Jump to content
Reborn fórum

Vaanocni event


R-e-n

Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koÄááááá :) :) :air_kiss:

elí­í­í­í­í­ :air_kiss: :air_kiss: :air_kiss:

(jak moc se podí­leli ostantní­ gmka fakt neví­m, ale tihle dva vydrželi dost dlouho zodpoví­dat blbé dotazy, hlavnÄ eli) :)

 

edit: KRííííLíííííÄíííííííK :air_kiss: :air_kiss: :air_kiss: :air_kiss:

Edited by president
Link to comment
Share on other sites

Podekujte hlavne Crowleymu a Ellianne, je to z jejich hlav :air_kiss: Jinak jo, hloupy dotazy jsou cim dal castejsi, ale mame stesti, ze jsou vsichni obrneni velkou davkou trpelivosti :) Mozna pomaha, ze si zanadavame a vykricime se v guild chatu nebo na irc :air_kiss:)

Link to comment
Share on other sites

Podekujte hlavne Crowleymu a Ellianne, je to z jejich hlav :air_kiss: Jinak jo, hloupy dotazy jsou cim dal castejsi, ale mame stesti, ze jsou vsichni obrneni velkou davkou trpelivosti :) Mozna pomaha, ze si zanadavame a vykricime se v guild chatu nebo na irc :air_kiss:)

 

 

A ktereho z tech dvou mam zabit za toho sileneho portujiciho Bobika (soba, ne psa, i kdyz jsem ho chtel upect)?

Link to comment
Share on other sites

...Ipod k nicemu neni...

 

To je Äkodá! ChtÄlo by to s ní­m na něco navázat, třeba že půjde vymÄnit za něco pÄknýho, co vidí­ i ostatní­ hráči. =)

Ale je to pÄkný dárek, to jo.

DÄkuju moc =)

Edited by XOYA
Link to comment
Share on other sites

Omlouvam se, ale podcenili jsme darecky. Netusili jsme, ze po nich pujdete jak slepice po flusu :) Musime je zdrazit - nyni se vyrabi za 5 papiru, stuzek a krabicek. Hotove darky, stuzky, papiry, krabicky ani knizky co padaj z darecku nejdou tradovat. Jedine kafra nebo prodat npc. Jsou to darky, nevim proc si to musite vymenovat.. hezky vanoce

Link to comment
Share on other sites

Omlouvam se, ale podcenili jsme darecky. Netusili jsme, ze po nich pujdete jak slepice po flusu :) Musime je zdrazit - nyni se vyrabi za 5 papiru, stuzek a krabicek. Hotove darky, stuzky, papiry, krabicky ani knizky co padaj z darecku nejdou tradovat. Jedine kafra nebo prodat npc. Jsou to darky, nevim proc si to musite vymenovat.. hezky vanoce

 

Myslis jako vymenovat mezi sebou nebo vymenovat treba stuzky za krabice? Ja to huntim dost dlouho a krabic mam 35 stuzek 24 a papiru 6 kousku... takze si neudelam 7 darku ale jenom jeden... ach jo..

 

To je tak když lidi furt musej něco ochcavat =(

 

JAK co ocuravat? ked je to normalni, nelibi se mi modry hrnek , vymenim ho se sestrou za cerveny... nelibi se mi huntit, koupim to... takze zadny och---ni

 

To je pravda za 3 kravinky ktere se nahunti behem par minut mit manual nebo neco takoveho bylo troÄku přehnany ...ale Äkoda že už to skončilo :air_kiss::air_kiss::air_kiss::air_kiss:

 

Spis to chtelo opravit drop... a

Edited by Illyria
Link to comment
Share on other sites

Nwm jestli ste na to zapomÄli ale vanoce nejsou jen o dávani dárku,dárky maj bejt jen spestřeni vánoc,hlavni je dobra zábava a posezeni s přateli :)

 

