Jump to content

Anketa - stat reset

• Please log in to reply
38 replies to this topic

Poll: Stat reset 3rd class (62 member(s) have cast votes)

Chcete mít možnost resetu statu/skillu při přestupu na 3rd class?

1. Voted Ano (50 votes [80.65%] - View)

Percentage of vote: 80.65%

2. Voted Ne (12 votes [19.35%] - View)

Percentage of vote: 19.35%

Vote Guests cannot vote

#21 Lord Excalibur

Lord Excalibur

Deviruchi

• Supporters
  • 143 posts

Posted 15 November 2012 - 10:54 AM

A nestacil by vam skill reset? :) Stat reset sa mi proste nepaci:)

Mně osobně by stačil. Ale co chudák Royal guard, který toho nemá s int moc společného ve většině případech?
  • 0
Lord Excalibur - semi-elementalist warlock
Lord Export - FS HP
Ergee - baby maestro
Lady Tanecnice - FS wanderer
Mhuire Iarann - MVP shura
Wyrda - GW hybrid linker
~and so on~

#22 Lenus

Lenus

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 22 posts

Posted 15 November 2012 - 12:40 PM

Co takhle nastavit proměnou s tím že postavu můžeš resetnout na staty 1 jen jednou za život postavy. Pokud si pamatuju dost z RO nastavení, neměl by to být problém. Pokud chceš jet paladina RG rozhodně bych nikdy nejel 99 dex, 99 vit. Takže mi bude skill simulator pěkně na nic.
Popřípadě z toho udělat nějaký Q. Platí se 10M a spousta a spousta itemů. radši to vyhnutit než dělat znovu x2 auru.

Nehledě na to že mi přijde že většina lidí co přispívá nikdy za 3rd class nehrála. Což nechápete že na těch classech se jede většinou 70luk? Umíte si představit že takovýhle char expíte jinak než na leech? Dejte když už reset na 11 při přestupu na 3rd....

Neměl bych s tím problém kdyby to byli větší raty, ale než hrát na Rebornu za 3rd, bez resetu postavy, to radši půjdu hrát na 10 rate kde to udělám rychleji od Novice. A pokud mám takový názor já, myslím že nebudu sám.

Edited by Lenus, 15 November 2012 - 12:52 PM.

• 0
Člen Guildy League Exeptional Heroes
Generic - Profesor 9x/6x
Buble Blue - HS Profesor 9x6x
Akkiho, Lierova, Petova a Frozenova Army (Paladin, HP, Champ, Creator, Stalker)
(LeH, VBR, Shikotsumiaku, R.N.R., Equlibrium, prostě zaskakuju kde můžu)

#23 Jirikiri

Jirikiri

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 42 posts

Posted 15 November 2012 - 01:54 PM

Nehledě na to že mi přijde že většina lidí co přispívá nikdy za 3rd class nehrála. Což nechápete že na těch classech se jede většinou 70luk? Umíte si představit že takovýhle char expíte jinak než na leech? Dejte když už reset na 11 při přestupu na 3rd....

70 LUK? To by mely prave zmeny z jRO resit ne? Abys potreboval na Atk hodne STR/DEX a Matk hodne INT.. Nebo se hodne LUK oplati i po zmenach?

K tematu: Reset skillu by mi stacil.

Edited by Jirikiri, 15 November 2012 - 01:57 PM.

• 0
~BioRodina

#24 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 15 November 2012 - 02:18 PM

Co takhle nastavit proměnou s tím že postavu můžeš resetnout na staty 1 jen jednou za život postavy. Pokud si pamatuju dost z RO nastavení, neměl by to být problém. Pokud chceš jet paladina RG rozhodně bych nikdy nejel 99 dex, 99 vit. Takže mi bude skill simulator pěkně na nic.
Popřípadě z toho udělat nějaký Q. Platí se 10M a spousta a spousta itemů. radši to vyhnutit než dělat znovu x2 auru.

