Jump to content
Reborn fórum

Jak pomoci serveru


Saki

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kdyz sme u banneru... co se vlastne stalo s vyhernim bannerem? jen se odmenil bo je s nim v planu i neco jinyho :-)

Jakej vubec vyhral o.o?

Ad. @parta : pokud vim tak se to nejak menilo nebo rusilo ze se to melo psat do mainu a potom zas naopak...napad dobry ale moc lidi se tam nepsalo

Edited by kozel
Link to comment
Share on other sites

Ad. @parta : pokud vim tak se to nejak menilo nebo rusilo ze se to melo psat do mainu a potom zas naopak...napad dobry ale moc lidi se tam nepsalo

Parta funguje porad dal (pred par dny fungovala), od te doby co neni na mainu za shaneni party mute/ban se tam neregistruje vubec nikdo :)

Ale to je zase o lidech, nastroj tu je dobry, jen ho nepouzivaji.

Link to comment
Share on other sites

....ale ne ted vazne,co udelat nejakou soutez s navrhy na nej.plakat ci video tak jako bylo na malovani nebo banner a samozrejme motivujici odmenu i klidne mega motivujici odmenu(neco jako chystajici se event)

Neco podobnyho ted probihalo na CzRO foru(muzu dat link), soutez o nove logo serveru, ktere by se dalo prenest i na tricko. Co sem zatim videl, lidi bylo dost a to ani nebyly slibeny zadny konkretni ceny, takze nevidim duvod proc by se to nemohlo zkusit i tady - sice tu lidi neni tolik, ale nerikejte mi ze tady nikdo neumi delat pekny obrazky.

 

Kdyby se ten clovek nasel, o motivaci bych se mozna i mohl postarat ze svych skromnych zasob(kdyby to jinak neslo, ale pÄÄÄt :))

Edited by Moon
Link to comment
Share on other sites

Do doby nez si koupim dovolenou :P

 

Tak a tady vidite jak se to dela .) Prej podpora serveru a Kennymu jste naklikali na dovolenou...

Jen at jede, zaslouzi si to :P

 

p.s. potreboval bych kuchynskou linku + spotrebice cca 100k - muzu si sem dat banner a budete klikat? :P

Link to comment
Share on other sites

Co jsem slyÄel tak ta registrace na aukro dá serveru tÄch 150,- jen když vyplní­m kolonku ,,doporučil´´ a tam dám nick zřizovatele íşÄtu na akuru (tvůj nick na aukru) ... neví­m co je na tom pravdy,pří­jde mi to divné (jak by jinak zjistili, že právÄ na tvůj íşÄet má přijí­t tÄch 150,-) kdyžtak mnÄ vyveÄ z omylu kenny :) ale radči bych to věděl než Äekat nějakých 5 týdnů na 2 dopisy. Jestli to je tak jak ří­kám tak Äup Äup kenny :) napiÄ nick máÄ na to 72 hodin jinak mi registrace propadne :D

Edited by Perthorn
Link to comment
Share on other sites

Partnerský Program umožňuje každému propagovat Aukro pomocí­ bannerů umí­stěných na jeho WWW stránkách. Pokaždé, když někdo klikne na banner, dostanete od Aukra 0,70 Kč. Pokud se naví­c tento uživatel zaregistruje a plně aktivuje svůj íşčet, dostanete od Aukra za každého takového uživatele 150 Kč.

 

dnes ve 12:00 byl spuštěn program, který umožní­ doporučit Aukro Vašim známým a zí­skat tak 50 Kč, které lze využí­t při platbě za naše služby.

 

Odměna je připsána na íşčet toho Uživatele, jehož uživatelské jméno nově registrovaný Uživatel zadal při dokončení­ registrace do formuláře s názvem "Doporučil". Podmí­nkou pro připsání­ odměny je plná aktivace íşčtu nově registrovaného Uživatele.

