Jump to content

Photo

Ninja & Gunslinger

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
107 replies to this topic

Poll: Jste pro zavedeni novych classu Ninjy a Gunslingera? (Samozrejme az budou dostatecne funkcni a bez bugu) (520 member(s) have cast votes)

Jste pro zavedeni novych classu Ninjy a Gunslingera? (Samozrejme az budou dostatecne funkcni a bez bugu)

1. Ano. Myslim si ze to hre neuskodi. (392 votes [73.68%])

Percentage of vote: 73.68%

2. Ne. Nepatri to do RO. (37 votes [6.95%])

Percentage of vote: 6.95%

3. Ano, ale zavest jen Ninju. (31 votes [5.83%])

Percentage of vote: 5.83%

4. Ano, ale zavest jen Gunslingera. (1 votes [0.19%])

Percentage of vote: 0.19%

5. Nezajima me to. (12 votes [2.26%])

Percentage of vote: 2.26%

6. Ne, znicilo by to hru vic nez TK (59 votes [11.09%])

Percentage of vote: 11.09%

Vote

#1 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 09 March 2006 - 04:23 PM

Pokud nevite o co jde, tak vice informaci o novych povolani najdete zde: http://www.reborn.cz...p?showtopic=322

U moznosti "Ano" berte v uvahu ze se muzou overpowered/zabugovane skilly zrusit/upravit.

Ps: Stara anketa uz neplati, tak me zadna jina nez na tohle tema nenapadla :)

#2 Sir Loon

Sir Loon

Baphomet

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,131 posts

Posted 09 March 2006 - 04:28 PM

dovolil sem si pridat jednu (podle me dulezitou) polozku do ankety, takze hlasujte prosim znovu

#3 ZeroX

ZeroX

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 344 posts

Posted 09 March 2006 - 04:29 PM

Dal jsem ne, protoze jak znam vyvojare ea, tak to zase pos****. Kazdopadne, az je vyladi (pokud je teda vyladi), tak bych byl pro. Nemyslim si, ze gravity jsou tak sileni, aby ty chary zase tolik overpowernuli. Urcite ty povolani budou mit nejakou nevyhodu, napr jina exp tabulka, horsi shaneni equipu, atd. Z tech popisku, co jsou ted se toho moc nevycte...ukaze az praxe :)
Hm...tak ted ten hlas nema zadnou cenu XD

Edited by ZeroX, 09 March 2006 - 04:30 PM.

#4 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 09 March 2006 - 04:29 PM

Ty co hlasovali uz nemuzou :)

#5 Sir Loon

Sir Loon

Baphomet

• Hráči
  • 1,131 posts

Posted 09 March 2006 - 04:31 PM

tak se aspon muzou divat jak hlasujou druzi :) a nebo to napsat sem :)

#6 Adones

Adones

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 154 posts

Posted 09 March 2006 - 05:07 PM

...hlasoval som ze ano ale len ninju pretoze mi strelne zbrane nesedia k celkovej atmosfere RO ale ninja mi ide k nemu asi ako TK, nevadia mi ale tiez by som bez nich prezil...ak sa zavedie Gunslinger tak asi :) predstava ze si huntim niekde pekne so svojim huntom, vychutnavam atmosferu podobnu stredoveku a zrazu nabehne typek s minigunom a zacne kosit vsetko okolo :) ...ako Loony povedal v inom topicu : ta predstava ma desi :o

Edited by Adones, 09 March 2006 - 05:08 PM.

Posted Image
Na Reborne som skoncil pretoze je to tu tak ako to je, kazdy z Vas vie o com hovorim. Nebudem hovorit kam som siel, kazdy si najde svoje miesto...
[Reborn]
Gotik - acolyte 5x/3x [OFF]
Narian - hunter 7x/4x [OFF]
Satoru - crit sin 6x/3x [OFF]
Ratsumi - combo aco 5x/3x [OFF]
Adones - merchant 4x/3x [OFF]
[CzechRO]
Adones - mage 5x/4x
[OFF]

Posted Image Posted Image
Ak máte čas, kliknite mi na každý link (sú to fajn web hry a ten klik mi pomôže :) ) : MonsterGame World 2 X MonsterGame World 3 X TechWarrior Server 1

#7 Draxlith

Draxlith

Psychopat

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 406 posts

Posted 09 March 2006 - 05:41 PM

Hlasoval jsem pro Ano, protoze uz je tu TK tak proc ne i ostani Expanded classy >> ale jinak mam na to podobny nazor jako ZeroX. :)
Draxlith,Thoeris - AMDMA, Melinador -Skritci a nekolik dalsich charu.

#8 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 09 March 2006 - 05:55 PM

Jen to nééé T.T
:)
"The purpose of life is to end."

#9 Myjka

Myjka

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 244 posts

Posted 09 March 2006 - 05:59 PM

hlasovala som ano lebo sa mi paci sprite ->> image je nanic nasleduj instinkt SPRITE :) :)

Predaj náramkov priateľstva - http://fler.cz/myjka

#10 Sir Loon

Sir Loon

Baphomet

• Hráči
  • 1,131 posts

Posted 09 March 2006 - 06:07 PM

hlasovala som ano lebo sa mi paci sprite ->> image je nanic nasleduj instinkt SPRITE  :)  :)

View Post

smysl ankety je ponekud jinde, ale sem rad zes pochopila alespon jak se hlasuje :o
az budou lidi brecet jak sou obe povolani brutalni tak jim milerad ukazu ten post /he

#11 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 09 March 2006 - 06:08 PM

Dal jsem Ano, nakonec, zkusit se musí všechno. Ale s tím, že např. pro GW by mohli mít nějaké "přechodné" testovácí období...
The End

#12 Sir Loon

Sir Loon

Baphomet

• Hráči
  • 1,131 posts

Posted 09 March 2006 - 06:23 PM

spravne. a az to zrusime tak bude zase kdekdo pindat a nadavat a stezovat si. lidi myslete laskave hlavou a ne necim jinym. to neni jen tak neco pustit na servr. jak vidite u TK se ta chyba udelala a jak to dopadlo. jestli nekdy pustim(e?) tyhle dve povolani na servr tak az po hodne velkym testovani
edit: a to ze se nekomu libi sprity je sice hezky ale to je asi tak vsechno co se lidem libi dokud je to povolani nesereze jako psa, ze?

