Jump to content

Photo

Swordman - Kde expit?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
36 replies to this topic

#1 Gwaihir

Gwaihir

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 367 posts

Posted 06 September 2005 - 09:20 AM

...
Gwaihir - monk 8x
Elric of Melnibone - bard lvl 7x
ElTrader - merch
Gerana - TU priestka

#2 Darek4

Darek4

Deviling

• Supporters
  • 226 posts

Posted 13 September 2005 - 03:26 PM

zkousim Gc crusse a i s malou str jsem do lvl19 mlatil kobylky u Prontery a potom asi do 30lvl solo pay1f i na malem lvl se tam da dobre mlatit kvuli Hp Reg a potom jsem expil s nekym melee (ja mel novice) az do lvl35 geff1, na orky zatim nejdu protoze mlatim damascusem :D... kdyz o tom tak uvazuju, ktera class vlastne v Payonu neexpi?
Thvara~ lvl90 HP
Mithos Yggdrasil~ lvl90 Scholar
Malavon~ lvl90 Caprice Creator
Posted Image

#3 can

can

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 4 posts

Posted 19 October 2005 - 09:13 PM

Cusik.... chtel bych se zeptat kde je nejlepsi expit sworda kdyz sem sam( SEM LAMA TAKZE KDYZ ZACNETE PSAT NECO CEMU NEROZUMIM:) tak se budu jenom dal ptat:thumbup: )
47/36

str 36+3
agi 21+1
vit 43+2
int 1
dex 25+3
luk 1+1

Predem dekuji :)

#4 strexi

strexi

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 242 posts

Posted 20 October 2005 - 05:56 PM

Cusik.... chtel bych se zeptat kde je nejlepsi expit sworda kdyz sem sam( SEM LAMA TAKZE KDYZ ZACNETE PSAT NECO CEMU NEROZUMIM:) tak se budu jenom dal ptat:thumbup:  )
47/36

str 36+3
agi 21+1
vit 43+2
int 1
dex 25+3
luk 1+1

Predem dekuji :)

View Post

Vem maso, awake potion a utikej na Orc Lady :) i kdyz te mozna budou davat .. zalez na equipu :)
strexicek

#5 metalCOM

metalCOM

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 5 posts

Posted 22 October 2005 - 06:16 PM

Kde expit ? :P
Hi no tak do 20lvl poringy a podobný šmejdy
20-30lvl skeletoni a zombii
30-45(50lvl) spore v Geffenu pod vezi (doporucuju poty a vláčkovat Magnum Brejkem)
50-60lvl Zenorcy :P

....no a pak je to na vás... :)
repkin - knight - 6x/3x
metalCOM - Swordman - 6x/4x
Joel - Acolit - 4x/4x
Stoupa - Archer - 5x/3x

#6 Gildor

Gildor

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 74 posts

Posted 23 October 2005 - 06:07 PM

pokud clovek nema equip ani zeny tak nejlepsi expeni je na Greatest generalech, sice nuda k ukousani, ale pri trose cviku to leze slusne do 45 jobu. Jo lance podminkou. drop nic moc, zase slusny karty elder willow, willow a GG samozrejme :P

jak na to:

priblizit se ke GG na 4 ctverecky a mydlit to do nej, sice trochu kouzli, ale sworda to vetsinou nezabije. doporucuju hazet na nej provoke, rany sou pak o neco vetsi :)

kam na to:

me se nejvic osvedcila mapice z payonu na jih a pak na zapad (moc field 3)
Lord Nugatu - paladin - xx/xx

Tady muj zivot konci...

#7 Ippang

Ippang

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 111 posts

Posted 24 October 2005 - 07:49 AM

na Greatest generalech

View Post

Prvá a zásadná podmienka: Treba mať kopiju... hocijakú, no iná zbran nemá taký dosah. A treba sa ku GG postaviť presne 4 polia smerom presne hore, dole, vžavo či vpravo. Inak nanho alebo nedosiahneš alebo dosiahne on na Teba.
I finished playing on Reborn and never intend to return again. Try CzechRO or oRO (hopefully Chaos).

