Jump to content
Reborn fórum

Off-Topicy z "Co byste na Rebornu Zmenili"


Inigarashi

Recommended Posts

Já samozřejmě chápu, že Reborn není oficiál a jsem za to vděčný. Ale nechápu proč by měly být některý věci zbytečně změněný oproti tomu, jak to v původním RO funguje. Viz. ten quag a otáčení se mobů. A argumentace, že bych chtěl všechno jednoduchý neberu, chtěl bych jen to, aby to bylo tak, jak to má být.

Edited by Inigarashi
Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Já samozřejmÄ chápu, že Reborn není­ oficiál a jsem za to vdÄÄný. Ale nechápu proÄ by mÄly být nÄkterý vÄci zbyteÄnÄ zmÄnÄný oproti tomu, jak to v původní­m RO funguje. Viz. ten quag a otáÄení­ se mobů. A argumentace, že bych chtÄl vÄechno jednoduchý neberu, chtÄl bych jen to, aby to bylo tak, jak to má být.

Takze 100% oficialni nastaveni bez jakekoli vyjimky? Vcetne subscription?

Link to comment
Share on other sites

Já samozřejmÄ chápu, že Reborn není­ oficiál a jsem za to vdÄÄný. Ale nechápu proÄ by mÄly být nÄkterý vÄci zbyteÄnÄ zmÄnÄný oproti tomu, jak to v původní­m RO funguje. Viz. ten quag a otáÄení­ se mobů. A argumentace, že bych chtÄl vÄechno jednoduchý neberu, chtÄl bych jen to, aby to bylo tak, jak to má být.

 

Ty "veci" ,které nechápeÄ jsou tu už tak dlouho a pokaždé když nekdo přiÄel s nápadem to udelat tak jak to má být.. tak byla asi 10% Äance že se to uskuteÄní­, paÄ kenny bud nemel moc Äasu nebo to tu velil "nekdo" kdo jen rád banoval, a delal neskutecne feautury jako treba portovani mvp od warpu atd :)

Takže by jsi mÄl trochu přibrzdit s ohánenim a být trochu zdvorilejsi.. s tvym pristupem by se ti na tve nazory mohl Jirkan vyto a ne jen na tve nazory, ale na cele zmeny ,)

Link to comment
Share on other sites

Takze 100% oficialni nastaveni bez jakekoli vyjimky? Vcetne subscription?

Mě osobně by to nevadilo.

 

Ale proč mi teda nedáte nějaký argumenty co mě umlčí? Jste radši, když hráči MVP reflectí místo tankování, protože je to díky některým úpravám jednodušší?

Edited by Inigarashi
Link to comment
Share on other sites

MÄ osobnÄ by to nevadilo.

 

Ale proÄ mi teda nedáte nějaký argumenty co mÄ umlÄí­? Jste radči, když hráči MVP reflectí­ mí­sto tankování­, protože je to dí­ky nÄkterým íşpravám jednoduÄÄí­?

 

Reflekteni na oficialu donedavna Älo a co já ví­m, tak tady už se dá reflektit jen na jednom miste..

Link to comment
Share on other sites

Reflekteni na oficialu donedavna šlo a co já vím, tak tady už se dá reflektit jen na jednom miste..

Najednou podle oficiálu? Teď už nejde. A zrovna reflect v endless toweru mi příjde jako špatná záležitost.

 

EDIT: Ale to je fuk, ať tam ten reflect klidně jde dál. Jen ať k němu nejsou hráči zbytečně hnáni. A abych pořád neříkal jenom nějací hráči, tak samozřejmě mluvím hlavně kvůli mojí guildě. My by jsme si třeba toho ifrita a valkýru rádi potankovali. Mnohem radši než reflectili. Ale když se na nás pokaždé druhé asuře ifrit otočí a pozabíjí půlku party fire breathem, no tak se nebudeme zbytečně stresovat a přes náš odpor k tomu to prostě radši vyreflectíme.

Edited by Inigarashi
Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Ale proÄ mi teda nedáte nějaký argumenty co mÄ umlÄí­? Jste radči, když hráči MVP reflectí­ mí­sto tankování­

Muzes mi prosim uvest jedine neinstancni MvP ktere se reflekti? Dik.

 

Edit: Zkousel jsi jednou jedinkrat ureflektit treba Valkyru? A jak jsi dopadl?

Link to comment
Share on other sites

Muzes mi prosim uvest jedine neinstancni MvP ktere se reflekti? Dik.

 

Edit: Zkousel jsi jednou jedinkrat ureflektit treba Valkyru? A jak jsi dopadl?

