Jump to content

Photo

Assasin(Cross) - Equip

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
148 replies to this topic

#141 Heliodor

Heliodor

Werewolf

• Supporters
  • 885 posts

Posted 02 April 2009 - 09:52 AM

130 str, core, sign dá asi o 60 výsledné dmg míň než 140 str bez atk equipu (na to je potřeba aliot nebo flock, takže když beru volný garment ke 130 s whisperkou tak 140 vyjde míň)
120+sign+koule dá asi o 100 dmg víc než 130+core+sign
130+sign+koule dá skoro o 1k víc než v prvním případě

Ale calc je dost zavádějící, u soniku to tam vychází hodně nepřesně. Jak dojdu z práce a mrknu na test tak to editnu :)

respektive reknu to jinak, podle me je tento eq ultimatini co se sily SB tyce [trochu to zavedu do extremu]:

boned infik, alice, fousy, maskarada, porcelko, giant whisper, shackles, BSB, sign

porcelio se da samozrejme vypustit, pripadne nosit jenom na switch a i to pouze do obrany. kdyz predpokladam ze malokdo ma dost valk armoru aby do nich rval porcelia tak to dela i nepeknou vec se str [99+20 :) ]. nebo muzenete do alice vrazit vanberka, ja osobne si ten slot nechavam radsi volny do budoucna. nvm sice na co cekam, ale jestli se obevi casem nejaka lepsi karta do cepice [jako to bylo s cramp>vanberk], treba z moscovie, tak si vyrvu vlasy pri skladani dalsi alice :)

ale kdybych necekal tak to vidim asi takhle:

binfik, alice+vanberk, fousy, maskarada, valk treba s edem, aliot, BSB, sign, +6 jidlo [do 130]...
...tak nejak jsme s ulricem mysleli [nebo aspon ja] ze by melo vypadat tech 130+sign+BSB. +6 jidlo se vari porad jeste dobre [slibuje mnoho sidewinder karet :)]. pokud nekdo propocitate lepsi eq, budu jen rad.

no a te to venku:) vykecal jsem svuj evil plan :)
Posted Image Equilibrium Posted Image Lemon

gw: dle potreby a pristupu
main: Tadeas sinX
ostatni chary :mam :)

#142 Vertol

Vertol

Repair'N'Run

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,167 posts

Posted 02 April 2009 - 10:53 AM

Místo +6 jídla stačí +5 a místo masq- ewe, ušetříš si trápení :)
Pokud nutně nepotřebuješ vanberka na str bonus, tak jsou tu možnosti tam dát nightmare- imunita na sleep je u crosse k nezaplacení, gemini v extrémním případě s druhou v brejlích pokud máš 80vit/90agi, stalactit golem. Imho po vanberkovi/crampovi nejvyužitelnější headgear karty pro crosse, když nepočítám mvp karty. Popřípadě po příchodu nové svn si uděláš další alici a obměníš equip... o tom ta hra prostě je, to u ROčka drží hráče :)

EDIT: Sicina: moje řeč :)

Edited by Vertol, 02 April 2009 - 10:57 AM.

Marwel...WS RNR
Harbinger...HP
Mannon...sinX
Denuo Convena...paladin
Korgen...champion (je jen můj! :P )

"Double the gun, double the fun!" Serious Sam :)

K/P/V

#143 Tote

Tote

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 362 posts

Posted 02 April 2009 - 10:55 AM

vykecal jsem svuj evil plan :)

Na druhou stranu ja tady nechtel napsat s jakym equipem se da dat nejvetsi SB, ale s jakym equipem se ma hrat. Tvuj evil plan je podle me naprosto nepouzitelny :) Jak uz jsem rikal, maximalne na okraji CPecka. Navic si myslim, ze ten dmg ktery s tim vytahnes je na vetsinu cilu zbytecny- zase upozornim, ze spravny vyber cilu hraje jednu z nejvetsich roli pri hre za sinxe.