#8 grestem

grestem

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 2 posts

Posted 13 January 2006 - 11:12 AM

já jsem celkem úspěšně expil solo od 35-40 lvl(možná i ještě dál) v prontera maze na bigfoot a savage... endure > bouchnout postupne do dostatecneho mnozstvi a pak Magnum Break na 3-4 rany vsechno dole (fire 150 a 175%) a navíc je tam jinak bezpečí, takže člověk si může v klidu sednout a někam si odskočit, aniž by se bál, že něco přijde a zabije ho...
taky dobre na vymlaceni poo poo hat ;-)
btw, build na cruse - malo str, hodne vit a int

#9 Irulán

Irulán

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 274 posts

Posted 13 January 2006 - 03:14 PM

No já swordmanky expila asi takhle:

12 - 30 lvl base - Payon cave (Zábavné obzvláště do 15 lvl base :). Navíc zde padá mace, skull ring a opal, které se dají pěkně prodat, aby bylo na potíky a lepší equip do začátku).

30 - 45 lvl base - Greatest generálové kousek od Payonu (hodně wingů a lance podmínkou).

45 - XX lvl base - Ayatoha field (Zbytek jobů do second classu doporučuji Leaf caty, je to rychlé a relativně bezbolestné, dost často seženete Aco s podobně zvrhlými choutkami a s blessem, se kterým by jste měli ty prašivé kočky trefovat bez problémů... A pokud jste bez peněz, ani loot tu není k zahození :) ).

Při tomto postupu se dostanete na second class poměrně na nízkém base lvl, takže hned jak naexpíte prvních pár jobíků (opět ideální Greatest generálové), tradá na Zenorky, pro low lvl chary mají skvělý poměr HP/EXP a když Bůh dá, padne z Orc skeletona kartička, která má velké využití na GW a dá se velmi obstojně prodat :).
Jistě existují i jiné (a možná i lepší postupy), ale mě se tento docela osvědčil.

Edited by Irulán, 13 January 2006 - 03:53 PM.

Užovka - sinXka - freelance of Midgard

#10 DMGx

DMGx

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 5 posts

Posted 19 January 2006 - 07:48 PM

35-45lvl se mi vyplatilo vydat se na metalingy ..docela to přibejvá
-loop však nic moc
- misto: Einbroch a 1x dolu (metaling 70ks) :)
Posted Image
*D*i*c*k*M*a*d*D*M*G*x

#11 Ralok

Ralok

Deviruchi

• Supporters
  • 170 posts

Posted 02 February 2006 - 08:30 PM

expit sworda bych doporucal na GG (navod nahore)

Edited by Ralok, 02 February 2006 - 08:30 PM.

Posted Image
Creator/Champion player

#12 Daisuke

Daisuke

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 64 posts

Posted 29 May 2006 - 05:52 PM

Ačkoliv se možná budu párkrát opakovat,
prostě mi to nedá, abych si nenapsala svých pár rad o tom, jak expím já.
Upozorňuju, že jsem ten typ hráče RO, který je schopen hodiny expit na nemožné lokaci, která mu ovšem naprosto vyhovuje, tudíž vám možná příjde, že ty levely jsou občas přehnaně nízký a že někde zůstávám moc dlouho. No, co už, koneckonců, máme se podělit o své poznatky :confused1:

Budoucí hybrid knecht (Vit a Int jakžtakž vyvážený) jakožto sword s mečem
Base zhruba ? - 15/20
Malá havěť okolo izlude (obzvlášť, pokud nemáte příliš na kapru) jako je poring, lunatic a tak dál, možná, pokud budete mít na red poty, rockeři by taky šli. Popřípadě z Izlude lodí na breberky na tom Byalan (Takový komplikovaný názef to je...) island.

