Jump to content

Photo

Off-Topicy z "Co byste na Rebornu Zmenili"

• Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 Inigarashi

Inigarashi

Smokie

• Supporters
  • 63 posts

Posted 12 August 2011 - 02:39 PM

Já samozřejmě chápu, že Reborn není oficiál a jsem za to vděčný. Ale nechápu proč by měly být některý věci zbytečně změněný oproti tomu, jak to v původním RO funguje. Viz. ten quag a otáčení se mobů. A argumentace, že bych chtěl všechno jednoduchý neberu, chtěl bych jen to, aby to bylo tak, jak to má být.

Edited by Inigarashi, 12 August 2011 - 02:40 PM.

• 0
Accelerator - GC/Heal Crusader
Chizu - FS Priestka
Ganta - Bard

#2 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 12 August 2011 - 02:46 PM

Já samozřejmě chápu, že Reborn není oficiál a jsem za to vděčný. Ale nechápu proč by měly být některý věci zbytečně změněný oproti tomu, jak to v původním RO funguje. Viz. ten quag a otáčení se mobů. A argumentace, že bych chtěl všechno jednoduchý neberu, chtěl bych jen to, aby to bylo tak, jak to má být.

Takze 100% oficialni nastaveni bez jakekoli vyjimky? Vcetne subscription?
  • 0

#3 Aniteru

Aniteru

Hyegun

• Supporters
  • 422 posts

Posted 12 August 2011 - 02:48 PM

Ty "veci" ,které nechápeš jsou tu už tak dlouho a pokaždé když nekdo přišel s nápadem to udelat tak jak to má být.. tak byla asi 10% šance že se to uskuteční, pač kenny bud nemel moc času nebo to tu velil "nekdo" kdo jen rád banoval, a delal neskutecne feautury jako treba portovani mvp od warpu atd :)
Takže by jsi měl trochu přibrzdit s ohánenim a být trochu zdvorilejsi.. s tvym pristupem by se ti na tve nazory mohl Jirkan vyto a ne jen na tve nazory, ale na cele zmeny ,)
  • 0
Aniteru~Aenaii~Sadness~Eureya~Xalli~Revy~Lyre~Nelnir~Genocide
Posted Image

#4 Inigarashi

Inigarashi

Smokie

• Supporters
  • 63 posts

Posted 12 August 2011 - 02:54 PM

Takze 100% oficialni nastaveni bez jakekoli vyjimky? Vcetne subscription?

Mě osobně by to nevadilo.

Ale proč mi teda nedáte nějaký argumenty co mě umlčí? Jste radši, když hráči MVP reflectí místo tankování, protože je to díky některým úpravám jednodušší?

Edited by Inigarashi, 12 August 2011 - 02:56 PM.

• 0
Chizu - FS Priestka
Ganta - Bard

#5 Aniteru

Aniteru

Hyegun

• Supporters
  • 422 posts

Posted 12 August 2011 - 03:02 PM

Mě osobně by to nevadilo.

Ale proč mi teda nedáte nějaký argumenty co mě umlčí? Jste radši, když hráči MVP reflectí místo tankování, protože je to díky některým úpravám jednodušší?

Reflekteni na oficialu donedavna šlo a co já vím, tak tady už se dá reflektit jen na jednom miste..
  • 0
Posted Image

#6 Inigarashi

Inigarashi

Smokie

• Supporters
  • 63 posts

Posted 12 August 2011 - 03:04 PM

Reflekteni na oficialu donedavna šlo a co já vím, tak tady už se dá reflektit jen na jednom miste..

Najednou podle oficiálu? Teď už nejde. A zrovna reflect v endless toweru mi příjde jako špatná záležitost.

EDIT: Ale to je fuk, ať tam ten reflect klidně jde dál. Jen ať k němu nejsou hráči zbytečně hnáni. A abych pořád neříkal jenom nějací hráči, tak samozřejmě mluvím hlavně kvůli mojí guildě. My by jsme si třeba toho ifrita a valkýru rádi potankovali. Mnohem radši než reflectili. Ale když se na nás pokaždé druhé asuře ifrit otočí a pozabíjí půlku party fire breathem, no tak se nebudeme zbytečně stresovat a přes náš odpor k tomu to prostě radši vyreflectíme.