Neměl bych s tím problém kdyby to byli větší raty, ale než hrát na Rebornu za 3rd, bez resetu postavy, to radši půjdu hrát na 10 rate kde to udělám rychleji od Novice. A pokud mám takový názor já, myslím že nebudu sám.

70 LUK? To by mely prave zmeny z jRO resit ne? Abys potreboval na Atk hodne STR/DEX a Matk hodne INT.. Nebo se hodne LUK oplati i po zmenach?

Presne tak, Zvyseny doraz na hlavny stat + negative penalty za maly base stat voci zbrani je jedna z hlavnych zmien u jRO renewal mechaniky. Zatial co vzorec na MATK na kRO je v podstate zavisly linearne od INT aj LUK, tak u jRO sa zavislost od INT zmenila na kubicku.
A este negative penalty u fyzickych utokov:

Negative Penalty

• This feature is only present in Japan’s renewal. This concept further re-inforces the necessity of having strenth in a combat focused build. If a class doesn’t have enough strength to wield their current weapon, they’ll receive a penalty to their max damage. With no strength at all, 2/3 of a weapons attack power is lost to the penalty. The penalty is recovered at a rate of [[Str / 10] ^ 2 * (WeaponLv * 0.2 + 0.8)].To put that in perspective, a 100 attack lv 2 weapon will have a negative penalty of 66 damage with no strength. To fully recover the lost damage from the penalty, you will need 70~80 strength. A 200 attack lv 3 weapon would require 100 str, and a 350 attack power level 4 weapon would require 130 str to wield without a negative modifier to damage.

a magicke utoky:

Negative Penalty

• Like weapon attack, magic attack also has a negative penalty. If you do not have enough INT to wield the current weapon, your magic attack power will be penalized up to the entirety of the weapons matk value. At 0 int, the entirety of your weapons matk is negated by the negative penalty. You recover the penalty at a rate of [Int / 5] * (8 + WeaponLv). A 200 MATK weapon for example would require about 85 int to wield at max weapon attack power.

• 0

#25 Lenus

Lenus

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 22 posts

Posted 15 November 2012 - 03:12 PM

A redukce stunu? Frostu a jiných věcí?
  • 0
Generic - Profesor 9x/6x

#26 Marsen

Marsen

Deviruchi

• Supporters
  • 119 posts

Posted 15 November 2012 - 03:39 PM

No tkaže to znamená že budu muset mít cca 100 str na rangerovi? Docela na pytel abych tak řekl když maxuju DEX/INT a to int jen kvůli podělanýmu castu a pak ještě AGI na aspd který je i tak strašný. To bdue opravdu takto?

Jinak jsme si počítal ten vzorec a nějak mi to hapruje. Co má dělat při 30 str a 3 Wlvl mi vyšlo 12,6 a při 100 str a Wlvl 3 zas 140. Co tyhle čísla znamenaj?
  • 0

Marsen - MvP Ranger ( Why? Why not. (: (: )
Eratosthen - Auto warg
Brutuss - Brute Sniper :(
Mandelbroten - ???
Flareon - Profa
Kristyna - Pseudo-AB
( Jinak také přezdívaná Klisdíra nebo jednoduše "kosočtverec" :) )

#27 Lenus

Lenus

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 22 posts

Posted 15 November 2012 - 10:21 PM

Mmjn Elleshare jak postupně si zvykat ty najedeš na nový systém až s přestupem na 100 lvl. takže si buď jist, že si na nic nezvykneš :D

Rád bych se zeptal a vyjmenujte mi alespoň dva rozumné argumenty ale rozumné. proč nedat stat reset, alespoň při přestupu na 100 lvl.

