Jump to content
Reborn fórum

Problémy s klientem


Recommended Posts

Guest Baalberith

Mám problém s přihlášením do hry, vždycky po zadání jména a hesla se mi na chvíly zasekne celej klient a pak napíše chyba přípojení k serveru. Zkoušel jsem všechno možný, od přeinstalace po kotrolu oteřených portů. Tenhle problém se objevil po pádu systému, když jsem hrál ro. Od té doby jsem se dokázal přihlásit dvakrát cca. na pět minut. Pročetl jsem i většinu fóra ale nic nepomohlo. Mohl by mi s tím někdo poradit?

 

Ps: Obdivuju GM jakou mají trpělivost, že dokážou odpovídat, ve většině případů, pořád na stejný otázky:D

Zastav sa prosim na IRC, ked tam bude niekto ochotny poradit, dovodov moze byt vela...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Chci si zahrát po těch pár (3 roky) a začít zase expit postavu, od znovu, bez peněz atd.. Ale první problém, 3x klient nešel vůbec :D Ted už mi to jde, ale nejde fullscreen. At nastavím co chci v setup.exe tak prostě nic, jako kdyby reborn.exe nebo reexe.exe nebylo vůbec propojené s setup.exe

 

Solved nastavením ručně v optionsinfo

Edited by nardeuss
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Baalberith

nestalo se toto uz nekomu? zapnu patcher a dostanu tudle hlasku, absolutne nevim co stim, zkousel jsem preinstalovat .NET framework ale nic, nekdo naky rady/zkusenosti?

 

http://imageshack.us...10/chybaay.jpg/

V akom adresari mas RO? Moze byt, ze ho mas niekde, kde by patcher nemusel mat pristup? Spusti ho ako administrator.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

RO mam na C:Rebon a patcher mam primarne nastaveny aby se spoustel jako spravce

Tak to mozes skusit este nespustat ako spravca:))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mam jedem problem isel sem si zahrat reborn po 1 roku cca. a na jednou se mi zobrazi toto save data/OptioInfo{string buf} : 1 : attempt to index global ´CmdOnOffList(a nil value) neslo mi dat fullscreen ani cez save data rucne prepisat to nesli vzdy jakto prepisu tak sa ukaze toto a nezapne sa FULLSREEN prosim poradte. Dakujem . :bigwink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Mam jedem problem isel sem si zahrat reborn po 1 roku cca. a na jednou se mi zobrazi toto save data/OptioInfo{string buf} : 1 : attempt to index global ´CmdOnOffList(a nil value) neslo mi dat fullscreen ani cez save data rucne prepisat to nesli vzdy jakto prepisu tak sa ukaze toto a nezapne sa FULLSREEN prosim poradte. Dakujem . :bigwink:

stiahni si znova klienta, mas ho prilis stary:

http://www.reborn.cz/instalace_klienta

Link to comment
Share on other sites

Zdravim,

mám takový menší problém s instalací hry. Klient stáhnu bez problému ale když hru chci nainstalovat tak se instalátor nespustí jediná zmÄna která probÄhne je neuvÄřitelné zasekávání a zpomalení pc (jako by na pozadí probíhala instalace 10ti programů najednou) tenhle stav se nezmÄní ani po hodinÄ Äekání. Nevíte nÄkdo co by to mohlo způsobovat popř nemohl by mi nÄkdo nahrát celého klienta (třeba na uloz.to).

DÄkuji

Link to comment
Share on other sites

Krásný den, při instalaci klienta se mi zasekne instalace pokaždé u roi.dll s tím že nemůže pokraÄovat, zkoušela jsem instalaci v nouzaku i jiné alternativy, ale pokaždé se stejným výsledkem, za následek to má, že při druhém spuštÄní už nejdou synchronizovaná dvÄ okna, nevíte, co s tím?

Edited by Flouen
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ZdravíÄko dneska se mi updatoval client, zapnu hru vyskoÄí na mÄ tato chyba, zavřu jí otevře si mi nějakej korejskej client a když se chci lognout tak to napíše NO MSG a prd z toho.

EDIT: Tak cajk reset patchů pomohl.

Edited by smash
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zdravim,

 

potreboval by som pomoct so spustenim RO na MacBooku. Nainstaloval som Wineskin, vytvoril wrapper, nainstaloval Reborn, ale ked sa potom snazim spustit Reborn.exe tak sa nic neudeje. Neviem ci by to mohlo suvisiet s nejakym Mono blokom ci co, ale ten som pri vytvarani Wrapperu instaloval, tak neviem...nejaky napad?

 

Dakujem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Baalberith

Nevim kam napsat dotaz, tak píšu sem:

 

Mám možnost získat table s Androidem 4, je možnost se připojit na RO z tabletu? Zkoušel to nÄkdo?

Kedze je RO klient napisany len pre windows a vyzaduje DirectX, neviem si predstavit, ako by si to chcel hrat na androide:) Poznam jedinu moznost a tou je vzdialena plocha na pocitac s windowsom, kde uz RO bezi:)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zdravím.

Při nalogování na char Orionof hra zamrzne a vyskoÄí hláška: cannot read ./ AI/USER_AI/AI_M.lua: No such file or directory.

K problému došlo při plnÄní Q přístup do nového svÄta. Je třeba zabít do 15 min. 40 mobsterů. Použil jsem mercenary svitek level 6 swordsmana. Ihned po kliknutí na svitek vyskočila chybová hláška.