Edited by Inigarashi, 12 August 2011 - 03:32 PM.

• 0
Chizu - FS Priestka
Ganta - Bard

#7 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 12 August 2011 - 04:05 PM

Ale proč mi teda nedáte nějaký argumenty co mě umlčí? Jste radši, když hráči MVP reflectí místo tankování

Muzes mi prosim uvest jedine neinstancni MvP ktere se reflekti? Dik.

Edit: Zkousel jsi jednou jedinkrat ureflektit treba Valkyru? A jak jsi dopadl?
  • 0

#8 Inigarashi

Inigarashi

Smokie

• Supporters
  • 63 posts

Posted 12 August 2011 - 04:13 PM

Muzes mi prosim uvest jedine neinstancni MvP ktere se reflekti? Dik.

Edit: Zkousel jsi jednou jedinkrat ureflektit treba Valkyru? A jak jsi dopadl?

Neinstanční? Žádné? Ale co to měni na faktu, že se v instancích tyhle MVP reflectí? A že zrovna endless sem viděl jako zkoušku toho co parta dokáže zabít, ne vyreflectit. Další rozdíl je to, že na MVP který v instanci není si můžu vzít pro mě za mě třeba 50 charů, ne 12.

Budu upřímný. Tady ani jednou, nevím jestli je tu nějak valkýra upravená, na CzechRO se ji dalo bezproblému úspěšně reflectit. Ani jsme se k té valkýře ale nedostali když se na nás nesprávně po asuře otočil ifrit, a sejmul nás fire breathem. Od té doby jsme tam nebyli, ale očividně příště ten reflect budeme muset vzít...

Edited by Inigarashi, 12 August 2011 - 04:15 PM.

• 0
Chizu - FS Priestka
Ganta - Bard

#9 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 12 August 2011 - 04:20 PM

Neinstanční? Žádné? Ale co to měni na faktu, že se v instancích tyhle MVP reflectí?

FYI mimo instance se nereflekti proto, ze ti nejpozdeji po 2 reflectu odportuje.

Další rozdíl je to, že na MVP který v instanci není si můžu vzít pro mě za mě třeba 50 charů, ne 12.

Reborni realita je, ze tech postav (zivejch) bude realne maximalne na prstech jedne ruky.

Budu upřímný. Tady ani jednou, nevím jestli je tu nějak valkýra upravená, na CzechRO se ji dalo bezproblému úspěšně reflectit. Ani jsme se k té valkýře ale nedostali když se na nás nesprávně po asuře otočil ifrit, a sejmul nás fire breathem.

A co pasanu, s tou te na instant nesejme? Nebo pneumu na kemp (ktera je zaklad)? ale to jsme off-topic

BTW: My teda konkretne Ifrita skakavali...

Edit: Otocil se evidentne spravne kdyz jste tam nemeli pneumu ;-)
  • 0

#10 Devil1512

Devil1512

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 17 posts

Posted 12 August 2011 - 04:21 PM

moze mi aspon niekto povedat preco sa mvp otacaju na asuraka?
  • 0

#11 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 12 August 2011 - 04:22 PM

moze mi aspon niekto povedat preco sa mvp otacaju na asuraka?

Protoze je tak AI udelana (a to i bez uprav). BTW Tebe kdyz nekdo prasti, tak se ani neotocis?
  • 0

#12 Inigarashi

Inigarashi

Smokie

• Supporters
  • 63 posts

Posted 12 August 2011 - 04:24 PM

...

Ale je docela jedno jestli jich bude živejch tolik či tolik, rozdíl je to, že tam můžou být. A holt ne němeli jsme tam pneumu, když není na žádným jiným serveru důvod ji tam u ifrita mít. Ale nic vzdávám to, očividně sme oba zabejčení na svým.
  • 0
Chizu - FS Priestka
Ganta - Bard

#13 Inigarashi

Inigarashi

Smokie

• Supporters
  • 63 posts

Posted 12 August 2011 - 04:33 PM

Protoze je tak AI udelana (a to i bez uprav).

