Jump to content
Reborn fórum

Ninja & Gunslinger


k3dT

Jste pro zavedeni novych classu Ninjy a Gunslingera? (Samozrejme az budou dostatecne funkcni a bez bugu)  

520 members have voted

  1. 1. Jste pro zavedeni novych classu Ninjy a Gunslingera? (Samozrejme az budou dostatecne funkcni a bez bugu)

    • Ano. Myslim si ze to hre neuskodi.
      392
    • Ne. Nepatri to do RO.
      37
    • Ano, ale zavest jen Ninju.
      31
    • Ano, ale zavest jen Gunslingera.
      1
    • Nezajima me to.
      12
    • Ne, znicilo by to hru vic nez TK
      59


Recommended Posts

Pro ty lenochy :)

 

...

njn daÂť fire nábojom, vyplusovaným guÂľometom, full boostami a lexou 10k dmg, to chce potlesk :) Už Äakým jak sa tu zaÄníş objavovaÂť posty plné strachu že Äo to preboha bude na gw a že to rozkope celý ragnarok /heh Skí´r by ma zaují­mal nejaký screenshot z PvP arény, koÂľko dal gunslinger hráÄovi s redukciami...(a bez lexy omg) :clap:

 

edit: (ale také nikto nepostuje :( )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply
proc by nekdo postoval ze nemusi byt tak uber ??? :(

23741[/snapback]

no myslí­m že ukazovaÂť screeny ako je nejaký nový class uber je skí´r na Äkodu než k íşžitku...mí´že sa naprí­klad staÂť že ho na viacero serveroch nezavedíş, len kví´li tým screenshotom...

Link to comment
Share on other sites

Nove wallpapery ;-) ninja zenskej char je klaaasnej :-)

wally

25316[/snapback]

njn len by to chcelo fotku zozadu /heh

 

btw,

03/27/2006

 

This patch adds the expanded classes to normal servers, and few other patches that were made in Sakray server.

-Znamená to, že už mí´že byÂť aj u nás funkÄný GS a Ninja?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Trochu by ma zaujimalo,ci sa do hry implementovat iba jedno povolanie napr. Ninja,kedze Gunslingerom ludia moc nadseny nie su a aky je realny termin,ze sa tieto povolania objavia na eAthene?

27961[/snapback]

 

kdo rek ze lidi moc nadseny gunslinerem nejsou /? /hmm

Link to comment
Share on other sites

Trochu by ma zaujimalo,ci sa do hry implementovat iba jedno povolanie napr. Ninja,kedze Gunslingerom ludia moc nadseny nie su a aky je realny termin,ze sa tieto povolania objavia na eAthene?

27961[/snapback]

 

Na eathene uz jsou ale jen na trunku :group:

Link to comment
Share on other sites

az za nej budes hrat, uvidis...me osobne se vic zamlouva Ninja..(hral sem ninju i GS na jednom serveru)...

i kdyz GS v Gattling Gun... :group:

27991[/snapback]

 

Vis.. s vyvazenosti NJ/GS je to ted jako s TK. Skilly sice fungujou jak maji, ale treba u TK chybi ze 1 kop ma davat 3 rany misto jedny a nema jit opakovat vice stejnych kopu po sobe. Nemuzes brat ze tak jak to funguje na nejakych serverech tak to bude fungovat i v budoucnu tu.

 

Na eathene uz jsou ale jen na trunku  :cray:

28029[/snapback]

 

v trunku je a dlouho jeste bude (bugy)

Link to comment
Share on other sites

Nevim, co vsechno se tu bralo a jaky navrhy padly...Jen me napadla takova blbost...Budou-li Gun s Ninjou oproti ostatnim "starym" charum neprimerene silni...co treba je sem zavest bez omezeni, zrusit omezeni TK a udelat pro tyto nove chary zvlastni GW jako treba jsou pro SN??...Je to jen okamzity napad, tak me za nej nekamenujte... :group:

Link to comment
Share on other sites

Nevim, co vsechno se tu bralo a jaky navrhy padly...Jen me napadla takova blbost...Budou-li Gun s Ninjou oproti ostatnim "starym" charum neprimerene silni...co treba je sem zavest bez omezeni, zrusit omezeni TK a udelat pro tyto nove chary zvlastni GW jako treba jsou pro SN??...Je to jen okamzity napad, tak me za nej nekamenujte... :group:

28036[/snapback]

dalsi hitparada vtipu? /hmm /heh

Link to comment
Share on other sites

Lidi neblbnÄte, Gunslinger sem nepatří­! Gunslingera NIKDY! DO Juperosu nikdo nechodí­ (neří­kám, že je to kvůli tomu, že je to tam moc moderní­), oxygen mask se už nějak přežije. Ale proboha, proÄ takovéhle povolání­? Dejme tomu, že Ninja by se dal jeÄtÄ ustát, ale když vás nÄkdo odstřelí­ s nějakým AWMkem na GW. hra strácí­ pomalu smysl! Jestli na Reborn přijde Gunslinger, já odejdu (a nebudu sám). Vzhledem k tomu, že na Rebornu nehraje zas až tak moc lidí­ a Reborn vÄeobecnÄ známo upadá, :) když odejde 50 hrají­cí­ch lidí­, zbyde vás tu 100-150. Z toho 40 lidi jsou merchantové, 20 lidí­ AFK, dalÄí­ch 20 lidí­ posedává ve mÄstech a nic nedÄlá. 40-90 expí­cí­ch lidí­ Reborn neudrží­. VždyÂť ne každé povolání­ se dá naexpit sólo. Já nechci, aby Reborn skončil jako FinalRO. JeÄtÄ jednou se nad tí­mhle zamysli Kenny, jestli to opravdu chceš! (krom toho, ví­Ä kolik bude bugů a rollbacků atd.). Reborn se obeÄel bez gunslingera do teÄ a obejde se bez nÄj i do budoucna. DÄkuju /thx a doufám, že si můj názor nÄkdo vezme k srdci! :D

Link to comment
Share on other sites

Lidi neblbnÄte, Gunslinger sem nepatří­! ...

28508[/snapback]

 

 

trosku moc to hrotis :) jde to rict i normalne a ohledne napr. tech bugu - to je taky duvod proc zatim u nas neni ani jeden char - ceka se az jestli budou poradne vychytany a pak az mozna by se o tom dalo uvazovat. a hlavne myslim ze nemusis nekomu vnucovat svuj nazor tak jak si to tu udelal .. staci ho pouze vyjadrit ne psat "kenny zamysli se.." esli na me budes nastvanej tak mi to napis po PM. taky si myslim ze gunslinger sem moc nepatri nicmene je mi to celkem jedno jelikoz si to rad vyzkousim kdyz uz to tu bude :D a co se tyce ninjy.. pribude do hry mozna dalsi matematika v pvp apod :)

Link to comment
Share on other sites

Cestou do laborky du kolem zlutyho bagru bo co to je,nejakej strelec me uz nerozhazi .)

 

A to ze odejde 40 lidi kuli tomu - nesmysl.A i kdyby,50 jich kuli tomu zase prijde :D

A nikde Keny nepsal ze od zejtra to tu mame,tak co plasis?

Link to comment
Share on other sites

No možná jsem to trochu přehnal, ale mám snad právo na vlastní­ názor, ne? A tohle není­ vnucování­... A to aÂť se Kenny zamyslí­, to nemÄla být urážka, ani nic takového. Jen doufám, že mi za tohle nedáÄ ban Kenny, já to myslí­m dobře.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...