Jump to content
Reborn fórum

Vaanocni event


R-e-n

Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A budou taky zvýÄené raty prosí­m? =)

 

Bud trpelivej :D Vanocni svatky jeste nejsou. Bohuzel ted pred vanoci mam malinko casu a kdyby to slo, bude to klidne driv.., ale nejaky eventy zacnou nejspis az po pristi nedeli. Co se teda z moji strany tyka (specialni vaanocni hunty a neco aby se vam lepe expilo :D ), GM si na vas muzou neco pripravit temer kdykoliv :D

 

No mne by spise zajimalo, kdy se mam tesit na restart:-D A taky by mne zajimalo , jestli je pravda , ze na vanocni event budeme potrebovat tidalky? :-D

Link to comment
Share on other sites

Jo jo, ÄtÄstí­ že jsou hodní­... Jak tak celej den sleduju main a podobné vÄci... je mi z toho na blití­... Furt je to jen "a kdy bude to a kdy tamto"... "a už to bude?" Grrr! Fakt, vykaÄlat se na vás.

Ano, taky se tÄÄí­m, ale nebuzeruju furt vÄechny okolo... ;-) Tak se tÄÄte v klidu, tak jak nÄkteří­ dalÄí­ rozumní­ hráči. =)

Link to comment
Share on other sites

Jsem si ří­kal, že by nebylo Äpatné nedÄlat z tÄch ratů tradici, vždyÂť už na to včichni Äekají­ rok dopředu jak pes na pánovu nohu. AÂť se tady ti závisláci nauÄí­ uží­vat svátky ne sedÄt o vánocí­ch u PC :D a na přátele a pří­buzné házet bobek. Nějaký nápaditý event, výzdoba a zábava v kolektivu... co ví­c si může člověk přát? vyÄÄí­ Äí­slí­Äka nalí­távají­cí­ v liÄtÄ nalevo nahoře? eh? :D

A teÄ mi včichni vynadejte do nezávisláka :-P

Link to comment
Share on other sites

Jo jo, ÄtÄstí­ že jsou hodní­... Jak tak celej den sleduju main a podobné vÄci... je mi z toho na blití­... Furt je to jen "a kdy bude to a kdy tamto"... "a už to bude?" Grrr! Fakt, vykaÄlat se na vás.

Ano, taky se tÄÄí­m, ale nebuzeruju furt vÄechny okolo... ;-) Tak se tÄÄte v klidu, tak jak nÄkteří­ dalÄí­ rozumní­ hráči. =)

A to nevidis nase PMka.. :D Lidi uz si zvykli psat i na nase (alespon moje) herni chary :D

 

 

Perthorn: ano, to me taky napadlo...bohuzel, nepovedlo se mi to prosadit :D

Link to comment
Share on other sites

No mne sa ten nápad s vypnutí­m docela páči :)

A pekné prekvapenie by bolo, keby sa nezdvihli raty ale iba by bola Äanca na tie knižky, že padníş z dákeho monstra, nech sa troÄka snaží­me, i keÄ ví¤Äčinou aj tak skončia na tržnici...

JJ to je dobry napad... manualy se dobre prodavaj:-D

Link to comment
Share on other sites

Vanocni event : Server shutdown from 23.12. to 5.1. Merry Christmas :) aneb nechte se prekvapit:)

 

 

hahaha to jsem se zasmal . Doufam , ze se taky tak zasmejes az dostanes personnal shutdown.

 

Pokud nechces nebo nemuzes (coz bude nejspis tvuj pripad) hrat pres vanoce , je to pouze Tvuj osobni problem.

Link to comment
Share on other sites

hahaha to jsem se zasmal . Doufam , ze se taky tak zasmejes az dostanes personnal shutdown.

 

Pokud nechces nebo nemuzes (coz bude nejspis tvuj pripad) hrat pres vanoce , je to pouze Tvuj osobni problem.

Je snad nejaky duvod proc bych mel dostat personal shutdown?

 

A v mem postu neni zminka o tom, ze nechci nebo nemuzu hrat a zadny osobni problem nemam. Muj post byla reakce na blbosti, co se tu resily.

Link to comment
Share on other sites

Taak, zaciname. Budu strucnej, na zbytek prijdete sami :D

 

1) Az do 31.12. budou zvedle raty na 3/3/2

2) Pomozte smutnemu santovi v prontere premluvit soba, aby roznasel darky, a za odmenu ..

3) .. budete moci posilat darky vsem svym pratelum (v lutii pod stromeckem.) Darky vyrabi santa v jednom z domecku v lutii, ktery vam take vymeni ponozky za santa oblecky. Odeslane darecky maji mnohem vetsi cenu nez ty neodeslane, ktere si nechate pro sebe.

4) Do lutie opet prijela Vaanulka s Vaanickou, ktere pro vas maji nejake vanocni hunty. Za jejich splneni ziskate... to se nechte prekvapit :)

5) Kolem mest pobihaji vanocni mostra, z tech vam bude padat vse potrebne :teehee:

 

Jen malinky upozorneni - neposilejte darecky sami sobe, jinak vam je seberem a pristi rok vam santa nic nenadeli :D

 

PS: Musite mit opatchovanej Reborn.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...