Jump to content
Reborn fórum

Lovci pokladu


Mitheress

Recommended Posts

mam problem pred chvilkou sme sli vykopat poklad vyvovali se mobove zabil sem je a nedostal sem truhlici. Tak sme potom prohledali celou mapu jestli se nejaky strazce neportl a nikde zadny nebyl. Co to je nejaky bug? to podivny misto se ke me chovalo jako kdybych nemel mapu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply
mam problem pred chvilkou sme sli vykopat poklad vyvovali se mobove zabil sem je a nedostal sem truhlici. Tak sme potom prohledali celou mapu jestli se nejaky strazce neportl a nikde zadny nebyl. Co to je nejaky bug? to podivny misto se ke me chovalo jako kdybych nemel mapu

28825[/snapback]

 

 

Hmm, me se stalo po obede to same... /sob

Link to comment
Share on other sites

bejt vama, necham vykopavani map az na dobu, co tu bude const :-)) je to asi jeste dost zabugovany

28831[/snapback]

 

vsak ja ted radeji jen huntim mapy a zlepsuji skill level /heh

muzes prozradit, kolik jsi uz vylustil map, aby jsi dosahl tech 72%???

to huntis sam, nebo ti pomaha cela guilda??? :confused1:

Link to comment
Share on other sites

Sim te mluv na mne aspon jako na holku O_o :-))

mno ja si to nepocitam.. tipuju tak 3k.. +- pomaha mi hodne jeden clovek z guildy :confused1: a naky od guildy :-) (stejne jim to budu lustit ja :-) )... ale je to o nervy.. muj hlavni huntitel uz ma cuky O_o... a ja ted spis rybarim .-)

Link to comment
Share on other sites

Sim te mluv na mne aspon jako na holku O_o :-))

mno ja si to nepocitam.. tipuju tak 3k.. +- pomaha mi hodne jeden clovek z guildy  :confused1: a naky od guildy :-) (stejne jim to budu lustit ja :-) )... ale je to o nervy.. muj hlavni huntitel uz ma cuky O_o... a ja ted spis rybarim .-)

28834[/snapback]

 

/heh /heh

Link to comment
Share on other sites

na geffen field 7 je nejspis nejak zasekly podivny misto protoze mam mapu a vsechno a nejde tam nice udelat kdyz na nej kliknu nic se nedeje

28885[/snapback]

 

nekdo to musel seknout. musis pockat na restart nebo by se mel do hodiny resetnout.

Link to comment
Share on other sites

Heeh, vcera jsme sli kopat 2 poklady lvl4...Vysledek naseho hodinoveho snazeni...Nejaky blbosti, barvy, 1x gift box, 1x OBB a hlavne katana(0) a gladius(0)... :console: ...Takovej equip bych cekal spis u lvl2 nebo maximalne 3...Kazdopadne se mi pekne rozrusta moje sbirka neslotovych raritek... :)

Link to comment
Share on other sites

V tom pripade ohlasuju bug jsem rozlustil mapu dal ji nekomu vykopat vylezli mobove napsalo to ze strazci byli zabiti a poklad nikde a podivne misto je tam dotedka nebo jestli pri restartu zmizlo nevim tedka. :):):)

:):blum:

Link to comment
Share on other sites

V tom pripade ohlasuju bug jsem rozlustil mapu dal ji nekomu vykopat vylezli mobove napsalo to ze strazci byli zabiti a poklad nikde a podivne misto je tam dotedka nebo jestli pri restartu zmizlo nevim tedka. :):o:)

:):blum:

 

Slayi, ja uz lustil mapy pro jiny hrace nekolikrat a vetsinou s tim nebyl problem...To, ze jste nemohli vybrat truhlu s pokladem mohlo byt tim, ze vam utekl nebo odportnul nejakej strazce... :)

Link to comment
Share on other sites

V tom pripade ohlasuju bug jsem rozlustil mapu dal ji nekomu vykopat vylezli mobove napsalo to ze strazci byli zabiti a poklad nikde a podivne misto je tam dotedka nebo jestli pri restartu zmizlo nevim tedka. :o:o:)

:o:o

 

Slayi, ja uz lustil mapy pro jiny hrace nekolikrat a vetsinou s tim nebyl problem...To, ze jste nemohli vybrat truhlu s pokladem mohlo byt tim, ze vam utekl nebo odportnul nejakej strazce... :)

 

 

No ja nevim ale ten dotycnej mi tvrdil ze to napsalo strazci byli zabiti :):):):):)

:blum::)

Link to comment
Share on other sites

jen maly dotaz, vylustil jsem 2 mapy level 1, a obe dve ukazuji na stejne misto. neni to nejake divne?

co se stane, kdyz pujdu kopat a budu mit obe mapy v inventari? pouziji se obe zaroven?

No jestli to je jako driv, tak se pouzije jen jedna a po hodine(nebo kolik to je ... :thumsup4:) muzes kopat znova.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...