Jump to content

Coho by ste sa najviac obavali pri kompletnej zmene na renewal mechaniku?

• This topic is locked This topic is locked
90 replies to this topic

Poll: Coho by ste sa najviac obavali pri zmene na renewal mechaniku (61 member(s) have cast votes)

Coho by ste sa najviac obavali pri zmene na renewal mechaniku

1. Noviniek - nechcem novinky, chcem si hrat po starom, dajte mi pokoj... (10 votes [7.35%] - View)

Percentage of vote: 7.35%

2. Voted Novych buildov - nieco by som si pokazil na svojej existujucej postave (32 votes [23.53%] - View)

Percentage of vote: 23.53%

3. Voted Nemoznosti zabijat prisery o viac, ako 15 levelov vyssie a neexpenie na priserach s nizsim lvlom (41 votes [30.15%] - View)

Percentage of vote: 30.15%

4. Voted Cast time - pevny cast time na vela skillov + variabilna cast (25 votes [18.38%] - View)

Percentage of vote: 18.38%

5. Voted Nepacia sa mi zmeny v skilloch - Assumptio, SW, atd. (21 votes [15.44%] - View)

Percentage of vote: 15.44%

6. Nic, nemam s tym problem (7 votes [5.15%] - View)

Percentage of vote: 5.15%

Pre tych, ktori odpovedali na 1. otazku na body 2 a 4:

1. Voted Stacil by mi reseter 2x pre kazdu postavu - 1x pre zaciatok a 2.krat pre uz spravny build po case, ked sa rozhodnem (38 votes [74.51%] - View)

Percentage of vote: 74.51%

2. Nestaci reseter (4 votes [7.84%] - View)

Percentage of vote: 7.84%

3. Voted Stacil by mi rovnako nastaveny cast time, ako maju teraz 3rd classy (5 votes [9.80%] - View)

Percentage of vote: 9.80%

4. Voted Chcel by som nulovy fixed cast time pre vsetky skilly - pozor, toto sposobi velku nevyrovnanost v PvP (4 votes [7.84%] - View)

Percentage of vote: 7.84%

Vote

#81 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 21 March 2013 - 06:51 PM

Ja se jen obavam ze tu mnozi nepochopili hlavni smysl techto zmen.
Aby se dalo rozumne postupovat kupredu - za novymi vecmi (lokace, chary, atd.) je potreba dostat cely server na zakladni renewal mechaniku a az se toto vyresi a lide otestuji co a jak funguje, budou/mohou se provadet nejruznejsi upravy - reborn customy.
Pokud tu nekdo breci ze uz mu nepujde se sinx/gsin expit solo v labu nebo ze kvuli nizsimu dmg nezabije na bg vsechno na instant, tak by se mel probrat.
Nekteri hraci prestanou hrat, jini zacnou .. to se deje stale, otazkou je jen kolik bude na jedne strane a kolik na druhe .. a to se ukaze casem.
Uplatnovani demokracie na server je blbost, stejne tak jako si ve skole "demokraticky" nezvolite/neodhlasujete ucitelku, obsah vyuky (to zda budete psat pisemku nebo ne), apod. Nebo jak si takovou demokracii predstavujete ?
Jak se rika "neni na svete clovek ten, ktery by se zavdecil lidem vsem" .
  • 1

#82 Bakok2

Bakok2

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted 21 March 2013 - 06:52 PM

Co sem tak pochopil z IRC, tak to bylo hlavne tim, ze atk vzorec byl spatnej. Takze tahle zmena by prisla nejspis tak jako tak ;)

Aha, takze mam davat za 150 gilotina dmg mensi jak kdysi za 99 sinxe? tak proc ne, ze jo :-)
  • 0
Posted Image

#83 Mithariel

Mithariel

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 10 posts

Posted 21 March 2013 - 06:55 PM

Aha, takze mam davat za 150 gilotina dmg mensi jak kdysi za 99 sinxe? tak proc ne, ze jo :-)

SinX do ted nemel renewal atk vzorec. Ted bude mit ;)
edit : samozrejme si nejsem jistej, jestli vyslednej dmg ma bejt takovej, jen posilam dal info, co se objevilo na IRC :)

Edited by Mithariel, 21 March 2013 - 06:56 PM.