Asi se budu opakovat ale vžijte se do role mého kamaráda... Nehraje ale má paladina 99/70. Build je standard 99 dex 99 vit. Che začít hrát protože se chystají 3rd. Zapne tedy RO ale zjistí že není stat reset. Čímž se mu jeho char který expil dejme tomu rok a půl... není žádný no-lifer chodí do školy a vrací se v 8-9 večer domů. je úplně ale úplně na nic. protože RG staty se ó můj bože nevypočítávají čistě z dex ale z int + dex/2 + 70 luk který je minimum na rezisty dejme tomu nějakou str ať něco unese. Jeho char je tedy naprosto nepoužitelný protože i přes to, že mám část statů jeté, nemám nejmenší šanci to nahnat tak, jak by to mělo vypadat. Výsledek? nemám čas na expení od High novice a ani an to nemám náladu. 2 řešení. přestanu hrát, Půjdu na server s vyššími raty. Výsledek pro Reborn? ztráta hráče který chtěl hrát.

Podle mne byl důvod pro zavedení 3rd aby se dejme tomu vrátili někteří hráči. Ano chytré hlavy řeknou. Však je to jen jeden. Co mi je do toho. Ale já mám ten samý problém u svého HP. Můj další známý u svého HW. A to nejsme jedinní. je hezké že bude skill. reset ale to mi neřeší úplnou nepoužitelnost charu. Sice budu mít fajn skilly, ale pokud nebudu mít staty potřebné k uspokojení potřeb party, nebudu za to hrát. Zkuste se proto nad tím trochu zamyslet. Ale opravdu vážně. promyslet to z obou stran. protože tím že budete bezhlavě brečet že to nechcete a neznáte důvody prostě ne. protože to do teď nebylo. Tak nemá cenu se o něčem bavit. V tom případě nechápu smysl celé debaty a ankety.

Děkuji za pozornost a těším se na vaše názory. Vás milovaný Job
  • 2
Generic - Profesor 9x/6x

#28 Lord Excalibur

Lord Excalibur

Deviruchi

• Supporters
  • 143 posts

Posted 16 November 2012 - 01:13 AM

Asi se budu opakovat ale vžijte se do role mého kamaráda...
...

Souhlasím.
Při čtení mě napadlo, že by se moli resetovat statově třeba jen staré postavy, a třeba jen částečně. Nemohli při expení počítat s 3rd, kde je vše zcela jinak, paladin ať už damage či support nechť je nejvýraznějším příkladem.

Druhá možnost co mě napadla, by mohl být reset na high novice 1/1 s jakýmsi flag že jde na 3rd, s tím, že pro něj by mohly být výrazně vyžší raty do dosažení 99/70. Ale jak to zabezpečit proti zneužití? např. vyexpení WS jako damage, reset s to3rd flagem, vyexpení forgera/smithera - nepřetoupení na 3rd.
  • 0
Lord Export - FS HP
Ergee - baby maestro
Wyrda - GW hybrid linker
~and so on~

#29 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 16 November 2012 - 02:44 AM

V dobe kdy se i pres to ze ma kazdej hromadu dualu a muze tak celkem snadno naexpit cokoliv pomoci mnoha svych/pujcenych postav expi nejvic nakupovanim repexp itemu mi prijdou debaty o detailnich podminkach resetovani postavy celkem bezvyznamne.

Ano, dost lidi zacne hrat, protoze si budou chtit zkusit 3rd classy, otazkou je co s temito lidmy bude, az si nove postavy vyzkousi ..
Pokud zneuziju kousek vyse uvedeno textu: nemám čas na expení od High novice doexpení 3rd a vyequipování a ani an to nemám náladu. 2 řešení. přestanu hrát, Půjdu na server s vyššími raty. Výsledek pro Reborn? ztráta hráče který chtěl hrát.