Posted Image
~Sicario, Eletto, Perenne, Tote, Sangre, Suerte, Morts a Chtahac~
~sinx, HP, profka, sniper, WS, champ, sinxka a HW~

#144 Heliodor

Heliodor

Werewolf

• Supporters
  • 885 posts

Posted 02 April 2009 - 12:27 PM

Na druhou stranu ja tady nechtel napsat s jakym equipem se da dat nejvetsi SB, ale s jakym equipem se ma hrat.

no a ja napsal ze na to budu reagovat az nekdy kdyz budu mit cas a chut hrat se zase par hodin s calcem. zatim jsem rekl eq na nejsilnejsi SB ktery jsem dopocital a jeste poznamenal ze je to trochu extremni reseni. jinak ten smajlik za mym evil planem tam neni protoze se mi prosty text zdal byt chudy tak jsem ho tam soupnul aby to vypadalo veseleji.

jo a Vertole: jj mas recht, ale me se dalsi alice fakt nechce skladat, pri tehle jsem se nasocoval az az :)

#145 Rasho

Rasho

Smokie

• Supporters
  • 66 posts

Posted 02 April 2009 - 05:12 PM

CzechRO fórum > Hráčské doupě > Screenshoty/Videa/Fanart/Fanfikce > WoE Videa > DML GW 22.3.2009, cmon

K tomu videu ten borec hraje celkem proti noobum bych rek. U nas by koncil na druhy pasti de jen o to estli sli na tak slabou guildu nebo to tak blbe sestrihal ze zbytek lidi tam vetsinou vypada jak kdyz sou afk. a skilly jako cobweb, frost driven, quag, dec agi neznaj. Jinak Eq super ale DMG niz zazracnyho, 130 STR predpokladam, Sign maj asi vsichni krosove, konverty a box+20 atak asi taky pouziva kazdy. +8 Boned infik je peknej ale zas se to vyrovnava absenci alice doll. Hlavne total jiny nastaveni servru tezko tam zahlidnes nekoho s asu a pak ty pasti. Podle me by toho u nas na servru na solo moc nespravil.

Edited by Rasho, 02 April 2009 - 05:14 PM.

Rasovak4, Lump, Inamorata & Rasovacek

Riders in Clouds

#146 Frutti

Frutti

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 33 posts

Posted 04 April 2009 - 07:33 PM

Mam otazku kdyz je napr cobold c. ta mi dava 4% na crit a kdyz budu pouzivat katary je to pak 8%? Vim crity ktery zavisi na lucku se nasobi ale u karet si nejsem jistej, diky

#147 Heliodor

Heliodor

Werewolf

• Supporters
  • 885 posts

Posted 04 April 2009 - 11:48 PM

Mam otazku kdyz je napr cobold c. ta mi dava 4% na crit a kdyz budu pouzivat katary je to pak 8%? Vim crity ktery zavisi na lucku se nasobi ale u karet si nejsem jistej, diky

jj je to tak nasobi se i kritikaly z equipu a karet. a nasobi se jeste predtim nez se snizi podle luk potvor [alespon dle meho pozorovani].

#148 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 20 April 2009 - 02:37 PM

Jak to vypada na czechru se muzes podivat tady na moc hezkem videjku od warcrafta.:
CzechRO fórum > Hráčské doupě > Screenshoty/Videa/Fanart/Fanfikce > WoE Videa > DML GW 22.3.2009, cmon

Než se zeptám tam, zeptám se prvně tu: Mohl by mi to někdo rehostnout nebo poslat, prosím? :laughing1:
"The purpose of life is to end."

#149 Raukoras

Raukoras

Deviling

• Supporters
  • 343 posts

Posted 14 June 2010 - 09:40 AM

Měl jsem teď několik let pauzu, může mi nějaká dobrá duše napsat současný nejoblíbenější sehnatelný equip pro katar sinx, abych nemusel projíždět celou databázi? Pro build na GW i pro huntící build.

Děkuji.
Silk 98 - natural crit sinX svého času ve Phoenix Fury
Odkragli 90 - gw sinX
otec Furat 9x - fs priest
Taekwondoo 7x - taekwon boy
Raukoras 7x - agi 2h knight (znovu a lépe)
Raukor 79 - pure forger
Rudra 7x- hunt
Rincebolt 7x - wiz