Neinstanční? Žádné? Ale co to měni na faktu, že se v instancích tyhle MVP reflectí? A že zrovna endless sem viděl jako zkoušku toho co parta dokáže zabít, ne vyreflectit. Další rozdíl je to, že na MVP který v instanci není si můžu vzít pro mě za mě třeba 50 charů, ne 12.

 

Budu upřímný. Tady ani jednou, nevím jestli je tu nějak valkýra upravená, na CzechRO se ji dalo bezproblému úspěšně reflectit. Ani jsme se k té valkýře ale nedostali když se na nás nesprávně po asuře otočil ifrit, a sejmul nás fire breathem. Od té doby jsme tam nebyli, ale očividně příště ten reflect budeme muset vzít...

Edited by Inigarashi
Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

NeinstanÄní­? ÂŽádné? Ale co to mÄni na faktu, že se v instancí­ch tyhle MVP reflectí­?

FYI mimo instance se nereflekti proto, ze ti nejpozdeji po 2 reflectu odportuje.

 

DalÄí­ rozdí­l je to, že na MVP který v instanci není­ si můžu vzí­t pro mÄ za mÄ třeba 50 charů, ne 12.

Reborni realita je, ze tech postav (zivejch) bude realne maximalne na prstech jedne ruky.

 

Budu upří­mný. Tady ani jednou, neví­m jestli je tu nějak valkýra upravená, na CzechRO se ji dalo bezproblému íşspÄÄnÄ reflectit. Ani jsme se k té valkýře ale nedostali když se na nás nesprávnÄ po asuře otočil ifrit, a sejmul nás fire breathem.

A co pasanu, s tou te na instant nesejme? Nebo pneumu na kemp (ktera je zaklad)? ale to jsme off-topic

 

BTW: My teda konkretne Ifrita skakavali...

 

Edit: Otocil se evidentne spravne kdyz jste tam nemeli pneumu ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

moze mi aspon niekto povedat preco sa mvp otacaju na asuraka?

Protoze je tak AI udelana (a to i bez uprav). BTW Tebe kdyz nekdo prasti, tak se ani neotocis?

Link to comment
Share on other sites

...

Ale je docela jedno jestli jich bude živejch tolik či tolik, rozdí­l je to, že tam můžou být. A holt ne nÄmeli jsme tam pneumu, když není­ na žádným jiným serveru důvod ji tam u ifrita mí­t. Ale nic vzdávám to, očividnÄ sme oba zabejÄení­ na svým.

Link to comment
Share on other sites

Czechro powa.. jj a to byl jeste vic zabugoný server nez reborn.. stve vas ze je tady tak tezky neco zabit? hold zvykejte si.. :DD

 

nez zacnu na neco nadavat, kritozovat si zistim fakta ohledne toho...radim to same

 

 

+toto je topic Co byste na Rebornu zmenili? a ne topic Su chytrejsi nez vsetci ostatni tak im vynadam ze nevedia zabijat mvp a pod.

Edited by Devil1512
Link to comment
Share on other sites

Juhuu .. konecne pokracovani gw topicu .. flame flame flame .. :ranting_w:

Ani nevite jak mi tohle chybelo. :sport_boxing:

 

A k tematu .. moc me toho nenapada .. jaky ma na zde uvadene navrhy nazor kompetentni osoba ?

Link to comment
Share on other sites

nez zacnu na neco nadavat, kritozovat si zistim fakta ohledne toho...radim to same

 

 

+toto je topic Co byste na Rebornu zmenili? a ne topic Su chytrejsi nez vsetci ostatni tak im vynadam ze nevedia zabijat mvp a pod.

 

Ano zjistil jsem si fakta.. a nebo takhle rekneme ekonomicky, zabijeni Valkyry tam bylo asi tak tezké, jako tady kiela.. a to ze uz jsem ji zabijel nekolika zpusoby(pasmo pasti a SS,tankovani na SL a SS,tahani a asury atd.) chces mi to vyvratit? no prosim.. na Czechro z upravama sestrili a proto upadlo..

 

BTw. na tvuj edit "ne topic Su chytrejsi nez vsetci ostatni tak im vynadam ze nevedia zabijat mvp" nic z toho som sem nanapisal.. tak na me prosim ta nehazaj spinu, která mi nepatri .. napsal som akorat at si zvykate tot vse .. vzdy je nejake reseni jen ho hledat

Edited by Aniteru
Link to comment
Share on other sites

Ví­m, že jsem řekl, že už konÄí­m ale nedá mi to než to upravit na pravou mí­ru. Bez íşprav se otoÄí­ jen na normální­ ránu, ne na skill.