Ankety jsou hezka vec, ale dejte ankety zvyseni ratu, snizeni cen itemu, zkraceni respawnu mvp, pridani lepsich itemu apod. a ze serveru bude velmi rychle klasickej high rate s mizivou zivotnosti.
  • 0

#30 Merlock129

Merlock129

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 posts

Posted 16 November 2012 - 05:08 AM

Ja nevim co tady resite? Kazdy, kdo si o 3rd classech precetl alespon neco vi, ze je reset nutny. Jinak to opravdu nema smysl to ani zkouset...je to proste novy system zalozeny uplne na necem jinem, nez jsme byli doposud zvykli. Ty recicky o kamaradech nebo jine cool story jsou uplne zbytecne a je to jenom dalsi nahraska ellesharovych plachet...

Kazdopadne me velice zaujalo, jak se strasne moc vyjadruji lidi, kteri prohlasili verejne, ze 3rd ukoncuji jejich pusobeni na rebornu...no co jineho cekat ze ;)

Edited by Merlock129, 16 November 2012 - 07:07 AM.

• -1

~Entei~

~Hate us we love it~

elfinka: ..ale ty s nami nemuzes jet tramvaji, tvoje ego se tam nevejde ^_^

http://img688.images...us/i/wspvp.png/

Posted Image

#31 Marsen

Marsen

Deviruchi

• Supporters
  • 119 posts

Posted 16 November 2012 - 05:13 AM

Mě se fakt strašně líbí jak všichni brečej. :D Já jsem se s tím už smířil že pojedu jen kvůli 4 skillum z 1/1 a ne sám. Je nás asi 4. Tohle je samozřejmě rychlejší cesta tka pro to hlasuju. Ael ty vaše argumenty to je děs. Nemáte čas na expení ale chcete expit. :) Lámete si hlavu s expením z 1-99 ale to že ze 100-150(32,5 mld xD) jer potřeba daleko víc expů už neřešíte. :) Jinak co k sakru máš špatně na hpčku? To si jel STR a AGI? :DD

To Betr: Máš recht ;)
  • -2

Marsen - MvP Ranger ( Why? Why not. (: (: )
Eratosthen - Auto warg
Brutuss - Brute Sniper :(
Mandelbroten - ???
Flareon - Profa
Kristyna - Pseudo-AB
( Jinak také přezdívaná Klisdíra nebo jednoduše "kosočtverec" :) )

#32 Lenus

Lenus

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 22 posts

Posted 16 November 2012 - 07:51 AM

Jinak co k sakru máš špatně na hpčku? To si jel STR a AGI? :DD

Divil by ses k čemu yb ti ta agi mohla být...A proč mám čas expit 3rd a nemám čas strávit expením první a druhým klasem? Možná proto že opět ztratíám ten rok než udělám 99 adv. zatímco bych si už dávno mohl udělat dejme tomu 115 lvl... Svůj názor jsem vyjádřil a přesně jak jsem čekal, se nikdo nezamyslel a nedal mi jedinej důvod, proč ho nevyžadovat.Tímnto tedy končím svou debatu mějte se hezky a počkám jak to dopadne Howgh!
  • 0
Generic - Profesor 9x/6x

#33 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 16 November 2012 - 09:23 AM

Ideální by bylo kdyby každý přestup na 3rd postavu zresetil. Ostatně nikdy nevíme, kdy nám hrábne a rozhodneme se je vyzkoušet.

Že do té doby bude mít ten člověk expící adv build? PANEBOŽE! TO by snad někde mohl za ten char hrát aktivně a něco se naučit! NEEEEEEEE....

Edited by Dweep, 16 November 2012 - 09:23 AM.

• 2

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#34 Lord Excalibur

Lord Excalibur

Deviruchi

• Supporters
  • 143 posts

Posted 16 November 2012 - 10:07 AM

Že do té doby bude mít ten člověk expící adv build? PANEBOŽE! TO by snad někde mohl za ten char hrát aktivně a něco se naučit! NEEEEEEEE....