• 0
Shinku - WS
Engel - Rune Knight - 1xx/xx
Mithariel - Guillotine Cross - 1xx/xx
Ginger - Genetic - 1xx/xx
Alkeantres - Arch Bishop 1xx/xx
Belial - Champion 98/69

#84 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 21 March 2013 - 06:57 PM

Znova .. meni sa mechanika .. nie 1 char .. mensia redukcia z DEF atd... preto mensi dmg .. co sa tyka GX .. skusal si to porovnavat napr. s iRO calcom? Jedine pozor ... na iRO sa berie do uvahy menej main stat - STR/DEX a viac LUK, kdezto u nas naopak .. main stat treba maxovat
http://calc.irowiki.org/
  • 0

#85 Kenthan

Kenthan

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 19 posts

Posted 21 March 2013 - 07:01 PM

Uplatnovani demokracie na server je blbost, stejne tak jako si ve skole "demokraticky" nezvolite/neodhlasujete ucitelku, obsah vyuky (to zda budete psat pisemku nebo ne), apod. Nebo jak si takovou demokracii predstavujete ?
Jak se rika "neni na svete clovek ten, ktery by se zavdecil lidem vsem" .

Srovnáváš hraní RO se školou? Já nevím jak ostatní tady, ale já to vždycky bral jako zábavu, a tu by si měl člověk mít možnost přizpůsobovat sám. Tím nechci říct, že by se Baal měl řídit pohnutkama každého jednotlivce, který si usmyslí, že se mu něco líbí/nelíbí. Ale na druhou stranu, vypisovat tady, že tak jak si GM rozhodne tak to prostě bude a tečka mi příjde dost negativní. A navíc, jedna věc je jeden nebo hrstka lidí, a druhá je když si většina hráčů něco nepřeje a nenadělají nic, aby se to nestalo.
  • 0

#86 Boris.kubicka@martes.com

Boris.kubicka@martes.com

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 36 posts

Posted 21 March 2013 - 07:01 PM

Znova .. meni sa mechanika .. nie 1 char .. mensia redukcia z DEF atd... preto mensi dmg .. co sa tyka GX .. skusal si to porovnavat napr. s iRO calcom? Jedine pozor ... na iRO sa berie do uvahy menej main stat - STR/DEX a viac LUK, kdezto u nas naopak .. main stat treba maxovat
http://calc.irowiki.org/

...takze sa zase nebudu dat pouzit ziadne kalkulatory charou? Myslel som ze sa pojde viac-menej podla offiku. Mozno by bolo dobre to niekde trosku rozpisat (vzorce nie su vsetko).
  • 0

#87 Mithariel

Mithariel

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 10 posts

Posted 21 March 2013 - 07:05 PM

...

Kde všichni berete tu jistotu, že je většina proti? :)

...takze sa zase nebudu dat pouzit ziadne kalkulatory charou? Myslel som ze sa pojde viac-menej podla offiku. Mozno by bolo dobre to niekde trosku rozpisat (vzorce nie su vsetko).

Určitě se najde někdo, kdo sepíše nějakej calc, až budou k dispozici všechny vzorce, který budou nakonec použitý ;)
  • 0
Shinku - WS
Engel - Rune Knight - 1xx/xx
Mithariel - Guillotine Cross - 1xx/xx
Ginger - Genetic - 1xx/xx
Alkeantres - Arch Bishop 1xx/xx
Belial - Champion 98/69

#88 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 21 March 2013 - 07:15 PM

Pojde sa takmer uplne podla iRO, ako som pisal, ten iRO calc by mal sediet +- s ohladnutim na tie drobne zmeny .. uspesne som v nom naklikal viacero charov, ktorym dmg sedel pomerne presne
  • 0

#89 Luparo

Luparo

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 20 posts

Posted 21 March 2013 - 07:25 PM

Kde všichni berete tu jistotu, že je většina proti? :)

tak zatím jsem četl víc proti než pro... právě proto jsem psal, že by neškodila ta anketa ..aspoň by se to vyjasnilo a nemuselo by se pracovat s prázdnými pojmy...

jenže to se nestane, neboť Baal je GM a už se rozhodl..."a je to diktátor a neomezenj vládce všehomíra..."

