak na 90 lvl (s dex 42) s lvl 10 increase agi 242 flee je o 43 ví­c než potřebujeÄ na dullahana (ten tÄ trefí­ jen critem). A řekl bych že i v dost jiných lokací­ch nebudeÄ mí­t s flee problém...

Int 1 tj na 75 lvl = 464SP a na 90 lvl = 534 SP s CoMkou, na 99 je to už 577SP

 

 

Boosty jako agi a bless potřebujeÄ na tahání­ už jen kvůli rychlosti a není­ problém naexpit si nÄkde acolytu jen s tÄmito skilly. ZezaÄátku by se vyplatil i priest kvůli KE, impu a aspe. Tam ty vlaky jeÄtÄ nejsou tak velké aby tyto boosty spadly.

 

Dří­v takhle expilo hodnÄ sinů a to jeÄtÄ nebyly (3)slotové fire katary, teÄ by to dávali i s nižÄí­mi lvl lí­p než dří­v.

Link to comment
Share on other sites

Takže optimální­ asi bude rozdÄlit body statů jen mezi str/agi/dex a ostatní­ vynechat. Takže při dobrým hitu bude maximální­ dmg, aspd a flee.

 

No mám sice fire a ice katary, ale ne oslotovaný a ikdyby byly slotový tak bych nevěděl jakou kartu tam vrazit, stejnÄ teÄ žádný nemám takže karty moc neřeÄí­m a vystaÄí­m si na expení­ s neslotem.

 

Pokud by se sehnal earth a wind katar, vyplatí­ se chodit na hil windy a pak anoliany nebo spí­Ä nif?

 

No a co se buildu týÄe, je otázky který staty první­ maxovat, já sem zvolil agi na 60, teÄ bych to vidÄl asi dát dex na 32, pak asi str na max, pak kousek agi, zbytek dex a nakonec dokopat na max i agi.

 

Nějak prostě nikdy neví­m který staty jet první­ :D

Link to comment
Share on other sites

Pokud není­ zakázané metamorfovat dimiky za íşÄelem zjednoduÄení­ expení­... juperos. Ale není­ to sranda, popří­padÄ dalÄí­ patro kde nejde portovat :-/

Na hill windech se dají­ vydÄlat nějaké drobné, ale závratný exp neÄekej. HodnÄ teÄ letí­ rachel sanc, neví­m jak to vypadá na isiskách v poslední­ dobÄ, ale mohlo by to taky jí­t a jak tu psal ell, niff :D

 

Ličky už maj respawn time...

Link to comment
Share on other sites

jj v Rachelu to jde hezky hlavne na malych lvlech, me tam skakalo i 10% za vlacek a na nejakeho priesta na dual jsem nemel ani pomysleni. jen to chce odtahnout si hordremliny nekam stranou... no ale to uz jsme trochu off topic.

 

k statu jeste takhle:str nemusis hrotit na 99, stejne ji hned nebudes mit finalni protoze pred 90lvl nenavleces ringy[1]. takze nejprve dej slusnou agi [50], pak str [70, osvedcilo se mi drzet si uz od zacatku str o neco vyssi nez agi, ale ja mel po ruce aktivniho priesta tak nevim], nasledne dex [do finalni podoby at se s tim dal nemusis zabyvat]. no a pak jen str/agi nejak rovnomerne vzdy pro dosazeni nejakeho toho bonusu na atk/aspd, anebo podle toho co budes v danou chvili vic potrebovat.

Link to comment
Share on other sites

Tak sem to hodil do kalkulátoru a vyÄlo mi zhruba tohle:

 

STR 99+6

AGI 85+10

VIT 3+2

INT 8+4 (jen kvůli regenu)

DEX 42+8

LUK 1

 

Kvůli dmg volí­m STR equip, takže asi takhle:

 

Mationette doll +1 STR s Crampem +3 STR

Ring +1 STR s Mantisem +3 STR

Ring +1 STR s Tarou +2 STR

Angel Wing Ears +1 STR

Thief Clothes s Pickym +1 STR

Boots s Antique Firelock +2 STR (ale neví­m, asi to beru jako plýtvání­)

 

Ostatní­ equip je samozřejmÄ mařteau s whisperem, lower headgear zatí­m neví­m a do ruky bych to vidÄl na naslotovaný elementární­ katary s kartama jak tu bylo psáno pár pří­spÄvků zpÄt a bude to dávat hodnÄ silný Älupky a auro třes se :D

 

Takže celkem to dá str 99+31 (s blessem) a agi 85+23 (inc.agi a thief clothes)

 

Hp tuÄí­m kolem 6,2k, sp teÄ neví­m, ale staÄí­ to

 

Aspd s berserkem kousek pod 180 (pokud si to pamatuju dobře :) )

 

Tak co vy na to?