Stejně všichni víme, že to bude expit lootem/ odsedí nekra, niff, thor, lab nebo tak něco. Kolik nových 99/70 charů se doexpilo svépomoci popřípadě v partě s tím, že hrál aktivně? Nerad bych se tímto dotkl těch pár výjimek co mezi námi jsou

Abych to shrnul: kdo má čas a zázemí (jak technické, tak ingame), tak si ten char nějak doexpí, z 1/1 je na 99/70 do týdne si troufám říct. Takže pro tyto lidi je v podstatě jedno, jestli reseter bude či ne. Ten týden navíc přežijí.
Pak tu jsou lidi, kteří jsou v dobrém kolektivu, jde jich na to řekněme 5, vezmou chary, jdou expit.... 99/70 mají všichni taky tak do týdne, pokud se tomu budou věnovat a sejdou se tu. Pro tyto je taky jedno, jestli bude reseter či ne, vzhledem k tomu, že se při tom pobaví a utvrdí sehranost.
A poslední skupina lidí co mě napadá jsou ti, kdo auru dřou svým vlastním charem několik měsíců, neřeknu-li roků. Těmto, pokud si chtějí vyzkoušet 3rd a přitom chtějí, aby za něco stál, by nepřítomnost resetera velice ublížila.
  • 0
Lord Export - FS HP
Ergee - baby maestro
Wyrda - GW hybrid linker
~and so on~

#35 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 16 November 2012 - 10:30 AM

Argumenty beriem v uvahu, takze nejak sa dohodneme ... pravdepodobne jednorazovym resetom pri prechode na 3rd (samozrejme s urcitymi obmedzeniami - staty max 99 a naklikat hned, inak nepojdu dalej expy, skilly tiez samozrejme musia sediet.)
  • 7

#36 Portmen

Portmen

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 13 posts

Posted 06 December 2012 - 10:25 PM

Co jsem tak koukal, tak jsou tam rozdíly v job bonusech mezi adv a 3rd. To si mám pak pořizovat úplně nový eq jen proto, abych to měl zase zaokrouhlené ? =)
  • 0

#37 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,449 posts

Posted 07 December 2012 - 01:28 AM

1) Na 3rd se mnohdy počítá s jiným equipem, protože je prostě k dispozici úplně jiný equip.
2) Na 3rd máš možnost jet staty až 120 nebo kolik, takže pokud jde o zaokrouhlování, jedná se o úplně nové buildy a máš možnost je napočítat úplně jinak.
3) A ano, job bonusy jsou dost jiné. Však je to taky jiný class. Mimochodem - díky tomu se nevyplatí mít 3rd brewera či kováře, pokud tam nebude výrazně lepší equip (ztráta 20 jobů a dost status pointů se projeví o trochu víc, než možnost si dát staty až na 120).
  • 0
Elleshar - HP 99/70 ExGuildmaster Phoenix Fury
Sheala de Tancarville - Professorka 99/70
Hyakunichizeki - HW 98/66

Non advanced squad

Chikaraotoshi - Wizard 98/50
Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Dnem 10.12.2008 ukončila aliance Phoenix Fury/Templars své aktivity na Rebornu.
V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Nicholas Flamel - PF guild Creator 99/70
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#38 Voltron

Voltron

Deviling

• Supporters
  • 394 posts

Posted 07 December 2012 - 06:52 AM

Rozhodne ano, u nekterych povolani budou klicove jine staty, nez u adv.
  • 0
Posted Image

#39 Briana de Lemo

Briana de Lemo

Smokie

• Supporters
  • 65 posts
  • Interests:VojtaT !!! :D

Posted 24 December 2012 - 05:36 PM

Otom se nedá debatovat prostě stat reset musi byt... neak se to musí zabezpečit, ale musí tam být :)
  • 1
Antissa -=- Ranger
VojtaT 4ever -=- Sura
Briana de Lemo -=- Arc Bishop

A V A T A R 

-=-

Guillitone Cross

Alysha -=- Genetic
Elizabeth of Green -=- Warlock
Skluzan Tavic -=- Assassin 99 (non adv GW)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Moje videa s Ragnaroku: https://www.youtube....feature=mh_lolz
Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users