Base zhruba 15/20 - 30
Tady se tak obvykle vydávám do payon cave. Dá se tam najít spousta merchů s masem, čili o léčifky nebude nouze. Havěti je tam hodně, a pokud se budete ze začátku orientovat na skelety, zvládnete i zombie a poporingy. Pak stačí jen kroužit kolem a zabíjet co se dá - Celkem fajn je taky to, že jsou zombie nesnesitelně pomalí, čili než k vám dva dojdou, stačíte doregenit kus HP i SP. V začátcích je taky fajn mít za zadkem spoluexpícího aco (nic proti všem acolytům xD)

Base 30 - 45

Poison spore v geffu 1. Ze začátku po jedné, pak vláčky a magnum break. Osobně mi to přišlo jako prima lokace, jelikož jsou fajn expy (hlavně ze začátku, ačkoliv vypotřebujete dost potů), celkem slušné peníze (pokud vyznáváte zabít - prodat - za půlku koupit poty, půlku uložit) a dostatek oblud. Pak stačí jen dáwat bacha na hunter fly, která, při nedostatku fly wingu, vám může docela slušně zatopit.

Base 35 - 50

Alternativa, pokud vás už nebaví houby (a pokud vím, o dost víc tu roste job) - Metalingové. Oproti houbám se sice nedají vláčkovat, za to na ně nevypotřebujete tolik potů (Alespoň dle mého názoru, jelikož já na nich expila stylem není SP, ale je HP - Dám bash a zbytek dobiju, není HP, ale je Sp - Dám dva bashe, posbírám, jdu dál, jinak sedím a čekám), navíc je ideální, že při dobíjení, nebo odskakování do jiných oken/jiné části místnosti, vás nic nezabije.

Base 35 - 50 a výš, prostě do 40/50 jobu

Leaf caty v druhé části Ayo-nevímjaksetojmenuje, prostě jak ke vstupu děláte quest na holy threads (myslim). Je jich tam zhruba 35 a opice, které se s trochou dobré vůle dají na pozdějších levelech taky zvládnout, jinak jako obvykle fly wingy. Sem bych sbalila nějakýho aco, naexpíte docela slušně oba a zmírníte riziko smrti. Sice zhruba po 50-tým lvlu dáte kočku i bez újmy, ale já vždycky raději uznávám partu s acem. Zdlouhavá, ale příjemná lokace.

Lucerne - Hybrid knechtka se slepičím vývarem Kytičkou
Daisuke - Hodne hybridní priestka, nepoužívám xD
...a spousta dalších postav, co nestojí za řeč.

A pak jsme vtrhli do hradu a hrdě se pustili do obrany, bylo to úžasné, adrenalin stoupal, skvělá souhra mezi členy naší guildy... - ... a co bylo pak? - no potom byl lag, spadl server a byli jsme všichni v p-----... (Z vyprávění o GW)
Život je boj, tak se pobijte a já s dovolením projdu...

#13 Moon

Moon

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 posts

Posted 29 May 2006 - 09:16 PM

Jen chci doplnit ze na metalingy se da jit mnohem driv, kdyz je slusnej equip, nebo v parte s aco(nebo jeste lip s priestem bez share :confused1:)
Reborn:
Naab - Hunter
Melody - lvl 93/61 Gypsy

CzRO:
Zoya - lvl 85/51 SinX

Nejdulezitejsi? Samozrejme ze wizna. Vsechno kolem gw se toci kolem wizen.)

Priest a minstrel je tu pro wizny aby je boostovali. Gypsy je tu na stunovani wizen. Wsko je tu aby pres stun nedovolil wizne kouzlit. Pala je tu na sacri pro wiznu. Creator a champ je tu na vyndavani sacri co drzi wizny. Proff je tu na chraneni wizen pred nepratelskymi wiznami. Stalker je tu na svlikani wizen, protoze jsou desne sexy. Sniper je na zastavovani wizen pres curse a pasti. Mno a LK se sinXem jsou tu na podporu gravity fieldu pri rozbijeni emperka :-)

#14 Daisuke

Daisuke

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 64 posts

Posted 30 May 2006 - 10:55 AM

Jen chci doplnit ze na metalingy se da jit mnohem driv, kdyz je slusnej equip, nebo v parte s aco(nebo jeste lip s priestem bez share :cray:)

To je sice prawda, ale pokud bych uz ulowila aca/priesta na expeni, vydala bych se na ty kocky a netvrdla na metalinzich, protoze je tam myslimze vic do jobu (ted newim, mozna ne), je jich tam vic a navic tam skoro nikdo nechodi... nevyhodou jsou snad jen ty gorily, ale těm se dá utýct :confused1:

Lucerne - Hybrid knechtka se slepičím vývarem Kytičkou
Daisuke - Hodne hybridní priestka, nepoužívám xD
...a spousta dalších postav, co nestojí za řeč.