aby to nikdo špatně nepochopil, já nemám nic proti Baalovi.. ani nikomu tady... každý má svůj kousek pravdy.... jen je třeba počítat s tím, že jestli budou mít pravdu ti co říkaj že většina odejde....no hosting se sám nezaplatí(a už tu s tím někteří vyhrožovali, že končí se supportem ;-) )
jak píše betr, hráči odejdou, hráči přijdou...jenže ragnarok už není hitovka... takže ti co přijdou se nejspíš nezdrží dlouho a nejspíš ani nevyváží ty co odejdou...já nechci aby se to zaváděla kdovíjaká forma demokracie... pouze je mi přijde sprosté když se tu věci řeší stylem - tady máte anketu, napište co by vám vadilo kdyby se přešlo...a klidně buďte proti, mám vás v p.... stejnak ste jen hráči a já gm... je to hra lidi, i problémy se daj řešit v klidu...jestli baal tak chce ten renewal a nezajímá ho názor hráčů (jak tu prezentuje) pak nechápu smysl celé té ankety....
jde mi o ten blbej povýšeneckej přístup....
já osobně nejsem proti... je mi jasný, že ze začátku to bude o ničem, ale taky je mi jasný, že vzhledem k tomu, jak rychle sem hrnou ty úpravy, tak to bude ok, jen trochu jinak....
  • 0

#90 Gold

Gold

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 16 posts

Posted 21 March 2013 - 07:30 PM

tak zatím jsem četl víc proti než pro... právě proto jsem psal, že by neškodila ta anketa ..aspoň by se to vyjasnilo a nemuselo by se pracovat s prázdnými pojmy...

jenže to se nestane, neboť Baal je GM a už se rozhodl..."a je to diktátor a neomezenj vládce všehomíra..."

aby to nikdo špatně nepochopil, já nemám nic proti Baalovi.. ani nikomu tady... každý má svůj kousek pravdy.... jen je třeba počítat s tím, že jestli budou mít pravdu ti co říkaj že většina odejde....no hosting se sám nezaplatí(a už tu s tím někteří vyhrožovali, že končí se supportem ;-) )
jak píše betr, hráči odejdou, hráči přijdou...jenže ragnarok už není hitovka... takže ti co přijdou se nejspíš nezdrží dlouho a nejspíš ani nevyváží ty co odejdou...já nechci aby se to zaváděla kdovíjaká forma demokracie... pouze je mi přijde sprosté když se tu věci řeší stylem - tady máte anketu, napište co by vám vadilo kdyby se přešlo...a klidně buďte proti, mám vás v p.... stejnak ste jen hráči a já gm... je to hra lidi, i problémy se daj řešit v klidu...jestli baal tak chce ten renewal a nezajímá ho názor hráčů (jak tu prezentuje) pak nechápu smysl celé té ankety....
jde mi o ten blbej povýšeneckej přístup....
já osobně nejsem proti... je mi jasný, že ze začátku to bude o ničem, ale taky je mi jasný, že vzhledem k tomu, jak rychle sem hrnou ty úpravy, tak to bude ok, jen trochu jinak....

Vidíš na myši to kolečko? Otoč s ním párkrát nahoru, dokud se ti stránka nepřestane posunovat. Vidíš kolik lidí hlasovalo v anketě vyloženě proti a kolika lidem by to až na výhrady nevadilo? Kde jsi tedy četl, že se to více lidem nelíbí? Pokud se jim to nelíbí, mají hlasovat. Když nehlasují, tiše to schvalují.
  • 0

I fight for my friends! ...I also do it for crack and heroin.

#91 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 21 March 2013 - 07:31 PM

Cielom nebolo dat hracom na vyber. To, ci sa pojde dalej do renewalu som rozhodol (a nie preto, ze by som niekomu chcel zle, alebo chcel niekoho vyhnat zo servru... nazor hracov je pre mna dolezity, ale v tomto naozaj nebolo o com), otazka bolo len akym sposobom.
Tak isto lockujem topic .. nema uz nic spolocneho s tym, naco bol urceny. Povedal som k tomu vsetko, co som mohol ...
Zajtra/cez vikend precistim Bug topic pre renewal zmeny, nech je cisty a pripraveny na nove/stare bugy.
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users