Vím, že jsem řekl, že už končím ale nedá mi to než to upravit na pravou míru. Bez úprav se otočí jen na normální ránu, ne na skill.
  • 0
Chizu - FS Priestka
Ganta - Bard

#14 Aniteru

Aniteru

Hyegun

• Supporters
  • 422 posts

Posted 12 August 2011 - 04:56 PM

Czechro powa.. jj a to byl jeste vic zabugoný server nez reborn.. stve vas ze je tady tak tezky neco zabit? hold zvykejte si.. :DD
  • 0
Posted Image

#15 Devil1512

Devil1512

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 17 posts

Posted 12 August 2011 - 05:00 PM

Czechro powa.. jj a to byl jeste vic zabugoný server nez reborn.. stve vas ze je tady tak tezky neco zabit? hold zvykejte si.. :DD

nez zacnu na neco nadavat, kritozovat si zistim fakta ohledne toho...radim to same

+toto je topic Co byste na Rebornu zmenili? a ne topic Su chytrejsi nez vsetci ostatni tak im vynadam ze nevedia zabijat mvp a pod.

Edited by Devil1512, 12 August 2011 - 05:06 PM.

• 0

#16 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 12 August 2011 - 05:30 PM

Juhuu .. konecne pokracovani gw topicu .. flame flame flame .. :ranting_w:
Ani nevite jak mi tohle chybelo. :sport_boxing:

A k tematu .. moc me toho nenapada .. jaky ma na zde uvadene navrhy nazor kompetentni osoba ?
  • 0

#17 Aniteru

Aniteru

Hyegun

• Supporters
  • 422 posts

Posted 12 August 2011 - 06:54 PM

nez zacnu na neco nadavat, kritozovat si zistim fakta ohledne toho...radim to same

+toto je topic Co byste na Rebornu zmenili? a ne topic Su chytrejsi nez vsetci ostatni tak im vynadam ze nevedia zabijat mvp a pod.

Ano zjistil jsem si fakta.. a nebo takhle rekneme ekonomicky, zabijeni Valkyry tam bylo asi tak tezké, jako tady kiela.. a to ze uz jsem ji zabijel nekolika zpusoby(pasmo pasti a SS,tankovani na SL a SS,tahani a asury atd.) chces mi to vyvratit? no prosim.. na Czechro z upravama sestrili a proto upadlo..

BTw. na tvuj edit "ne topic Su chytrejsi nez vsetci ostatni tak im vynadam ze nevedia zabijat mvp" nic z toho som sem nanapisal.. tak na me prosim ta nehazaj spinu, která mi nepatri .. napsal som akorat at si zvykate tot vse .. vzdy je nejake reseni jen ho hledat

Edited by Aniteru, 12 August 2011 - 06:56 PM.

• 0
Posted Image

#18 2egg

2egg

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 21 posts

Posted 12 August 2011 - 07:18 PM

ja si myslim, ze to, ze to tak vymysleli korejci, nebo nejake RL prirovnani ... neni duvod neco menit, spis to navrhuju proto, ze by me ta hra potom vic bavila
  • 0
~BioRodina

#19 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 12 August 2011 - 07:49 PM

Vím, že jsem řekl, že už končím ale nedá mi to než to upravit na pravou míru. Bez úprav se otočí jen na normální ránu, ne na skill.

To není ten champ schopný po asuře (která s ním udělá krok dál, tedy směrem OD kempu ) umřít a nechat se ressnout?
  • 0

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#20 Inigarashi

Inigarashi

Smokie

• Supporters
  • 63 posts

Posted 12 August 2011 - 08:45 PM

To není ten champ schopný po asuře (která s ním udělá krok dál, tedy směrem OD kempu ) umřít a nechat se ressnout?

De především o to, že by vůbec neměl co umírat. Ale už jsem pochopil, že tady to vysvětlit nejde :)
  • 0
Chizu - FS Priestka
Ganta - Bard

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users