A pak jsme vtrhli do hradu a hrdě se pustili do obrany, bylo to úžasné, adrenalin stoupal, skvělá souhra mezi členy naší guildy... - ... a co bylo pak? - no potom byl lag, spadl server a byli jsme všichni v p-----... (Z vyprávění o GW)
Život je boj, tak se pobijte a já s dovolením projdu...

#15 esed

esed

Deviruchi

• Supporters
  • 130 posts

Posted 27 March 2007 - 10:47 PM

Ahojky no tak já expila budoucí knightku (hodí se jen pro buildy s víc jak 40dex čím víc tím líp :) ) tak, že jsem si dávala už v novice zóně všechny stat pointy do dex a když máte asi 30 můžete začít chodit na Floru - stejný postup jak psal Gildor někde na začátku o Greatest generalech, a od dex 40 se vyplatí jít na geographery (zase stejný postup) no a tam můžete vesele trávit svůj volný čas až do 50.jobu (job 49 - 0.8% za jednoho), později podle hp je můžete i bashovat. Geo nekouzlí, jen když jich je pohromadě víc, tak se healujou, což je problém. U toho můžete mlátit Metalingy a dokonce si i vyděláte pár set tisíc. Jedniným problémem je opravdu ale opravdu velká nuda :) , což se dá napravit tím, že si pustíte zvuky, a jdete se třeba učit nebo tak něco. Asi za 2min uslyšíte, že už nebojujete, seberete věci a jdete na dalšího. Jo a ještě jsou problémem Archeři, kteří si někdy myslí, že na Geo můžou chodit jen oni a mágové a tak vám ho klidně zabijou i když do něj mlátíte a pak jsou na vás ještě drzí, že vy tam nemáte co dělat. :(

Voltaire: "Žijeme-li bez výčitek svědomí, můžeme zemřít beze strachu."

Shealla: shadow chaser, psychopatická potvora se zálibou v sadistnostech a úchylnostech všeho druhu, ale jinak děsně roztomilá a hodná
Další: esed, Trianna, Alyz, Sheilla, Misako, Messantia,...

I'm back, baby
:sport_boxing:

#16 DMjakubino

DMjakubino

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 13 posts

Posted 29 April 2008 - 04:07 PM

ale ako xpit na gg?? mama ja halberd, aj som 4 policka od neho ale vzdy ma da
Som tu od Soboty 19.4.08. Moje Postavy : (poradie meno,class,base,job.)

Doom Master Jakubino, Knight, 5x/2x
Doom Taekwon Jakubino, Soul Linker,5x/1x
Doom Assassin Jakubino, Assassin, 5x/1x
Doom Creator Jakubino, Merchant,2x/2x
Doom Sniper Jakubino, Archer 1x/x
Doom Novice Jakubino, Novice 1x/1x

#17 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 29 April 2008 - 04:32 PM

Radši běž expit na něco normálního ..
"The purpose of life is to end."

#18 Tote

Tote

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 362 posts

Posted 29 April 2008 - 05:05 PM

Radši běž expit na něco normálního ..

viz >> tady <<

Posted Image
~Sicario, Eletto, Perenne, Tote, Sangre, Suerte, Morts a Chtahac~
~sinx, HP, profka, sniper, WS, champ, sinxka a HW~

#19 Pepsik

Pepsik

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 10 posts

Posted 25 May 2008 - 09:16 AM

jen bych doplnil k tomu expení na GG.
Nesmíte jít 4 políčka zepředu, jinak z nějakého podivného důvodu dosáhne. Když jdete zezadu, tak vám neubere ani HP.

Přeji pěkné, nudné expení na GG
Posted Image
Fire - wizard
Exodia - crusader

#20 Noriman

Noriman

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 1 posts

Posted 27 June 2008 - 01:53 PM

sem na 13. úrovni job na 10 . , chci bejt swordman , a chce to po me bassic skills , kde je vezmu ?
poradte prosím nikde to nemůžu najít