 

ta 50,- funguje pro vsecky ucty no... ale ja mam partnerskej kterej musel schvalit tamni admin. Navic to nejde vybrat... jde to utratit jen na Aukru. Tech 150,- vybrat jde :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Rozhodl sem se pomoc serveru trochu netradiÄnÄ :P vytořil sem schéma na mobil, jistÄ to každý znáte ty schéma na netu ke stažení­. Třeba na Sony Ericsson. Takže k veci, schéma je vytvořeno s tématikou RO. Ale jelikož sou tam kreslené obrázky, které nepochopí­ nikdo jiný, než kdo hrál, hraje RO tak to asi serveru moc nepřinese :P , ale je tam umí­stÄna reklama, na reborn.cz. Takže kdo bude zvÄdavej a bude se tam chtí­t podí­at aspoř pří­jde na www.reborn.cz a tam si to třeba prohlí­dne a zaÄne hrát :) pokud se na schéma chcete podí­vat je ke stažení­ zde, ale pouze na (176x220)

 

http://www.uloz.cz/show/file/97638-Ragnaro...es_by_oXide.rar

 

Snad to aspoř minimálnÄ pomůže :P

 

Ja mam též v mobilu rocko schema :laughing1: vlastnoruÄne udelane pres tyhle stranky> http://www29.ownskin.com/create_theme?osv=2 kdyby nahodou mÄl nÄkdo taky zájem udÄlat si vlastní­ :)

Link to comment
Share on other sites

Takto po webu bych to asi nedokázal, doporuÄuju stáhnout sony ericson themes creator, má sice stejné rozhraní­, ale přeci jen to nedÄláte přes web, takže to máte rychlejÄí­ ..

 

 

Ale dokazal,tady staci se zaregistrovat a vybrat si tam svuj mobil(Je jich tam ranec tak si vybereÄ) pak tam nabÄhne pár oken a do nich se nahodi obrázky či animace,vybere se pismo barev atd. pak se to klasicky ulozi a je to :):D

Link to comment
Share on other sites

Ale dokazal,tady staci se zaregistrovat a vybrat si tam svuj mobil(Je jich tam ranec tak si vybereÄ) pak tam nabÄhne pár oken a do nich se nahodi obrázky či animace,vybere se pismo barev atd. pak se to klasicky ulozi a je to :) :)

 

Já se na to už dí­val :D Ale v pc je to pořád lepÄí­, než na webu :)

Link to comment
Share on other sites

Dokončil sem schéma na mobil SN. Je to schéma s tématikou ragnaroku. Uvnitř je uložena reklama na reborn.cz , takže když se schéma rozÄí­ří­ ... možná přibudou hráči .., ale jako bych nic neřek ;) . No pokud chcete tak si schéma stáhnÄte, je docela hezké a oproti ostatní­m co sem zveřejnil před třemi dnama o 100% lepÄí­. No tak to je vÄe, kdo je takovej závislák jako já a potřebuje mí­t RO vÄude tak stahujte ... :) vÄtÄí­ info na který je to mobil atd. uvnitř po rozbalení­ souboru ...

 

KE STAÂŽENí FINíLNí VERZE:

 

http://www.uloz.cz/show/file/97817-Ragnaro...es_by_oXide.rar

Edited by oXIde
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
po 10 mesicich se ani nedivim...

 

Njn, byl jsem v zimní­m spánku :)

 

K pomoci serveru - FaceBook control panel je fajn, ale kdo nezná Ragnarok ani Reborn stejnÄ neví­ o co de. Co udÄlat i standartní­ FB stránku/skupinu Ragnarok - Reborn (Reborn jako takovej tam už je) a třebas se ti nači kontaktí­ chytnou.

JeÄtÄ by nebylo vůbec Äpatný udÄlat něco jako "aplikaci" kde by se člověk mohl třeba vytahovat co mu zrovna droplo apod. - tak jako se ti chovatelé ryb chlubÄj každou bÄlicí­, Mafiáni každym Älohnutym kubánskym doutní­kem a dalÄí­ jiní­ FB chlubiči :)

 

Bohužel s programování­m aplikací­ pro FB nemám vůbec žádný zkuÄenosti, ale kdyby nÄkdo věděl alespoř zhruba jak zaÄí­t (syntaxe, vÄeobecný postupy apod, tutorialy by se hodily taky) třeba by se mi něco podařilo vymyslet a tahat názvy a obrázky z reborn online db už by nebyl takovej problém.

 

BTW mám asi tak tejden volnej mezi svátkama :) tak bych se do toho mohl i pustit - ale možná se to vzhledem k mýmu greenhornství­ ve FB programování­ protáhne a po veÄerech po práci to půjde pomalu. Proto by se mi i hodil nÄkdo kdo už třeba něco pro FB dÄlal a dal by mi ten správnÄ mí­řenej kopanec do zaÄátku.

 

A hlavnÄ jde o to, co si o tom ostatní­ myslí­te a jestli si myslí­te že by to vůbec mÄlo smysl a že by to mohlo zaří­dit troÄku propagaÄky pro Reborn.

 

Takže?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...