 

(Za pří­padné řádÄní­ Äotka na mé klávesnici se omlouvám)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šotek tam byl :D Manteau se to pí­še a ne MAŇTEAU :)

 

Jinak celkem dobrý build jen nemusis tolik cpát do str, ty botky a i ten picky je uz zbytečné.....

 

Viděl bych to spí­š na nějaký drop equip... tj do headgearu Myst Case (drop gift boxu) a do accessorek Mimic(Drop OBB)...

Do armoru pupa/pecopeco...v pří­padě Abbey,Geffen expení­ Evil druida....

Do botek matyra/verita :)

 

Berserk použí­vat nemůžeš, pokud si ho teda nechceš házet přes Alchema...

Link to comment
Share on other sites

Navic budes mit podle me problemi s SP, tvoje int je nizka a o SP equiptu si nic nepsal.

Taky pravda, klidnÄ uber ze str a dej to do int..nebo si sežen Earth Deleter card (na grim luxusíş, profu/manzelku... klidnÄ by Äla priestka/manželka :D to se celkem vyplatí­ :)

Link to comment
Share on other sites

to hej, len potom u manzela/ky sa predpoklada ze ti vydrzi kusok dlhsie, aj ked moze si po prestupe potom zhanat druhu ^^

 

co je este super vec je baby priest - k boostom ti prihodi este aj neodexpovaci skill, aj tak musi byt baby na mape, aby ten skill fungoval. A linker ako decko sa spravit neda :/

Link to comment
Share on other sites

Takže v podstatÄ by se to hodilo nechat str bez blessu na 110 a radÄji to naházet do int kvůli sp a regenu? Kdosi mi tu psal že se sp nebudou problémy, ale teÄ sem si už něco do int přihodil kvůli Äastýmu sezení­ na doplnÄní­ sp...nerad moc sedí­m, takže bych tu int asi trochu přece jen zvýčil :D

Link to comment
Share on other sites

Takže v podstatÄ by se to hodilo nechat str bez blessu na 110 a radÄji to naházet do int kvůli sp a regenu? Kdosi mi tu psal že se sp nebudou problémy, ale teÄ sem si už něco do int přihodil kvůli Äastýmu sezení­ na doplnÄní­ sp...nerad moc sedí­m, takže bych tu int asi trochu přece jen zvýčil :D

 

Podle me jo, 120 str se vsim vsudy je na sina idealni. Dex sem mel 32 base - podle me staci ale s 42 base nic nezkazis. Pokud budes chtit pocitat s Crown of Mistress tak k tomu prizpusob STR (na hlave nebudou veci na STR ale prave ta korunka- je lehce sehnatelna na trhu). Pokud ji budes planovat nosit a prispusobis ji build tak te int uz tolik nepotrebujes.

 

Takze str base 95 (pokud mas angel/evil wing earsy) nebo 96 (bez ousek) s 2x ring s mantisema a CoM.

Link to comment
Share on other sites

Dí­ky za rady, takže bych to vidÄl takhle:

 

STR 95+6(job)+2(2xring)+6(2xMantis)+1(Angel Wing Ears)+10(bless)=120

AGI 89+10(job)+1(Thief clothes)+12(Inc.Agi)=112

VIT 3+2(job)=5

INT 10+4(job)+10(Bless)=24

DEX 42+8(job)+10(Bless)=60

LUK 1

 

S awakem a boostama to dává skoro přesnÄ aspd 179 (179,09), flee s whisperem 271 a zůstává hromada mí­st kam se dá dát nějakej jinej equip když tam nebudou karty na STR (s tou str už to bylo takový tahání­ až z paty).

 

S hit 159 trefí­m skoro vÄechno, SB trefí­ myslí­m úplně vÄechno. INT s blessem bude o dost lepÄí­ na regen, hodí­m si nÄkam poblí­ž priesta s magnifem a bude vystaráno

 

Takže připadá v íşvahu pupa, verit boots, crown of mistress, něco do pusy. Earsy jeÄtÄ nemám ale už na nich pracuju, takže snad budou.

 

Jinak asi teda nakaÄlu na nÄkterý ty elementární­ katary, poÄkám si na nÄ nÄž budou a udÄlám si stranou saga na endow :)

 

Je to myslí­m už snad koneÄná verze :clap:

 

EDIT: Jo zapomnÄl sem, na low headgear bych si třeba mohl dát kní­r co přidává +10 atk.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...