Jump to content
Reborn fórum

Ninja & Gunslinger


k3dT

Jste pro zavedeni novych classu Ninjy a Gunslingera? (Samozrejme az budou dostatecne funkcni a bez bugu)  

520 members have voted

  1. 1. Jste pro zavedeni novych classu Ninjy a Gunslingera? (Samozrejme az budou dostatecne funkcni a bez bugu)

    • Ano. Myslim si ze to hre neuskodi.
      392
    • Ne. Nepatri to do RO.
      37
    • Ano, ale zavest jen Ninju.
      31
    • Ano, ale zavest jen Gunslingera.
      1
    • Nezajima me to.
      12
    • Ne, znicilo by to hru vic nez TK
      59


Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Dal jsem ne, protoze jak znam vyvojare ea, tak to zase pos****. Kazdopadne, az je vyladi (pokud je teda vyladi), tak bych byl pro. Nemyslim si, ze gravity jsou tak sileni, aby ty chary zase tolik overpowernuli. Urcite ty povolani budou mit nejakou nevyhodu, napr jina exp tabulka, horsi shaneni equipu, atd. Z tech popisku, co jsou ted se toho moc nevycte...ukaze az praxe :)

Hm...tak ted ten hlas nema zadnou cenu XD

Link to comment
Share on other sites

...hlasoval som ze ano ale len ninju pretoze mi strelne zbrane nesedia k celkovej atmosfere RO ale ninja mi ide k nemu asi ako TK, nevadia mi ale tiez by som bez nich prezil...ak sa zavedie Gunslinger tak asi :) predstava ze si huntim niekde pekne so svojim huntom, vychutnavam atmosferu podobnu stredoveku a zrazu nabehne typek s minigunom a zacne kosit vsetko okolo :) ...ako Loony povedal v inom topicu : ta predstava ma desi :o

Link to comment
Share on other sites

hlasovala som ano lebo sa mi paci sprite ->> image je nanic nasleduj instinkt SPRITE  :)  :)

22169[/snapback]

smysl ankety je ponekud jinde, ale sem rad zes pochopila alespon jak se hlasuje :o

az budou lidi brecet jak sou obe povolani brutalni tak jim milerad ukazu ten post /he

Link to comment
Share on other sites

spravne. a az to zrusime tak bude zase kdekdo pindat a nadavat a stezovat si. lidi myslete laskave hlavou a ne necim jinym. to neni jen tak neco pustit na servr. jak vidite u TK se ta chyba udelala a jak to dopadlo. jestli nekdy pustim(e?) tyhle dve povolani na servr tak az po hodne velkym testovani

edit: a to ze se nekomu libi sprity je sice hezky ale to je asi tak vsechno co se lidem libi dokud je to povolani nesereze jako psa, ze?

Link to comment
Share on other sites

predstava ze si huntim niekde pekne so svojim huntom, vychutnavam atmosferu podobnu stredoveku a zrazu nabehne typek s minigunom a zacne kosit vsetko okolo  :)  ...ako Loony povedal v inom topicu : ta predstava ma desi :o

22156[/snapback]

 

 

Nechapu proc si mnoho lidi spojuje Ragnarok se stredovekem..Je to spis takovy mix od vseho trosku..Mohla by te napriklad desit predstava jak na tebe vybafne nekde v lese nekdo s oxygen maskou..Ako uz Peltak nekde rikal.."steampunk"(snad sem to nenapsal blbe :o ) tj to slovo ktere ted do RO miri..Myslim ze je to jedine dobre ze to hru obohati..

 

Ja sem hlasoval pro oba classy Ano..Pokud budou nejake problemy tak se to vyresi ako psal Kenny a nebo hold se to uplne vymazne..nejakej extra problem v tom nevidim :o

:)

Link to comment
Share on other sites

Jak se psalo overpowered skilly by se daly zakazat...mozna si nekdo mysli ze se tam GS nehodi ale(zase) vemte jup ... ten mi nesedi vic

 

proto jsem hlasoval ANO

 

Edit: mozna by se hodila informace ze GS musi mit na sve skilly sfery (jak monk)

(nwim o tom ale psal to loony)

Link to comment
Share on other sites

Jen to nééé T.T

:)

22166[/snapback]

 

Moje slova, myslí­m že TK,sullinker a star gladiator hru mÄní­ a ne zrovna k nejlepÄí­mu.A když gravity chce oživovat hru tak nemusí­ zrovna novými classy. (ani se nediví­m že hafo jiných serverů nemá ani TK)

Link to comment
Share on other sites

Hlasuju s nadÄení­m ano! :)