To není­ ten champ schopný po asuře (která s ní­m udÄlá krok dál, tedy smÄrem OD kempu ) umří­t a nechat se ressnout?

Link to comment
Share on other sites

Ti jebe?!

Z vašeho pohledu asi ano a víš co? I don't care.

A quag nefunguje na ofiku najednou. Např. post Doddlera o hodnotách flee monster s quagem je z poloviny roku 2008.

 

EDIT: BTW. originalitu serveru snad nikdo neupírá. Custom questy a věci jako kopání truhel, hunty etc. jsou naprosto skvelý záležitosti. Ale chlubit se originalitou serveru, protože má špatně nebo budiž řeknu "jinak" otravněji nastavený chování monster či funkčnost nějakých skillů? To snad ne.

Edited by Inigarashi
Link to comment
Share on other sites

Najednou podle oficiálu? TeÄ už nejde. A zrovna reflect v endless toweru mi pří­jde jako Äpatná záležitost.

Tak a teÄ mi prosí­m řekni, jak by jsi byl schopný (jak by vůbec nÄkdo byl schopný) ten endless projí­t (když si u toho officiální­ nastavení­) tak za 4hodiny. S PFkama, když jsme to Äli bez reflectu tak nám to trvalo asi 6-7hodin a to nás tam bylo 24 !! a ty high-tier MVP jsme stejnÄ netankovali, ale asurovali, protože bychom s equipem jaký jsme mÄli k dispozici asi neutankovali. Ve 12 lidech bez reflectu by to ani RNRka nedali, řekni mi jak to má dát nějaká pvm guilda, která pomalu nemá ani chary (natož equip) na to aby tam něco udÄlala.

 

Protoze je tak AI udelana (a to i bez uprav). BTW Tebe kdyz nekdo prasti, tak se ani neotocis?

Možná že to je bez íşprav, ale officiální­ nastavení­ to není­ viz Endless Tower by Doddler on Valkyrie Server, kde je od vyÄÄí­ch patrech vidÄt e MVP tam se chovají­ NAPROSTO jinak než na rebornu. (V tomto videu je taky vidÄt jaké mÄli problémy, 12lidí­, godlike equipy, mvp karty, kafra itemy a dodÄlali to snad 10min před koncem).

 

Ti jebe?!

Na tohle neví­m co napsat, myslí­m že OT je dost slabé, toto je fakt demence.

 

Portovani mobu skrz warpy - Juhůů

Ubytek bodu u rankeru - Bééé

Renewal - Jaktože když není­ stable tak ho vÄude mají­ a nikdo si na nÄj nestÄžuje, veří­m že i na Czechro Homecoming bude

BG - Před pár mÄsí­ci sem posí­lalnávrh, takže vÄří­m že možná letos z toho jeÄtÄ něco bude

K healerovi pridat A+B - StejnÄ si každý toho priesta logne, takže by to jen uÄetřilo práci (možná v tom je ten problém že)

Zručit delay na skilly - Je pravda že nÄÄí­m se ten reborn pyÄnit musí­

Povolit nodelay - Ona gravity něco takového do klienta Äasem přidá (Tohle prosí­m nerozebí­rejte, já už sem princip fungování­ skillů vysvÄtlovat tolikrát, že už na to nemám sí­lu, takže tento bod vůbec nerozebí­rejte)

Povolit ahk - Za pár let to bude

Link to comment
Share on other sites

Tak a teÄ mi prosí­m řekni, jak by jsi byl schopný (jak by vůbec nÄkdo byl schopný) ten endless projí­t (když si u toho officiální­ nastavení­) tak za 4hodiny. S PFkama, když jsme to Äli bez reflectu tak nám to trvalo asi 6-7hodin a to nás tam bylo 24 !! a ty high-tier MVP jsme stejnÄ netankovali, ale asurovali, protože bychom s equipem jaký jsme mÄli k dispozici asi neutankovali. Ve 12 lidech bez reflectu by to ani RNRka nedali, řekni mi jak to má dát nějaká pvm guilda, která pomalu nemá ani chary (natož equip) na to aby tam něco udÄlala.

Ne jasnÄ to byl čistÄ můj osobní­ dlouhodobÄj postoj k reflectu. Nemám ho rád. Ale po napsání­ toho postu sem si uvÄdomil, že je zbyteÄný ubí­rat ostatní­m lidem nějakej způsob zabí­jení­, i když ho sám nevyuží­vám, takže s tí­m problém nemám a zmÄnit to nechci.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...