HH hlavni vec na Vánocí­ch je oslavení­ zrození­ Spasitele:-D A jelikož Nás tento den před 2008 letu obdaroval Bůh, tak my obdarováváme své milované... A samozřejmÄ salát ryba a dárky:-D

Link to comment
Share on other sites

mam jednu pripomienku k darcekovym zmenam. je nutne aby veci ktore nam padnu z vianocnych darcekov boli neprenosne? ak je darcek poslany vazne ako darcek (ano taky som poslala aj dostala), mal by si prijemca urcit, kde predmety vyuzije. rano, ked to este prehadzovat slo, mi prisiel darcek na Nessu (HP 99). Padol z neho mimo ine field manual, ktory mi je na tom chare uplne na nic (o zvysku veci co z darceku padaju sa nevyjadrujem, ale asi som hrozny smoliar, lebo ostatnym padaju ovela uzitocnejsie predmety). Nastastie to este vtedy slo prehodit, ale teraz by ma to mozno aj troska nahnevalo. Chapem, ze ak to pojde prehadzovat, tak sa s tym bude obchodovat a tak, ale zas takto to mozno bude viacerym nanic.

Link to comment
Share on other sites

mam jednu pripomienku k darcekovym zmenam. je nutne aby veci ktore nam padnu z vianocnych darcekov boli neprenosne? ak je darcek poslany vazne ako darcek (ano taky som poslala aj dostala), mal by si prijemca urcit, kde predmety vyuzije. rano, ked to este prehadzovat slo, mi prisiel darcek na Nessu (HP 99). Padol z neho mimo ine field manual, ktory mi je na tom chare uplne na nic (o zvysku veci co z darceku padaju sa nevyjadrujem, ale asi som hrozny smoliar, lebo ostatnym padaju ovela uzitocnejsie predmety). Nastastie to este vtedy slo prehodit, ale teraz by ma to mozno aj troska nahnevalo. Chapem, ze ak to pojde prehadzovat, tak sa s tym bude obchodovat a tak, ale zas takto to mozno bude viacerym nanic.

S tim docela souhlasim, bohuzel ja byla u rodicu, takze jsem si nic neprehodila a je fakt, ze mam veci na charu, kde to nevyuziji a naopak:oíş neslo by trade, ale dat zakaz prodeje?

Jinak diky za snahu a hezke vanoce,co jste nam udelali.

Hezky den vsem

Link to comment
Share on other sites

A nemas jedno, jestli darek vyuzijes nebo ne? Je pekne, ze nejaky darek dostanes a mas byt z nej rada:) (pokud to neni poslane z vlastniho dualu), i kdyby to byla sebevetsi pitomost:).

 

Jinak vanocni event fajn, raty taky:)

 

 

Takze kdyz ti koupim jako darek na vanoce damske kalhotky, budes z toho nadseny a budes met radost? Podle toho, co jsi psal bys ji mel met :)

Link to comment
Share on other sites

event je super, koledovanie tiež bolo fajn, Äkoda, že som sa ho nemohla zíşÄastniÂť...

jop

a

teraz

jeden technický dotaz, ak si vezmem garm baby hunt (ak sa k nemu ví´bec cez ten Antonio dostanu) a nestihnem ho dokončiÂť do konca eventu, ale dokonÄí­m ho aj potom, dostanem odmenu?

pretože minulý rok sa mi stalo, že som sa logla na jednu postavu, ktorá mala spravený santa poring hunt, ale zabudla som si vybraÂť odmenu a keÄ doÄla za Vaanom, tak ju dostala...

jop

a

eÄte

jeden technický dotaz... keÄ bude maÂť niekto darÄek pod stromÄekom ale nevyberie si ho, pretože bol z nejakeho dí´vodu off tak o neho prí­de?

i keÄ teraz ma napadlo.. keÄ nebude pri PC tak o tom darÄeku vlastne nebude vedieÂť, ale i tak

njn

som troÄka zvedavá

Edited by akrim.elf
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...