 

Nesouhlasim s názorem, že moderní­ zbranÄ do ragnaroku nepatřej. Ragnarok je, jak se teÄ ukazuje, postapokalyptický mmorpg se všim vÄudy. SvÄt zničila válka :o a ti, co jí­ přežili, zaÄali znova na íşrovni středovÄku... PřesnÄ jak řikal Einstein: "Neví­m, jakými zbranÄmi se bude bojovat ve třetí­ svÄtové válce, ale ve Ätvrté to budou klacky a kameny." Lokace typu biolab a ruiny továren kolem einbrochu to jenom dokazujou. MÄl sem na něco takovýho podezření­ už podle divnejch vÄcí­ typu "trubka" u majo :o . /ic Kde se vzala magie, to vÄdi asi jenom v gravity :o Pří­bÄh RO se prostě vyví­jí­ postupem Äasu a kdo ví­? Třeba se z toho jeÄtÄ vyloupne cyberpunk :)

 

Nemůžu se doÄkat, až budou GS kosit gatlingem zombí­ky v payon cave :o

Jestli se to zavede, asi k tomu zase sednu. ;)

Ragnatron Online 4ever :o

Link to comment
Share on other sites

Edit: mozna by se hodila informace ze GS musi mit na sve skilly sfery (jak monk)

(nwim o tom ale psal to loony)

Musi mit asi na 8 skillu neco jako sphery ale jmenuje se to Coin a stoji to vyvolat 1 zen ( myslim ze to ma 50% sanci na vyvolani) a za to se pak pouzivaji skilly.

Edit: celkem jich muse mit nahozeno najednou 10

Link to comment
Share on other sites

K te posledni moznosti, jak taekwon znicil hru? Tim, ze vypada a ze se chova jinak, nez jsme zvykli? Pokud pro vas zmena = zniceni, tak ji urcite "znici" mnohem vic nez TK! Pokud by neco znicilo hru, tak by to nebyl ani ninja ani gunslinger ale hraci samotni...

 

EDIT: aha, Loony, tak promin, TKM je skutecne zverstvo, ale jinak ten prispevek plati

Link to comment
Share on other sites

K te posledni moznosti, jak taekwon znicil hru? Tim, ze vypada a ze se chova jinak, nez jsme zvykli? Pokud pro vas zmena = zniceni, tak ji urcite "znici" mnohem vic nez TK! Pokud by neco znicilo hru, tak by to nebyl ani ninja ani gunslinger ale hraci samotni...

22206[/snapback]

myslim tim primo TKM

Link to comment
Share on other sites

Hlasoval sem ano. Pneuma z toho vaseho obavaneho gs udela nulu.

Se vsim a proti vsemu se da hrat. Ani ten TK nebyl na gw tak nebezpecny, jak se tvrdilo...

Link to comment
Share on other sites

Nechapu proc si mnoho lidi spojuje Ragnarok se stredovekem..Je to spis takovy mix od vseho trosku..Mohla by te napriklad desit predstava jak na tebe vybafne nekde v lese nekdo s oxygen maskou..Ako uz Peltak nekde rikal.."steampunk"(snad sem to nenapsal blbe :o ) tj to slovo ktere ted do RO miri..Myslim ze je to jedine dobre ze to hru obohati..

 

Ja sem hlasoval pro oba classy Ano..Pokud budou nejake problemy tak se to vyresi ako psal Kenny a nebo hold se to uplne vymazne..nejakej extra problem v tom nevidim  :o

:)

22178[/snapback]

 

...mas pravdu, je to dost velky mix vsetkeho, ale toto je nieco co nema ani to najmensie zastupenie v tom mixe...anime milujem, ale taktiez by sa mi moc nepacilo anime, ktore by bolo ako gulas v ktorom je vsetko dohromady...spoj si ragnarok animation a ghost in the shell do jedneho anime kde je z oboch vsetko :o ...chnapes ? ;) nakoniec je to len hra, a co ja viem ci to nakoniec nevpichne rebornu do zil nieco dobre ? mozno ma to len desi pretoze si to neviem predstavit...aj tak nakoniec len ciste na mojom nazore to vobec nezalezi takze uvidime ako to dopadne... :)

Link to comment
Share on other sites

Dal sem bez GS... bejt na me zrusim i venaty a podobny zverstva. Mam rad cisty fantasy a vse co se podoba scifine me kazi celkovej dojem.... :)

 

a ty dinosauri.... pripomina mi to "skvelej" film od Petera Jacksona vo ty vopicce King Kongovi... kdo videl, vi o cem mluvim....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...