#13 Moriel

Moriel

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 95 posts

Posted 09 March 2006 - 06:27 PM

predstava ze si huntim niekde pekne so svojim huntom, vychutnavam atmosferu podobnu stredoveku a zrazu nabehne typek s minigunom a zacne kosit vsetko okolo  :)  ...ako Loony povedal v inom topicu : ta predstava ma desi :o

View Post

Nechapu proc si mnoho lidi spojuje Ragnarok se stredovekem..Je to spis takovy mix od vseho trosku..Mohla by te napriklad desit predstava jak na tebe vybafne nekde v lese nekdo s oxygen maskou..Ako uz Peltak nekde rikal.."steampunk"(snad sem to nenapsal blbe :o ) tj to slovo ktere ted do RO miri..Myslim ze je to jedine dobre ze to hru obohati..

Ja sem hlasoval pro oba classy Ano..Pokud budou nejake problemy tak se to vyresi ako psal Kenny a nebo hold se to uplne vymazne..nejakej extra problem v tom nevidim :o
Moriel - SinX 96... AMDMA

Posted Image

touha po krvi me privedla zpet

Nebudte v porad v depresííích nebo vám knim dám skutecny duvod !!!

#14 Ralok

Ralok

Deviruchi

• Supporters
  • 170 posts

Posted 09 March 2006 - 07:06 PM

Jak se psalo overpowered skilly by se daly zakazat...mozna si nekdo mysli ze se tam GS nehodi ale(zase) vemte jup ... ten mi nesedi vic

proto jsem hlasoval ANO

Edit: mozna by se hodila informace ze GS musi mit na sve skilly sfery (jak monk)
(nwim o tom ale psal to loony)

Edited by Ralok, 09 March 2006 - 07:56 PM.

Posted Image
Creator/Champion player

#15 Perthorn

Perthorn

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 831 posts

Posted 09 March 2006 - 07:08 PM

Jen to nééé T.T

View Post

Moje slova, myslím že TK,sullinker a star gladiator hru mění a ne zrovna k nejlepšímu.A když gravity chce oživovat hru tak nemusí zrovna novými classy. (ani se nedivím že hafo jiných serverů nemá ani TK)
Posted Image

#16 Deathman

Deathman

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 65 posts

Posted 09 March 2006 - 07:24 PM

Ja hlasoval ANo dalsi long range class neuskodi X)

A na hodne tech ostatnych servroch maji u News nepisane ze budu mit gunslingera

Edited by Deathman, 09 March 2006 - 07:27 PM.

Posted Image
Purple! You have purple eyes! You're a dreamer, artist, poet,
whatever. You enjoy all forms of art and literature, and tend to be
quite good at creating them as well. --- No skoro sa aj trefila ale literaturu tvorit neviem ^_^

Posted Image
Ahura Mazda ten nejmensi z andelu ^^

#17 Břitva

Břitva

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 34 posts

Posted 09 March 2006 - 07:57 PM

Hlasuju s nadšením ano! :)

Nesouhlasim s názorem, že moderní zbraně do ragnaroku nepatřej. Ragnarok je, jak se teď ukazuje, postapokalyptický mmorpg se všim všudy. Svět zničila válka :o a ti, co jí přežili, začali znova na úrovni středověku... Přesně jak řikal Einstein: "Nevím, jakými zbraněmi se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny." Lokace typu biolab a ruiny továren kolem einbrochu to jenom dokazujou. Měl sem na něco takovýho podezření už podle divnejch věcí typu "trubka" u majo :o . /ic Kde se vzala magie, to vědi asi jenom v gravity :o Příběh RO se prostě vyvíjí postupem času a kdo ví? Třeba se z toho ještě vyloupne cyberpunk :)

Nemůžu se dočkat, až budou GS kosit gatlingem zombíky v payon cave :o
Jestli se to zavede, asi k tomu zase sednu. ;)
Ragnatron Online 4ever :o

Edited by Břitva, 09 March 2006 - 08:22 PM.

#18 ZeroX

ZeroX

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 344 posts

Posted 09 March 2006 - 07:59 PM

RO ma nejakej pribeh?
Britvo, ty jeste hrajes? :)

#19 Břitva

Břitva

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 34 posts

Posted 09 March 2006 - 08:03 PM

RO ma nejakej pribeh?
Britvo, ty jeste hrajes? :)

View Post

To si piš, že má příběh. Zrovna od tebe bych čekal, že to víš xD. Momentálně nehraju.

#20 Draxlith

Draxlith

Psychopat

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 406 posts

Posted 09 March 2006 - 08:52 PM

Edit: mozna by se hodila informace ze GS musi mit na sve skilly sfery (jak monk)
(nwim o tom ale psal to loony)

Musi mit asi na 8 skillu neco jako sphery ale jmenuje se to Coin a stoji to vyvolat 1 zen ( myslim ze to ma 50% sanci na vyvolani) a za to se pak pouzivaji skilly.
Edit: celkem jich muse mit nahozeno najednou 10

Edited by Draxlith, 09 March 2006 - 08:57 PM.

Draxlith,Thoeris - AMDMA, Melinador -Skritci a nekolik dalsich charu.