Ostatní postavy na úÄtu jdou spustit a fungují bez problému.

JeštÄ dodám, že jsem odinstaloval a znovu nainstaloval hru.

Edited by medved
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Zdravím.

Při nalogování na char Orionof hra zamrzne a vyskoÄí hláška: cannot read ./ AI/USER_AI/AI_M.lua: No such file or directory.

K problému došlo při plnÄní Q přístup do nového svÄta. Je třeba zabít do 15 min. 40 mobsterů. Použil jsem mercenary svitek level 6 swordsmana. Ihned po kliknutí na svitek vyskočila chybová hláška.

Ostatní postavy na úÄtu jdou spustit a fungují bez problému.

JeštÄ dodám, že jsem odinstaloval a znovu nainstaloval hru.

Pokial pouzivas pomocnika vo forme Homuncula, alebo Mercenary, he nutne mat k nemu nainstalovanu AI.. viz. http://www.reborn.cz/ai

Odporucam mirAI

Link to comment
Share on other sites

Hoj,

poÄínaje dneškem mám následující problém. Druhé otevřené okno s roÄkem nereaguje, nejde na nÄj alt tabnout, jde jen uzavřít.

Pokud jej zavřu a pozdÄji otevřu nové okna, je v nich opÄt toto vadné. Neví nÄkdo co s tím? Restart pomohl jen jednou, pak už ne...

Link to comment
Share on other sites

Zdravím.

Při nalogování na char Orionof hra zamrzne a vyskoÄí hláška: cannot read ./ AI/USER_AI/AI_M.lua: No such file or directory.

K problému došlo při plnÄní Q přístup do nového svÄta. Je třeba zabít do 15 min. 40 mobsterů. Použil jsem mercenary svitek level 6 swordsmana. Ihned po kliknutí na svitek vyskočila chybová hláška.

Ostatní postavy na úÄtu jdou spustit a fungují bez problému.

JeštÄ dodám, že jsem odinstaloval a znovu nainstaloval hru.

 

JeštÄ funguje i stáhnutí http://mirror.irowiki.org/ragnarok/ai/azzyai/v141.zip tohoto a následní přetažení do USER_AI ve složce AI

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zdravim,

po dlouhe dobe jsem chtel pustit reborn, bohuzel vsak bez uspechu.

 

Problem je v tom ze v setupu (jak klasickej, tka i ten z open ragnarok) nevidim zadny display device, proste jen prazdnej seznam.

 

vse jsem zkousel spoustet jako administrator (i pres to ze mam uac vyple)

 

zkousel jsem zkopirovat od brachy funkcniho klienta, zkousel jsem ho prepatchovat little klientem a nakonec i stahnul full klienta, bohuzel vubec se nedari

 

Windows 7

 

tusi nekdo ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Zdravim,

po dlouhe dobe jsem chtel pustit reborn, bohuzel vsak bez uspechu.

 

Problem je v tom ze v setupu (jak klasickej, tka i ten z open ragnarok) nevidim zadny display device, proste jen prazdnej seznam.

 

vse jsem zkousel spoustet jako administrator (i pres to ze mam uac vyple)

 

zkousel jsem zkopirovat od brachy funkcniho klienta, zkousel jsem ho prepatchovat little klientem a nakonec i stahnul full klienta, bohuzel vubec se nedari

 

Windows 7

 

tusi nekdo ?

Preinstalovat graficke ovladace typicky pomaha

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, dnes jsem si stáhnul ten instalaÄní balík, pak jsem spustil Opatchuj_renewal.exe a pak Reborn.exe vše probíhalo ok patche se stáhly. Když zapnu Reborn.exe -> kliknu na Spustit hru, nabehne mi ten Setup ktery vypadá taky normálnÄ, hodim si nastavení(zkoušel jsem i default) kliknu na OK a nabÄhne tabulka s nečitelnými znaky, kdyz stisknu to leve nabehne Setup znova(hra se nespusti), kdyz stiknu to prave stane to same.Kdyz spustim reexe.exe rucne tak se nestane nic jen to bezi jako proces. JestÄ jsem zapomÄl dodat že ten Setup.exe nejde vypnout (křížek,storno,ok,Správce úloh, proste nic, když se vypne tak se zase sám hned zapne)

Přikládám screen.

np5m4z.jpg

<a href=

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Ahoj, dnes jsem si stÄËhnul ten instalaÄnÄ­ balÄ­k, pak jsem spustil Opatchuj_renewal.exe a pak Reborn.exe vÄšËe probÄ­halo ok patche se stÄËhly. Když zapnu Reborn.exe -> kliknu na Spustit hru, nabehne mi ten Setup ktery vypadÄË taky normÄËlnÄ, hodim si nastavenÄ­(zkouÄšËel jsem i default) kliknu na OK a nabÄhne tabulka s nečitelnÄËmi znaky, kdyz stisknu to leve nabehne Setup znova(hra se nespusti), kdyz stiknu to prave stane to same.Kdyz spustim reexe.exe rucne tak se nestane nic jen to bezi jako proces. JestÄ jsem zapomÄl dodat že ten Setup.exe nejde vypnout (křÄ­žek,storno,ok,SprÄËvce Äřloh, proste nic, když se vypne tak se zase sÄËm hned zapne)

PřiklÄËdÄËm screen.

np5m4z.jpg

<a href=

NainÄtalovaÂť Reborn znova ale spustiÂť len Reborn.exe. NespíşÄÂťaÂť opatchovat renewal.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...